Woblery Jaxon

Katalog

Novinky

Woblery Jaxon

Made in Poland. Woblery polského výbobce Jaxon, které chytají ryby a jsou k dostání za skvělou cenu. SPolečnost JAXON působí na polském rybářském trhu od roku 1984. Jde o jeden z největších velkoskladů s rybářskými potřebami ve střední Evropě. Nabízí komplexní nabídku rybářského náčiní zahrnující pruty, navijáky, vlasce, pletenky, vláčecí nástra...

Made in Poland. Woblery polského výbobce Jaxon, které chytají ryby a jsou k dostání za skvělou cenu. SPolečnost JAXON působí na polském rybářském trhu od roku 1984. Jde o jeden z největších velkoskladů s rybářskými potřebami ve střední Evropě. Nabízí komplexní nabídku rybářského náčiní zahrnující pruty, navijáky, vlasce, pletenky, vláčecí nástrahy, háčky, splávky, podběráky a tisíce různých doplňků pro rybaření. Obchodní strategie je založena na nekompromisní jakosti při konkurenceschopné ceně.  Všechny produkty procházejí výstupní kontrolou před vpuštěním do obchodní sítě. Výrobky značky JAXON stále častěji používají i profíci startující n krajských, národních i mezinárodních soutěžích.

 • Woblery jsou z odolného materiálu.

 • Dobře se s nimi nahazuje a drží v proudu bez vybočení do strany.

 • Háčky a kroužky jsou kvalitní.


Zobrazit

Woblery Jaxon Počet produktů: 29

Podkategorie

 • Jaxon Carpan

  Woblery Jaxon Carpan jsou vyrobeny v Polsku. Jde o sérii woblerů s vysokým hřbetem a zploštělým tělem, které imitují různé menší kaprovité ryby jako kapr, cejn, cejnek a karas. Akce wobleru je velmi široká. Doporučujeme na chytání štik.

 • Jaxon Karas SW

  Řada Jaxon Karas byla doplněna o novou mělce pracující verzi tohoto veleúspěšného štikového wobleru. Doporučujeme na vláčení v mělké vodě a při hladině.

 • Jaxon Jerk Force

  Jerk Force představuje novou řadu jerkových nástrah v nabídce polské firmy Jaxon. Jde o nástrahu na štiky, kterou vedeme pravidelnými, rychlými švihy prutu s krátkými přestávkami, během kterých často nastupuje útok vábeného dravce.

 • Jaxon Fat Pike 2-Sec

  Nový model štiky FAT PIKE ve dvoudílné verzi. Atraktivní akce a zbarvení vzbuzuje ve štikách kanibalismus, kdy větší se snaží sežrat menšího.

 • Jaxon Horn 2-sec

  Made in Poland dvoudílné woblery se širokou amplitudou. Woblery ve vodě vytváření silné hydroakustické vlnění, které je lákavé jak pro štiky, tak pro sumce.

Zobrazují se 1 – 29 z 29 položek
Zobrazují se 1 – 29 z 29 položek