Slim

Katalog

Výrobce

Novinky

Slevy

Slim

HEGEMON Slim 7  je wobler pro daleké hody. Na svoji velikost má velmi dobré letové vlastnosti. Díky tomu s ním můžeme precizně odlovovat boleny. Při vyšší rychlosti navíjení wobler vydává velmi příjemnou mihotavou práci (u tonoucí verze wobler mihotá dokonce při propadu). V kombinaci s realistickým barevným provedením jde o velmi reálné nástrahy...

HEGEMON Slim 7  je wobler pro daleké hody. Na svoji velikost má velmi dobré letové vlastnosti. Díky tomu s ním můžeme precizně odlovovat boleny. Při vyšší rychlosti navíjení wobler vydává velmi příjemnou mihotavou práci (u tonoucí verze wobler mihotá dokonce při propadu). V kombinaci s realistickým barevným provedením jde o velmi reálné nástrahy. A takové jsou vlastně snipery. Kromě bolenů je už okusily i říční štiky a candáti. Vedlejším úlovkem bývají často velcí tloušti, občas po něm vystartuje i sumec. 

Plovoucí verze vedená s krátkými přestávkami připomíná rybku krmící se na povrchu vody. Při navíjení se zanožuje, při přestávce stoupá k hlavině a vypadá jako by rybka kroužkovala a polykala malé mušky z hladiny.

Zobrazit

Slim Počet produktů: 5

Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek
Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek