Woblery Taps

Novinky

Woblery Taps

Woblery Taps - Made in Poland. Pan Michal Osinski vyrábí woblery již více, enž 10 let. Jeho životní vášní je přívlač a největší potěšení mu dělá lov ryb na vlastnoručně vyrobené woblery. Když zakládal firmu TAPS, chtěl se podělit o své...

Woblery Taps - Made in Poland. Pan Michal Osinski vyrábí woblery již více, enž 10 let. Jeho životní vášní je přívlač a největší potěšení mu dělá lov ryb na vlastnoručně vyrobené woblery. Když zakládal firmu TAPS, chtěl se podělit o své zkušenosti a výsledky při lovu ryb s ostatními rybáři. Nabízené typy woblerů jsou výsledkem tvrdé práce a stovek hodin zkoušení u  vody. Dnes se na woblery Taps Kujawskie loví v Polsku, ale i v zahraničí. Každá nástraha, která se dostane k zákazníkovi, byla individuálně testována a vyladěna. Všechny woblery jsou 100% vyráběny ručně. Stejně jako většina polských woblerů jsou vyráběny z tvrzené polyuretanové pěny pokryté akrylátovými barvami. Kostřičky jsou vyrobeny z kousku nerezavějícícho ocelového drátu a celý korpus je pokryt čtyřmi vrstvami chemicky tvrzeného laku, který nástrahu ochrání před mechanickými poškozeními.


Zobrazit

Woblery Taps Počet produktů: 39

Podkategorie

 • Taps Chorwatka

  Woblery Taps Chorwatka jsou woblery o dobře osvědčené, bezchybné konstrukci. Jde o jedny z nejvíce populárních woblerů v Polsku. Vzhledem k jejich univerzálnosti se vyrábí v několika barevných variantách. Pracují výrazně, mají drobnou mihotavou akci. Při vedení jsou skvěle cítit v prutu. Jsou skvělou nástrahou na všechny dravé ryby, jakož i na okrajově dravé bílé ryby. Jsou doporučovány na tlouště, jeseny, okouny i pstruhy. Nějvětší pěticentimetrové Chorwatky jsou často atakovány štikami, stejně tak i candáty. Chorwatky nemají tendenci k převracení se v proudu, jsou skvělé pro říční přívlač. Mentší chorwatky se potápějí do 1,2 metru, zatímco větší můžeme dostat až do dvou metrů hlouby.

 • Taps Gobi

  Wobler Taps Gobi - nástraha v populárním realistickém tvaru. Wobler připomíná Kujawiaki, ale je na rozdíl od něj trochu štíhlejší, opatřený kratší a menší lopatkou. Díky tomu je jeho práce drobnějšá a rychlejší. Woblery Gobi jsou dobře citelné na jemném prutu. Skvěle si poradí i v rychlém nestálém proudu pstruhových potoků, ale i na přelivech nížinných řek. Woblery Gobi jsou novým modelem v nabídce TAPS. Jsou dostupné v atraktivních přírodních barvách. Kromě pstruhů na nástrahy rádi útočí okouni, jeseni a tloušti. Woblery se ponořují do hloubky jednoho metru.

  Gobi - 4cm 3g, vyzbrojený dvěmi trojháčky 2x 12

 • Taps Slim

  Slim je nástraha s velmi drobnou akcí. Je to speciální wobler k prolovování říčních  regulací z kamení, výběžků a přelivů. Jeho práce je ideální pro letní večerní podpovrchovou přívlač na candáty. Neklade velký odpor a je možné vypouštět daleko s proudem. Pracuje líně, velmi drobně - přesně tak, jak to mají candáti rádi. Takovou práci nástrahy mají v oblibě také boleni. Jestli budou v dosahu náhozu, tak určitě nepohrdnou touto nástrahou.

 • Taps Kielb

  Wobler Taps Kielb ( česky hrouzek) s originálním tvarem těla pracuje výrazně s drobnou mihovatou akcí. Díky malé lopatce při svém zavalitějším tělíčku disponuje velmi zajímavou prací ve vodě, která na ryby platí. Je to nástraha na mělká loviště. Skvěle se osvědčuje na zalitých říčních ostrozích, při kterých stojí tloušti a jeseni. Nemají sklony k převracení se ani v nejsilnějším proudu. Hrouzek se osvědčuje na malých říčkách jako nástraha na pstruhy. Ponořuje se do hloubky maximálně 1,2m

  Kiełb - 4cm 3g, trojháčky 2x 12

 • Taps Osa 2

  Osa 2 je typickým zástupcem bolenových nástra. Pracuje zlehka za současného trašu ocásku. Při rychlém vedení přidává zrcátkové odlesky boků, silně mihotavý vysokofrekvenční pohyb. Vedle rychlého vedení ji lze ale vodit i pomaleji. Tehdy se stává častou kořistí štik. Velmi účinná je i pauza ve vedení, kdy wobler ponecháme na chvíli osudu a působení proudu a vírů. Chová se klidně a přirozeně jako pravá ouklej.  Osa 2 je skvěle vyvážená, měří 78mm a váží 13 gramů. Její štíhlý tvar umožňuje daleké hody.

 • Taps Sigma

  Taps Sigma  - štíhlý wobler, který tvarem i zbarvením skvěle napodobuje drobné rybky - potrvau dravých ryb. Práce nástrhay je o něco jemnější než u Chorwatky. Sigma se pohybuje mnohem lenivěji, její práce především vypadá jako naklánění se na boky. Výhody nástrahy poznáme hlavně při lovu s proudem, kdy wobler pouštíme po proudu a jen občas oživíme prutem. Takto prezentovanou nástrahu berou všichni potoční dravci, zejména velcí pstruzi, kteří agresivní nástrahy často ignorují.  Na větších řekách skvěle provokuje ryby lovící poblíž hladiny. Práce nástrahy je maximálně 1,2 metru hluboko.

 • Taps Buster

  Buster je určen hlavně k lovu větších ryb jako štiky, mořští pstruzi, candáti a pstruzi na větších hlubších řekách. Pracuje velmi silně. Wobler je dobře cítit v prutu a dobře se vodí. Doporučujeme hlavně na lov velkých lososovitých ryb. Maximální ponor wobleru je dva metry pod hladinou. Buster je ideální nástraha na vodění s proudem. Na stojatých vodách je účinný na štiky a velké okouny, zvláště v době výskytu ročních plotiček.

 • TAPS Ukleja - S

  Štíhlý bolenový wobler

 • Taps žuk 3cm

  Povrchový wobler z kategorie hmyzáků. Wobler pracuje na hladině a čeří vodu jako brouk, který se topí. Tento rozruch láká zvědavé ryby k záběru. Jelci velmi dobře reagují na hmyzí woblery již při dopadu na hladinu vody. Často čím více udeří o hladinu, tím více agresivní záběr přijde. Nejlepším období pro lov s tímto woblerem jsou letní podvečery v době rojení hmyzu v okolí spadaných stromů, pod keři nebo travinami.

 • Taps Ukleja

  Bezlopatkový podhladinový wobler určený na boleny

na stránku
Zobrazují se 1 – 30 z 39 položek
Zobrazují se 1 – 30 z 39 položek