Ritmo - jointed

Katalog

Dostupnost

Novinky

Slevy

Ritmo - jointed

Wobler Alex Ritmo  - jointed

Série Ritmo vznikla díky neobvyklému designérskému umění Alexandra Veselinoviče, který se zaměřil na vytvoření dokonalé nástrahy disponující vlastnosmi, které by se daly použít za každých podmínek, s nimiž se rybář může u vody potkat. Wobler se strmě zanořuje do požadované hloubky a plave precizně kolébajíc se ze str...

Wobler Alex Ritmo  - jointed

Série Ritmo vznikla díky neobvyklému designérskému umění Alexandra Veselinoviče, který se zaměřil na vytvoření dokonalé nástrahy disponující vlastnosmi, které by se daly použít za každých podmínek, s nimiž se rybář může u vody potkat. Wobler se strmě zanořuje do požadované hloubky a plave precizně kolébajíc se ze strany na stranu, přičemž vytváří pro dravce nezvykle lákavé vibrace. Délka může mást, ale i malý Ritmo přitahuje i opravdu velké dravce. To hlavně díky neobvyklému tvaru wobleru, který vytváří dojem velkého a velmi chutného sousta.

Pokud na neznámém lovišti nevíte, jakou nástrahu vyzkoušt, Ritmo může být jasná volba na zjištění, jaké druhy se ve vodě vlastně nacházejí.

Zobrazit

Ritmo - jointed V této kategorii není žádné zboží.