Pro Tiny shad 5cm

Katalog

Výrobce
Délka
Druh nástrahy

Novinky

Slevy

Pro Tiny shad 5cm

Bass Assasin Pro Tiny shad 5cm.

Další novinka firmy Bass Assasin je malinká pěticentimetrová gumová nástraha Pro Tiny. Z jejího tvaru lze těžko uhodnout, jak se bude chovat ve vodě. Stejně jako všechny ostatní nástrahy Bass Assasin je i pro Tiny vytvořena ze solidního silikonu, který při své odolnosti a trvalosti je neskutečně měkký a elastický....

Bass Assasin Pro Tiny shad 5cm.

Další novinka firmy Bass Assasin je malinká pěticentimetrová gumová nástraha Pro Tiny. Z jejího tvaru lze těžko uhodnout, jak se bude chovat ve vodě. Stejně jako všechny ostatní nástrahy Bass Assasin je i pro Tiny vytvořena ze solidního silikonu, který při své odolnosti a trvalosti je neskutečně měkký a elastický.

Na první pohled vypadá jak přeroslý pulec. Hrubý, vybroušený tvar hlavohrudi přechází v jednoduchý teloulinký ocásek. Sám ocásek tvoří jednu polovinu délky nástrahy. Proužkování hlavohrudi  a téměř plochý spodek ulehčuje její vyzbrojování. A zde se mi zdá, že se dá vyzbrojit několika způsoby. Klasická jigová hlavička dává nejlepší výsledky. Není to nástraha pro líné rybáře.

Abychom z nástrahy dostali nějakou práci, je třeba neustále pracovat prutem. Jemné pozdvihování špicí prutu, následované pouštěním na dno, udělá s pulcem divy a nástraha se chová jako malá rybka hledající na dně potravu.  Takový pohyb napodobí jen málokterá nástraha. Delší přískoky pak připomínají unikající splašenou rybku, která rychle utíká. Okouni ji honí tak vztekle, že za ní nejednou vyskočí i z vody.

Nejlepší práci z nástrahy dostaneme použitím jigových hlaviček ne těžších než 3-5 gramů. Stojí za to zkusit ji i na mělkých lovišcích na hlavičkách od 0,5 do 1 gramu a zahrát si s nástrahou mezi nebo nad kobercem rostlin.
Záběry jsou okamžité a velmi agresivní.

Stručně řešeno: Pro Tiny bude  dravcem spatřena, zaměřena a sežrána, protože taková drzá promenáda nad hlavou masožrouta se neodpouští.
 

Guma může pracovat také na hloubkách a osvědčila se i při metodě drop shot, kde nástrahu prezentujeme na jednoduchém háčku. Pro Tiny se dá použít i na metodu bočního přívěsu, kdy olůvko vlečeme po dně a tiny vlaje nade dnem.  Svého dravce si najde i při vlečení v proudu, kde imituje ouklej, s těžší jigovou hlavičkou obskakujíc jednotlivé balvany to může být skvělá nástraha na pstruhy potoční a parmy, kteří rádi zpod kamenů vyhrabávají pijavice.

Nastražena na jigové hlavičce se nástraha velmi osvědčila při lovu duháků a sivenů.

Zobrazit

Pro Tiny shad 5cm Počet produktů: 4

Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek
Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek