Gumy FOX Rage

Katalog

Novinky

Slevy

Gumy FOX Rage

FOX Rage je přívlačová značka evropské firmy FOX, kterou známe jako výrobce kvalitního vybavení na kaprařinu a feeder. Nová značka FOX Rage zahrnuje sortiment pro lov dravců na umělé nástrahy. Nástrahy jsou projektovány a stvořeny podle nejlepších standardů nejlepšími rybáři v Evropě. Rybáři, kteří chtějí čerpat výhody skutečného lovu dravců by ...

FOX Rage je přívlačová značka evropské firmy FOX, kterou známe jako výrobce kvalitního vybavení na kaprařinu a feeder. Nová značka FOX Rage zahrnuje sortiment pro lov dravců na umělé nástrahy. Nástrahy jsou projektovány a stvořeny podle nejlepších standardů nejlepšími rybáři v Evropě. Rybáři, kteří chtějí čerpat výhody skutečného lovu dravců by měli vážně uvažovat nad vyzkoušením sortimentu z dílny Fox Rage.

Zobrazit

Gumy FOX Rage Počet produktů: 36

Podkategorie

 • Spikey shad

  Hledáš něco výjimečného, něco nového a přelomového na trhu? Tak jsi právě našel gumu - Spikey Shad! Všude, kde byl nasazen, způsobil nejedno pozdvižení. Díky 264 mikrovýběžkům vytváří ve vodě intenzivní a atypické vibrace, které jsou nezvykle atraktivní pro všechny dravce. Spikey shad je vyroben z velmi elastické superměkké gumy.

 • Mini and Micro Fry

  Mini Fry - nevelký korpus s pohyblivým ocáskem typu kopyto se osvědčuje na každé vodě. Ať už ji nastražíte na lehkou jigovou hlavičku nebo na drop shot rig, Mini Fry si najde široké pole působnosti a ideálně se hodí na okouny, rovnocenně na říčních kanálech, ve kterých se nachází mnoho malých rybek. Menší verze realisického Mini fry, tedy verze Micro fry, je malá, delikátní nástraha, která se stala v UK doslova hitem mezi lovci okounů. Garantuje jisté úlovky velkých okounů. Ultralehká nástraha na ultralehké jigování. a metodu dropshot.

 • Zander Pro Shad

  Zander Pro Shad je dokonalá nástraha na candáty, ale ulovíte na ni i spoustu jiných dravců. Je to měkká nástraha, která pořád a pořád ukazuje svoji účinnost a je důvod mít ji sebou v krabičce. Všechny nástrahy fantasticky napodobují živou rybku. Oválně zakončený ocásek vyvolává silné vibrace, což dravci umožňuje zaměření nástrahy i při nižší viditelnosti za tmy, v hloubce nebo v kalné vodě.

 • Tiddler Fast

  Neuvěřitelně účinná nástraha. Tiddler je označení pro malou rybku. Jeho malý a velmi pohyblivý ocásek se pohybuje rychle a je nástrojem k chycení krásných dravců. Bez ohledu na způsob lovu, ať už dlouhými přískoky nebo s použitím lehkých jigových hlaviček, krátkými a rychlými pohyby, dravci vždy na tuto nástrahu reagují útokem. Vyzkoušej Tiddler Fast a uvidíš, že výsledky se dostaví.
  Tiddler fast se dá použít i jinak než jen s jigovkou - dropshot, Texas, Carolina rig.

na stránku
Zobrazují se 1 – 30 z 36 položek
Zobrazují se 1 – 30 z 36 položek