Gumy Iron Claw

Novinky

Slevy

Gumy Iron Claw

Gumové nástrahy Iron Claw jsou moderní nástrahy na dravé ryby. Nástrahy jsou vyráběny firmou Saenger v Německu. Z řady Iron Claw v současné době nabízíme candátové smáčky Slim Jim a štikové twistery Slim Jane.

Gumy Iron Claw Počet produktů: 65

Podkategorie

 • Iron Claw Slim jim

  Smáček Slim Jim

  Dlouhá, štíhlá nástraha určená především pro lov candátů, to je Slim Jim. Slim Jim je smáček charakterizovaný stabilním plynulým pohybem. Doménou slim jima je především vertikální přívlač nebo jigging ze břehu. Je to klasická candátová guma.

  Smáček má ploché tělo ručně odlévané z měkkého plastu.  Dosahuje skvělých výsledků při lovu z lodi i ze břehu. Vhodné i pro mořskou přívlač zejména pro lov tresek.

  Velikost 7 cm -  cílová ryba okoun, pstruh

  Velikost 10 cm - cílová ryba candát

  Velikost 13 cm a 16cm - cílová ryba, štika, candát, treska

 • Iron Claw Slim Jane

  Třinácticentimetrový twister s tělíčkem ripperu v sobě kombinuje tuhé tělíčko gumové rybky s velmi vláčným ocasem. Nástraha se vlní i při velmi pomalém vedení. Díky drážce na spodu nástrahy můžeme Slim Jane nastražovat i na offsetový háček. Jde o velmi atraktivní nástrahu pro štiky.

 • Iron Claw Gadfly Shad

  Gadfly je štíhlý štikový shad s velkou ocasní lopatkou. Ripper je vyroben z velmi jemné, ale velice tvrdé pryžové směsi. Díky tomu je nástraha extrémně vláčná a odolná zároveň. Kopyto začne ve vodě okamžitě a razantně pracovat, čímž rozpohybuje celé tělo. Má tak vlastně dvojitou akci, kdy se vlní a vibruje jako wobler zároveň.

 • Iron Claw Skinny Jake

  Při výrobě Skinny Jake se designéři zaměřili na koncepci štíhlé a jednoduše účinné nástrahy. Díky spojení štíhlého protáhlého tvaru se superelastické gumy se Skinny Jake řadí mezi 100% zbraně na candáty.

 • Iron Claw Belly Boy NG

  Na co se budou dravci vymlouvat, až jim předvedete novou verzi Belly Boy ve své NG  Nature verzi? Řada NG je zdobena fotorealistickými postisky, které imitují skutečné ryby ve své kráse. A nejen to! Vynikající vzhled je podpořen ještě lepším pohybem ve vodě. Břišní část vznikla na základě osvědčené série Belly Boy, nicméně celkově došlo k zeštíhlení tohoto shadu. Díky tomu si Belly Boy NG zachovává minimální rozměry a zajišťuje skvělý pohyb. Belly boy NG má dva druhy pohybu, vysokofrekvenční pohyb ocasu a kývavý pohyb celého těla. Díky vhodně zvoleným velikostem oslovíme většinu dravců.

 • Iron Claw Belly Boy

  Belly Boy představuje klasickou gumovou nástrahu na dravce. Název nástrahy „Belly boy“ (tlusté břicho) napovídá, že její hlavní zbraní je velké, speciálně tvarované břicho, které zajišťuje dokonalý chod nástrahy. Velký ocásek v kombinaci s vysokým zploštělým tělem a špičatým kýlem spolu rozehrají velmi silnou partii plnou silných vibrací, vybočování nástrahy a jejího prohýbání. Přesně toto dravci milují.

na stránku
Zobrazují se 1 – 30 z 65 položek
Zobrazují se 1 – 30 z 65 položek