Tango DR

Katalog

Dostupnost

  Novinky

  Slevy

  Tango DR

  TANGO FDR (Deep Runner) - Vše, co by měl mít dokonalý wobler. Ve vzduchu letí hladce, neboť využívá svůj dokonalý tvar lopatky. Jemně dopadá na hladinu. Již při prvním pohybu kličkou navijáku se lopatka zařízne ostře do hladiny vody a korpus wobleru začíná silně vibrovat a wobler se pod velkým úhlem vydá na cestu do hlubin jezera . Celá rodina w...

  TANGO FDR (Deep Runner) - Vše, co by měl mít dokonalý wobler. Ve vzduchu letí hladce, neboť využívá svůj dokonalý tvar lopatky. Jemně dopadá na hladinu. Již při prvním pohybu kličkou navijáku se lopatka zařízne ostře do hladiny vody a korpus wobleru začíná silně vibrovat a wobler se pod velkým úhlem vydá na cestu do hlubin jezera . Celá rodina woblerů Alex se vyznačuje unikátními vzory tvarů a barev, jakož i speciálním rámovým systémem zbrojení, který tělo chrání před přetížení a umožňuje dosažení neobvyhlé rovnováhy pod vodou a přirozenou práci wobleru. Lopatky byly vyrobeny z materiálů nejvyšší jakosti, charakterizované vysokou trvanlivostí a optimálním tvarem. Při výrobě lopatek byly použity vysoce jakostní polymery, což designerům umožňilo použít tenké lopatky, které velmi snadno řežou vodu a nepřežežují korpus nástrahy.

  Tango DR je díky své schopnosti hlubokého ponoření favoritem pro lov candátů na trolling nebo v říčních jámách. Při relativně malé velikosti je ideálním penetrátorem do podvodních rýh, děr a koryt. Milují ho lovci candátů a medailových okounů. Práce wobleru Alex Tango deep runner připomíná opravdovou rybku, unikátní wzory, neobbyklá paleta barev, trvanlivost a odolnost proti zubům nějvětších dravců, způsobuje, že rybář, který jednou vezme do ruky Alexy, jim zůstane věrný a nechce už lovit na jiné nástrahy.

  Zobrazit

  Tango DR V této kategorii není žádné zboží.