Salmo Executor

Katalog

Dostupnost

  Novinky

  Slevy

  Salmo Executor

  Wobler Salmo Executor - série vysmátých woblerů štikovo candátových. Menší modely jsou rovněz vhodné k lovu pstruhů a okouů. Jsou nabízeny ve verzi mělce potápivé a hlubokopotápivé. Silné mihotání vysokého tělíčka wobleru generuje silné hydrodynamické vlny, které lákají dravce dokonce i z větších vzdáleností. Executory je možné nasazovat jak na ...

  Wobler Salmo Executor - série vysmátých woblerů štikovo candátových. Menší modely jsou rovněz vhodné k lovu pstruhů a okouů. Jsou nabízeny ve verzi mělce potápivé a hlubokopotápivé. Silné mihotání vysokého tělíčka wobleru generuje silné hydrodynamické vlny, které lákají dravce dokonce i z větších vzdáleností. Executory je možné nasazovat jak na vodách stojatých, tak na řekách. Po nahození se staráme o to, abychom wobler co nejdříve dostali do pracovní hloubky a následně ho přitahujeme pomalu a s přestávkami.  V řekách jsou dobrými lovišti štik na executory hranice proudu a zpětného proudu s vířivou vodou. V případě jezer okolí rostlin.

  Typ nástrahy - Crankbait
  Rok uvedení do nabídky Salmo - 2004
  Dostupné rozměry - 5,7,9 a 12 cm
  Dostupné verze- Shallow Runner i Super Deep Runner
  Dostupné barvy- 4
  Doporučený způsob lovu - casting, trolling.
  Cílová ryba: štika, candát, bass, walleye, pstruh, okoun, u modelů 9 a 12cm sumec.
  Jak łowić Executorem:

  Na vodách stojatých lovíme tradičně. Nástrahu přitahujeme se změnami rychlosti a čas od času se s ní přiblížíme k hladině. Verze shallow runner se skvěle hodí k trollingu s přídavnou zátěží 0,8-1,2m před nástrahou na odděleném příponu. Na velkých řekách je osvědčeným způsobem lovu s touto nástrahou pomalé vedení přes proud nebo po proudu. V malých potocích dává nejlepší výsledky lov po proudu. K této metodě je nezastupitelný EXECUTOR 5SDR.

  Zobrazit

  Salmo Executor V této kategorii není žádné zboží.