Woblery Jaxon

Katalog

Výrobce
Délka
Hloubkový rozsah
Provedení

Novinky

Slevy

Woblery Jaxon

Made in Poland. Woblery polského výbobce Jaxon, které chytají ryby a jsou k dostání za skvělou cenu. SPolečnost JAXON působí na polském rybářském trhu od roku 1984. Jde o jeden z největších velkoskladů s rybářskými potřebami ve střední Evropě. Nabízí komplexní nabídku rybářského náčiní zahrnující pruty, navijáky, vlasce, pletenky, vláčecí nástra...

Made in Poland. Woblery polského výbobce Jaxon, které chytají ryby a jsou k dostání za skvělou cenu. SPolečnost JAXON působí na polském rybářském trhu od roku 1984. Jde o jeden z největších velkoskladů s rybářskými potřebami ve střední Evropě. Nabízí komplexní nabídku rybářského náčiní zahrnující pruty, navijáky, vlasce, pletenky, vláčecí nástrahy, háčky, splávky, podběráky a tisíce různých doplňků pro rybaření. Obchodní strategie je založena na nekompromisní jakosti při konkurenceschopné ceně.  Všechny produkty procházejí výstupní kontrolou před vpuštěním do obchodní sítě. Výrobky značky JAXON stále častěji používají i profíci startující n krajských, národních i mezinárodních soutěžích.

  • Woblery jsou z odolného materiálu.

  • Dobře se s nimi nahazuje a drží v proudu bez vybočení do strany.

  • Háčky a kroužky jsou kvalitní.


Zobrazit

Woblery Jaxon Počet produktů: 10

Podkategorie

  • Jaxon Carpan

    Woblery Jaxon Carpan jsou vyrobeny v Polsku. Jde o sérii woblerů s vysokým hřbetem a zploštělým tělem, které imitují různé menší kaprovité ryby jako kapr, cejn, cejnek a karas. Akce wobleru je velmi široká. Doporučujeme na chytání štik.

  • Jaxon Karas SW

    Řada Jaxon Karas byla doplněna o novou mělce pracující verzi tohoto veleúspěšného štikového wobleru. Doporučujeme na vláčení v mělké vodě a při hladině.

Zobrazují se 1 – 10 z 10 položek
Zobrazují se 1 – 10 z 10 položek