Gumové nástrahy

Novinky

Slevy

Gumové nástrahy

Nabízíme gumové nástrahy značek Fox Rage, Mann´s, Bass Assassin, ORKA, Relax, Iron Claw, DAM Effzett, Lunker City, Keitech, Jaxon a Red Bass. 

Mekkou lovu na měkké nástrahy jsou Spojené státy americké, kde se na ně loví již desítky let. V České republice k jejich rozmachu došlo teprve v devadesátých letech, skutečný Boom však zažívají až nyní, k...

Nabízíme gumové nástrahy značek Fox Rage, Mann´s, Bass Assassin, ORKA, Relax, Iron Claw, DAM Effzett, Lunker City, Keitech, Jaxon a Red Bass. 

Mekkou lovu na měkké nástrahy jsou Spojené státy americké, kde se na ně loví již desítky let. V České republice k jejich rozmachu došlo teprve v devadesátých letech, skutečný Boom však zažívají až nyní, kdy se lov na měkké nástrahy stává stále populárnějším zejména se zjemňováním přívlačového nářadí, šíří se lov na mikronymfy, smáčky, dropshot, gumové raky,umělý hmyz apod. Dnes už se na gumy kromě tradičních štik a candátů cíleně loví hlavně okoun, pstruh, nechybí ani cílené úlovky cejnů, plotic,  parem, ježdíků, ale i kaprů. Proto není divu, že se každým rokem na našem trhu objeví hned několik nových značek. Gumové nástrahy jsou ideálními nástrahami pro lov všech dravců, zejména v místech s častými vázkami, kde pro jejich cenu ztráty nástrah tolik nebolí. Gumové nástrahy 3-6cm jsou ideální pro lov okounů. Gumové nástrahy větší než dvanáct centimetrů jsou oblíbené na tresky v Norsku. Velká guma je už pěkné a zajímavé sousto pro velké dravce, proto na ně velmi ochotně bere jak štika, tak candát. Skutečně velké gumy kolem dvaceti centimetrů a vícepoužívají specialisté na štiky na velkých vodních plochách nebo na Halibuty v Norsku.

U nás najdete nejširší nabídku gumových nástrah v České republice na jednom místě. Všechno vystavené zboží máme skladem.

Zobrazit

Gumové nástrahy Počet produktů: 1553

Podkategorie

 • Gumy Westin

  Westin nabízí širokou paletu osvědčených nástrah, které jsou vyráběny se stejnou vášní jako původní nástrahy Ingvara Westina, jejichž historie sahá až do 50. let dvacátého století. Nástrahy jsou tvořeny pro rybáře, kteří hledají nejlepší nástrahy na největší sladkovodní i mořské ryby.

 • Gumy Savage Gear

  Gumy Savage Gear byly vytvořeny metodou super 3D scanování a díky tomu svou akcí oklamou i ty nejchytřejší štiky, neboť se ve vodě chovají doslova jako živé ryby a stejně tak dobře plavou.

 • Gumy KEITECH

  Firmu Keitech  založil v roce 1996 Kei Hayashi, jeden z nejlepších japonských závodníků. Keitech nabízí nástrahy nejvyšší jakosti, vycházející z vědeckých poznatků ověřených při praktickém rybaření a následně zapracovaných do technologie produkce. Díky pečlivé kontrole a výběru nejlepších materiálů tak vznikají výjimečné nástrahy nejvyšší kvality přímo z Japonska.

 • Gumy Monarch-Dok

  Všechny gumové nástrahy Monarch Dok jsou přátelské k životnímu prostředí. Prioritou MD je udržitelný stav životního prostředí. Monarch-Dok je a zůstane výrobcem individuálních, ručně vyráběných nástrah. Měkké nástrahy od MD neobsahují žádná změkčovadla PVC. Místo toho používáme materiály, které jsou běžně používány v medicíně a potravinářském průmyslu. Neočekávejte od nich stovky či tisíce masově vráběných produktů. Ruční provedení má svoji cenu. Dodávky jsou limitovány výkonem, který jsou schopni vyvinout zkušení pracovníci MD.

 • Gumy Bass Assassin

  Bass Assassin Lures  je rodinná firma, která je výrobcem měkkých umělých nástrah. Již více než 20 let existuje na trhu s rybářskými potřebamiv USA, který je nejnáročnějším rybářským trhem na světě, neboť právě zde se produkuje nejvíce měkkých nástrah na světě. Bez ohledu na druh dravé ryby, kterou chcete ulovit, Bass Assassin má něco pro každého z vás. Ať už jde o smáčky, ripper,y kopyta. Nabídka typů a barev pokryje všechny myslitelné podmínky. 

