Salmo Thrill

Katalog

Výrobce
Délka
Provedení

Novinky

Slevy

Salmo Thrill

Thrill věrně napodobuje ouklej. Je potápivý, ale vláčí se rychle pod hladinou se zdvihnutou špičkou prutu. Cílovou rybou je bolen. Wobler Salmo thrill je odpovědí firmy Salmo na odvěký problém říčních přívlačářů: Bolen: losos vnitrozemských řek. Rychlý a pěkný jak stříbrná bělice. Zjeví se jak duch, přímo od nohami zaloví a rozstříkne vodu, což ...

Thrill věrně napodobuje ouklej. Je potápivý, ale vláčí se rychle pod hladinou se zdvihnutou špičkou prutu. Cílovou rybou je bolen. Wobler Salmo thrill je odpovědí firmy Salmo na odvěký problém říčních přívlačářů: Bolen: losos vnitrozemských řek. Rychlý a pěkný jak stříbrná bělice. Zjeví se jak duch, přímo od nohami zaloví a rozstříkne vodu, což nejednomu rybáři připraví skoro infarktový zážitek.

  • Speciál na boleny.
  • Určený na daleké hody.
  • Sinking.
  • 9cm/22g

I opravdu zkušený lovec často neochotně přizná, že některé ryby ulovit nedokáže. Dost možná v tom okamžiku mluví právě o bolenech, o kterých se nejčastěji mluvilo, že jsou neulovitelní. Mluvilo, protože Salmo Thrill ten problém vyřešil. Pracuje drobně, dokonale imituje rychlou ouklej, nejčastější kořist bolenů. Je štíhlý a těžký, na dobrém dlouhém prutu se s ním dá hodit i sedmdesát metrů. Ta nástraha má vše, co si bolen nedokáže odepřít.

Na sezónu roku 2009  si rybáři z Německa, Francie, Velké Británie a Skandinávie vynutili vyrobení většího a těžšího devíticentimetrového modelu, který je s velkým úspěchem používán k lovu mořských pstruhů. Pokud bolen loví větší oukleje, použijte devítku.

Typ nástrahy - Crankbait
Rok uvedení do nabídky Salmo - 2007
Dostupná verze - potápivýCílová ryba: Bolen, mořský pstruh.
Modelové loviště, čas roku a metoda: řeky, jezera, přehradní nádrže, ve kterých se vyskytuje bolen. Od začátku sezóny do prosince. Přívlač, rychlé vedení nástrahy pod povrchem vody.

Jak lovit se Salmo Thrill?

Ačkoli jde o potápivou nástrahu, měla by být vedena kousek pod hladinou, a to ve velmi rychlém tempu. Ihned po nahození, kdy se wobler dotkne, hladiny, začněte nabíjet vlasec, špičku prutu držte vysoko nahoře. Doporučuje se používání navijáků o vysokém převodu 6:1 a více.

Zobrazit

Salmo Thrill Počet produktů: 4

Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek
Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek