Gumy KEITECH

Novinky

Slevy

Gumy KEITECH

Firmu Keitech  založil v roce 1996 Kei Hayashi, jeden z nejlepších japonských závodníků. Keitech nabízí nástrahy nejvyšší jakosti, vycházející z vědeckých poznatků ověřených při praktickém rybaření a následně zapracovaných do technologie produkce. Díky pečlivé kontrole a výběru nejlepších materiálů tak vznikají výjimečné nástrahy nejvyšší kvalit...

Firmu Keitech  založil v roce 1996 Kei Hayashi, jeden z nejlepších japonských závodníků. Keitech nabízí nástrahy nejvyšší jakosti, vycházející z vědeckých poznatků ověřených při praktickém rybaření a následně zapracovaných do technologie produkce. Díky pečlivé kontrole a výběru nejlepších materiálů tak vznikají výjimečné nástrahy nejvyšší kvality přímo z Japonska.

Zobrazit

Gumy KEITECH Počet produktů: 209

Podkategorie

 • Easy Shiner

  Ripper Keitech Easy Shiner vznikl sloučením osvědčeného korpusu nástrahy Shad Impact a fantastické akce ocásku nástrahy Swing Impact. Tato univerzální nástraha napuštěná olihňovým aromatem je dostupná v několika rozměrech, takže můžeme napasovat velikost gumy na míru právě loveným druhům dravců.  Keitech vyvinul originální proces vstřikování dvou barev gumy najednou. Díky tomu vznikají fantastické barevné kombinace. Za účelem dosažení nejlepších výsledků se k výrobě používají různé druhy umělých materiálů. Tyto nástrahy mohou být používány mnoha způsoby, vyzbrojeny jak jigovými hlavičkami, sestavami Texas a Carolina Rig nebo metodou Drop shot.


  Výhody:

  • přirozený pohyb
  • dvoubarevný korpus v technologii Keitech
  • silné olihňové aroma
  • opatřen malými dírkami pro přesné nastražení na háček.
 • Mad Wag

  Keitech Mad Wag je 17,78cm dlouhá unikátní nástraha, kroužkované tělo plné výstupků snižuje riziko uváznutí. Ocas generuje maximální vibrace. Speciálně míchaná guma dovoluje opravdu pomalé a realistické vedení nástrahy. Může být vyzbrojenamnoha způsoby, od jigové hlavičky, po Texas Rig, (nejlépe háček 5/0). Mad Wag je nasycen silným atraktorem s vůní kalamárů.

 • Crazy Flapper

  Gumový rak Keitech Crazy Flapper je první nástraha imitující raky v sortimentu Keitech. Nástraha je napuštěna olihňovým aromatem. Guma se ideálně hodí na metodu drop shot nebo v kombinaci s jigovou hlavičkou.  Materiál použitý k výrobě Crazy Flapper se skládá z různých materiálů umělého PVC tak, aby byl ideálním vyvážením měkkosti a trvanlivosti. Tajemstvím úspěšnosti je patentovaná konstrukce a akce této gumové nástrahy, která je vidět na videu u každého produktu. Při klesání obě ramena nástrahy silně vibrují a lákají dravce k záběru. K dosažení maximálního efektu doporučujeme nástrahu vyvážit spíše jen lehkou záěží.

  Výhody:

  • kombinace měkkých materiálů
  • zápach olihně
  • ideálně se hodí na Texas rig, Carolina rig i jigové hlavičky.
 • Noisy Flapper

  Noisy Flapper je realistická imitace žáby. Speciální patentovaná konstrukce nožek způsobuje, že i při pomalém vedení nástraha generuje provokující akci, což je vlastně klíčem k úspěšnosti této nástrahy.

  Noisy Flapper je extrémně odolný díky dvěma druhům použité gumy a velmi dobře se s ním nahazuje. Horní část je vyrobena z plovoucího materiálu, dolní z těžšího materiálu. Tato kombinace zapřičiňuje ideální vyvážení nástrahy. V nástraze je draážka pro přesné vyzbrojení.

   • patentovaný projekt
   • neobyčejně realistická při vláčení
   • dipovaná silným kalamárovým extraktem
 • FAT swing Impact

  Keitech FAT Swing Impact přestavuje výsledek revolučního procesu tvorby dvoubarevných nástrah. K výrobě je použito několik druhů gumy s různými vlastnostmi, jejichž kombinací získáme odolnou, avšak velmi vláčnou nástrahu s dokonale přirozenou akcí při různých rychlostech vláčení. Prstencová konstrukce korpusu zapřičiňuje přirozené vlnění nástrahy. Díky drážce můžeme nástrahu zbrojit různými způsoby od jigových hlaviček po offset háčky, které pak lépe pronikají do tlamy ryby.