  Bass Assasin nabízí desítky barevných kombinací, což dává široký prostor pro to, abychom za jakýchkoli okolností našli odpovídající barvu, tmavou, silně kontrastní, klasickou přírodu nebo gumy vydávající světlo ve tmě, hodně obměn perleti od klasické po modrou. Výrobce myslel i na míchání barev. Mnoho verzí má v jiné barvě jen ocásek, což na dravce funguje jako zaměřovač a spouštěč záběrů. Mnoho gum je také obohaceno zajímavým brokátem. Snad i ten nejvybíravější rybář si najde tu svoji top nástrahu.

  Stalo se běžnou normou, že gumové nástrahy za oceánem jsou vyráběny z kvalitní gumy. Nejinak tomu je v případě této nástrah Bass Assassin. Možná to zní divně, ale je příjemná na dotyk. Měkká a zároveň trvalá.

 • Gumy FishUp

  Gumové nástrahy FishUP jsou nasyseny atraktory, které podtrhují již tak vysokou účinnost těchto nástrah. FishUp je ukrajinský výrobce nástrah založený několika nadšenci a vítězi mnoha přívlačových závodů. Historie firmy začala vyrobením několika imitací ovádů pro osobní účely, ale ukázaly se velmi účinné a populární mezi přáteli rychlých prutů, až přerostly v projekt FishUp.

 • Gumy Iron Claw

  Gumové nástrahy Iron Claw jsou moderní nástrahy na dravé ryby. Nástrahy jsou vyráběny firmou Saenger v Německu. Z řady Iron Claw v současné době nabízíme candátové smáčky Slim Jim a štikové twistery Slim Jane.

 • Gumy Doiyo

  Značka Doiyo je další přívlačovou značkou firmy Saenger. Doyio představuje to nejlepší od německých projektantů a japonského konceptu moderní přívlače. Gumové nástrahy Doiyo můžeme zbrojit jigy, offsetovými háčky, jednoháčky, nastražit na dropshot. Materiál nástrah je injektován roztokem soli a speciálního atraktantu, který se z nástrahy během lovu uvolňuje.

 • Gumy Orka

  Nástrahy Orka pocházejí ze Srbska, kde se vyrábějí od roku 1992.

  Proč ORKA nástrahy?

  Orka nástrahy jsou mimořádně účinné i na silně prochytávaných vodách. Klíčem úspěchu je fakt, že tyto silikonové nástrahy vydávají specifické vibrace, které dravé ryby intenzivně vnímají. Každá Orka má jinou frekvenci a typ vibrací, proto můžeme vybírat nástrahy pro okamžiky, kdy jsou ryby pasivní a spíše je vyprovokujeme jemným pohybem, tak i pro momenty, kdy aktivně loví a vyžadují agresivnější akci. Ryba jako první vnímá na větší vzdálenost vibrace, které spustí její instinktivní reakci, dále pak vstupuje do hry náš rybářský cit a um v tom, zda dokážeme rybu vedením nástrahy a správnou volbou barev přesvědčit k záběru. Proto nabízíme širokou paletu barev s různými typy flitrování, aby naše volba byla snažší (nebo složitější )!

 • Gumy DAM

  Každému rybáři jsou jistě známy nástrahy třpytky EFFZETT®, které jsou na trhu již od roku 1933. Proto není divu, že se pustil i na pole gumových nástrah. Nejvyšší jakost užitých materiálů, použité technologie, bohaté zkušenosti a tradice  jsou základem neochvějné pozice lídra mezi nástrahami. Nástrahy DAM jsou neodbytnou součástí výbavy každého rybáře. Na cestě k těmto nástrahám čekaly vývojáře dva roky rýsování, projektů a testů. DAM spolupracoval s nejlepšími vláčkaři z Japonska, Austrálie, Jižní Afriky, USA a Evropy, aby dosáhl perfektního tvaru a akce těchto nástrah. Výsledky jsou fantastické. Vznikly moderní a velmi univerzální nástrahy navazující na úspěchy rotačních třpytek a plandavek série EFFZETT!


 • Gumy Lunker City

  Lunker City je firma z USA specializující se na projektování a výrobu měkkých rybářských nástrah. V jejím týmu expertů najdete společnost nejlepších rybářů světa. Vlastně i díky nim jsou nástrahy Lunker City, které jsou určeny k prodeji rybářům velmi kvalitní. Měkké nástrahy Lunker City jsou navrhovány a testovány v místech, kde se začala jejich historie, kde se jich vyrábí nejvíce na světě a kde jsou nejpopulárnější mezi rybáři - v USA.

