Gumy DAM

Novinky

Gumy DAM

Každému rybáři jsou jistě známy nástrahy třpytky EFFZETT®, které jsou na trhu již od roku 1933. Proto není divu, že se pustil i na pole gumových nástrah. Nejvyšší jakost užitých materiálů, použité technologie, bohaté zkušenosti a tradice  jsou základem neochvějné pozice lídra mezi nástrahami. Nástrahy DAM jsou neodbytnou součástí výbavy každého ...

Každému rybáři jsou jistě známy nástrahy třpytky EFFZETT®, které jsou na trhu již od roku 1933. Proto není divu, že se pustil i na pole gumových nástrah. Nejvyšší jakost užitých materiálů, použité technologie, bohaté zkušenosti a tradice  jsou základem neochvějné pozice lídra mezi nástrahami. Nástrahy DAM jsou neodbytnou součástí výbavy každého rybáře. Na cestě k těmto nástrahám čekaly vývojáře dva roky rýsování, projektů a testů. DAM spolupracoval s nejlepšími vláčkaři z Japonska, Austrálie, Jižní Afriky, USA a Evropy, aby dosáhl perfektního tvaru a akce těchto nástrah. Výsledky jsou fantastické. Vznikly moderní a velmi univerzální nástrahy navazující na úspěchy rotačních třpytek a plandavek série EFFZETT!


Zobrazit

Gumy DAM  Počet produktů: 78

Podkategorie

 • Effzett Greedy Shad

  Effzett Greedy Shad

  Jednoduchá a zároveň velmi účinná gumová nástraha ve velikostech 80, 100 a 120 mm, díky tomu může být používána při mnoha metodách. Od drop shotu po vertikální lov. Pokud ji vyzbrojíte lehkou jigovou hlavičkou, dá se vodit velmi pomalu a bude se pohybovat na jednom a tom samém místě. Velmi atraktivní nástrana na okouny a candáty.

 • Effzett Paddle Minnow

  Smáček Effzett Paddle Minnow  je guma speciálně projektovaná na lov metodou dropshot a vertikální přívlač. Zvláštností této nástrahy je plochý ocásek ve tvaru bobřího ocasu. Toto pádlo při kmitání špičkou prutu vyvíjí výrazně vlnivý pohyb. Díky napuštění olihňovým aromatem je nástraha napadána dravci dokonce i v okamžiku, kdy se nehýbe. Je jedno, jestli nástrahu budete prezentovat dropshotem nebo na jigové hlavičce, vždy jde o absolutní trhák na okouny a candáty.

 • Smáčci Effzett V-Tail

  Effzett V-Tail je výborná nástraha na dropshot, vertikální jigging i soft jerking. Silnější vidlicový ocásek pracuje plynule a vláčně. Pohyby ocásku rozpohybují celou nástrahu, což je výborné na opatrné velké okouny, kteří již mají superkmitající ocásky prokouknuté, ale nástraze, která je v pohybu celá, odolat prostě nejde. Oproti jiným nástrahám je Effzett V-Tail vyroben z odolné gumy, takže nástrahu můžete během lovu opakovaně osadit jinými jigovými hlavičkami, aniž by se výrazně poškodila. Také odolnost proti poškození při záběru a zdolávání je na vysoké úrovni. S touto nástrahou bez poškození ulovíte desítky okounů. Deseticentimetrový smáček je díky složení gumy účinná a selektivní nástraha na velké okouny.

 • Effzett Pike Seducer

  Nástraha Pike Seducer díky své netypické akci a velmi agresivně pracujícím ocasu dokáže zaujmout dokonce i ty štiky, které nežerou. Ostrý trojháček FZ s přídavným trojháčkem nejen solidně podrží zdolávanou rybu, ale také se neohne ani při kontaktu s šílejícím velkým dravcem.

 • Effzett Real Life Catfish

  Měkké nástrahy Effzett Catfish jsou nástrahy dokonale napodobující živé malé sumce. Cílovou rybou jsou velké štiky. Díky moderní technice scanování se podařilo vytvořit dokonalou repliku malého sumce. Štiky jen málokdy potkají podobnou nástrahu, proto i ve velmi prochytávaných vodách často zaútočí i velká zkušená štika. Nástraha je vyzbrojena hákem a trojháčkem japonské výroby. Velká 25cm verze je určena na trolling na velkých a hlubokých jezerech, 20cm verze je určena na těžkou přívlač. Dostupné ve verzi s twisterovým ocasem nebo kopytem.

 • Gumy DAM MADCAT

  Gumové nástrahy z řady DAM MADCAT ideální k lovu sumců. Tyto velké gumy způsobují ve vodě silné vibrace, které jsou pro sumce lákavá.

 • Effzett Grub

  DAM Effzett grub představuje revoluční spojení tělíčka gumové rybky s vláčným superhybným ocáskem twisteru. Jde o vysoce dráždivou nástrahu na velké štiky, která se dá použít s jigy i zavrtávacími hlavičkami.

 • Effzett Longhorn

  Effzett Longhorn je speciálně navržena na candátovou přívlač. Nástraha tvarem připomíná střevli a ve vodě se chová jako opravdová rybička.

 • MADCAT Double Trouble

  Velký dvouocasý twister určený na lov sumců a velkých štik. Dostupný v rozměrech 15cm a 18cm (bez nataženého ocasu) a čtyřech atraktivních barvách. Určen k lovu s klasickými jigovými hlavami MADCAT nebo Screw-In jigovými hlavičkami.

na stránku
Zobrazují se 1 – 30 z 78 položek
Zobrazují se 1 – 30 z 78 položek