  Výhody:
  - neobyčejně realistická akce při různých rychlostech
  - novodový způsob výroby dvoubarevných nástrach
  - silně dipováno kalamárových extraktem
  - disponuje drážkou pro efektivní vyzbrojení háčkem

 • Swing Impact

  Keitech Swing Impact je opravdový vítěz mnoha závodů, který byl navržen pro pomalé vedení. Originální proces tvorby dvoubarevných nástrah z gum různých vlastností přináší nástrahu výjimečné kvality se skvělými pohybovými vlastnostmi. Swing Impact je velmi všestranný, využijete ho na Pollacky, okouny i candáty. Dá se zbrojit jigovkou, offsetovým háčkem, použít na Texas Rig nebo Droptshot.

  Výhody:
  - neobvykle přirozená akce
  - silně dipováno kalamárovým extraktem
  - vyvážený materiál
  - speciálně navrženo pro pomalé vláčení
  - vyrobeno z dvoubarevných materiálů, které do sebe plynule pronikají.
  - obsahuje drážku pro snazší vyzbrojení háčkem

 • Custom Leech

  Custom Leech je imitace velké pijavice. Délka 75mm, hmotnost 1,5g. Nástraha je napuštěna atraktorem. Segmentované tělíčko nástrahy zaručuje živou realistickou akci. Můžeme na ni s úspěchem lovit pstruhy potoční, duháky, siveny, ale také okouny, štiky a candáty. Velkou účinnost prokázaly i u cejna, kapra nebo bolena. Custom Leech, napodobuje přirozenou potravu ryb, proto chytá vše živé...

 • Easy Shaker

  Červ Easy Shaker je novinka od Keitech. Jeho realistický vzhlede podporuje kroužkované tělo. Plovoucí umělá hmota zajišťuje horizontální vzplývání nástrahy při nastražení na drop shot. Jemnými pohyby prutu dosáhneme živého chování žížaly, červa nebo malé rybky. Easy Shaker sle nastražit i na háček s čeburaškou.

 • Shad Impact

  Keitech Shad Impact je ideální imitace rybky. Vznikl na základě důkladných analýz mnoha prototypů tak, aby nástraha při vedení nerotovala a měla přirozený pohyb, který imituje raněnou rybku. Horní část nástrahy je vyrobena z lehkého materiálu a spodní z těžšího. Díky tomu je nástraha perfektně vyvážena a ve vodě je vždy ve správné pozici. Shad Impact může být použit na mnoho způsobů při různých technikách přívlače.

  Výhody:
  - horizontální akce
  - dvoubarevné tělo
  - silné aroma olihně
  - disponuje drážkou pro osazení offsetovým háčkem

 • Sexy Impact

  Keitech Sexy Impact byl navržen tak, aby se ve vodě přirozeně vlnil a vábil tak ryby ke krmení, neboť napobobuje přirozenou rybí potravu - červy, žížaly a pijavky. Již tak přirozenou akci umocňuje dokonale profilovaný ocásek. Tělo gumové nástrahy je na několika místech zploštělé, celé tělo je kroužkované. Horní část nástrahy je z lehkého materiálu, a dolní část z těžšího obsahujícího sůl. Tím je dosaženo vyvážení, které drží ve vodě nástrahu v optimální pozici.
  Nástrahy je možné zbrojit jigovými hlavičkami, jakož i speciálními sestravami Texas rig a Carolina rig.

  Výhody:

  - přirozeně realistická akce
  - silná vůně kalamárů
  - dvoubarevné provedení těla
  - drážka pro osazení háčkem

 • Hog Impact

  K výrobě nástrahy Hog Impact byla zvolena tvrdší směs materiálu, která zajišťuje její odolnost proti poškození zuby dravých ryb. I přes použití odolnější gumy si nástraha stále zachovává přirozenou živou akci. Doporučujeme Hog Impact používat s čeburaškou nebo v sestavách Texas Rig a Carolina Rig. Jde o znamenitou nástrahu zejména na okouny a candáty v místech s výskytem velkých larev hmyzu a raků. Nástrahu vedeme s přískoky po dně.

na stránku
Zobrazují se 1 – 30 z 209 položek
Zobrazují se 1 – 30 z 209 položek