 • Gumy Red bass

  Gumové nástrady REDBASS jsou nástrahy české výroby vydáběné firmou nástrahy.cz. Jde o nástrahy českých přívlačových závodníků z velmi jemného materiálu. Nejmenší velikosti smáčků a numf chytí prakticky jakoukoli rybu, od plotice, přes okouny, jelce a pstruhy. Větší velikosti oceníte při lovu pstruhů, candátů nebo štik.

 • Gumy Mann´s

  Vítejte v barevném světě nástrah firmy Manns. Předem děkujeme za Váš zájem seznámit se s naší nabídkou. Doufám, že každý z Vás v ní najde něco zajímavého.  Značka Manns Bait Company je obecně známa a uznávána za vedoucí ve vzorníku i technologii tvorby umělých nástrah. Výrobce Vám garantuje nejvyšší jakost výrobků a ujišťuje, že lovnost nabízených nástrah byla nejednou potvrzena na lovištích v různých částech světa. Barevná označení jsou dle nabídky barev Mann`s.

  Výběr ripperů a twisterů značky Mann´s vyrobených v USA.

 • GUMY Relax

  Gumové nástrahy ovládly český rybářský trh v polovině devadesátých let. První kroky nebyly lehké. Z vlasti gumových nástrah USA, se k nám dostávaly různé typy nástrah, mnoho z nich se pochopitelně nedalo použít na naše domácí dravce. Chtělo to trochu času, aby se k americké nejvyšší jakosti, přidalo trochu barev, tvarů a akce potřebných pro naše vody. A to se povedlo právě firmě Relax z Bielawy, jejíž šéf Witold Kowalczyk je sám skvělým rybářem, který mnoho let lovil ryby v Polsku i v USA. To co dokázal Relax, lze směle nazvat revolucí v realistice měkkých nástrah.  Kopyto, největší úspěch firmy a dodnes skvěle prodávaný mode, je uznáváno většinou rybářů za nejlepší a neúčinnější nástrahu bez ohledu na druh a kategorii lovených ryb. Kopyto dalo název celé kategorii těchto nástrah a mnoho polských firem se vydalo na cestu kopírování kopyta - pochopitelně se kopie nikdy nevyrovná originálu. Relax však nabízí i skvělé twistery, shady a další gumové nástrahy.

 • Gumy FOX Rage

  FOX Rage je přívlačová značka evropské firmy FOX, kterou známe jako výrobce kvalitního vybavení na kaprařinu a feeder. Nová značka FOX Rage zahrnuje sortiment pro lov dravců na umělé nástrahy. Nástrahy jsou projektovány a stvořeny podle nejlepších standardů nejlepšími rybáři v Evropě. Rybáři, kteří chtějí čerpat výhody skutečného lovu dravců by měli vážně uvažovat nad vyzkoušením sortimentu z dílny Fox Rage.

 • Gumy Pontoon 21

  Značka Pontoon21 vznikla před několika lety jako výsledek mezinárodní spolupráce evropských, japonských a čínských projektantů a výrobců. Rozvíjí se velmi znatelně a v této době jsou již produkty Pontoon 21 dostupné v  Evropě, Austrálii a Japonsku. Pontoon 21 začal svoji historii stavbou woblerů a krok za krokem rozšiřuje svoji nabídku o gumové nástrahy.

 • Gumy Jaxon

  Polská firma Jaxon vyrábí zajímavé realistické imitace raků, žab a hmyzu.

 • Gumy Crazy Fish

  Gumové nástrahy Crazy Fish vyráběné ve Španělsku jsou zástupcem moderního konceptu přívlačových nástrah - drobné vymakané nástrahy v unikátních tvarech, se skvělým chodem napuštěné aromaty pro zvýšení atraktivity pro ryby.

 • Gumy SPRO
 • Gumy Konger

  Gumové nástrahy Konger se vyrábějí se superměkkých materiálů. Jsou tak elastické, že je ryby zpravidla nasají celé a snaží se je hned polknout.

 • Gumy Berkley

  Gumový program Berkley představují nadupané gumové nástrahy unikátních tvarů vyráběné moderními technologiemi. Některé z nich jsou speciálně dipovány pro zvýšení atraktivity pro ryby.

 • Gumy Icefish

  Značka Icefish zahrnuje ověřené modely vláčecích nástrah na moře i pro sladkovodní rybolov. V naší nabídce najdete jejich smáčky.

 • Gumy Daiwa

  Měkké nástrahy Daiwa patří z hlediska pohybu i designu ke světové špičce. Jsou užívány jak závodními, tak rekreačními rybáři.

na stránku
Zobrazují se 1 – 30 z 1553 položek
Zobrazují se 1 – 30 z 1553 položek