Die Dapper 9cm

Katalog

Výrobce
Délka
Druh nástrahy
Aromatizované

Novinky

Slevy

Die Dapper 9cm

Bass Assassin Die Dapper je štíhlá nástraha o délce 9cm. Tvarem těla připomíná většinu drobných rybek obývajících naše vody. Když k tomu přidáme, že jde o aromatizovanou nástrahu, jde o smrtící kombinaci. Tvar jako vysněný pro lov na rychlý propad, rychlé vedení pod hladinou při lovu bolenů nebo pomalé vedení u dna. Prostě vždy, když chcete chyt...

Bass Assassin Die Dapper je štíhlá nástraha o délce 9cm. Tvarem těla připomíná většinu drobných rybek obývajících naše vody. Když k tomu přidáme, že jde o aromatizovanou nástrahu, jde o smrtící kombinaci. Tvar jako vysněný pro lov na rychlý propad, rychlé vedení pod hladinou při lovu bolenů nebo pomalé vedení u dna. Prostě vždy, když chcete chytit rybu.Drážka v břišní části nástrahy má za úkol pojmout offsetový háček s malým zatížením. Nástraha se ieálně hodí k oblovování zalitých mělčin. Na devíticentimetrovou nástrahu má poměrně výraznou hlavu, jemně proužkované boky a ocasní ploutev ve velmi neobvyklém tvaru. Když to dáme vše dohromady, získáme nástrahu, která pracuje skvěle a vytváří ve vodě hydroakustické vlny.

Jde o skvělou nástrahu na okouny a candáty.

Při pomalém vedení pracuje subtilně a jemně. Každé rychlejší poškubnutí prutem vyvolá agresivní odskok s převrácením nástrahy na bok. Dá se použít při opravdu agresívním propadu nebo naopak velmi pomalém vedení nade dnem. Při nastražení na skrytý offsetový háček získáme dokonalou nástahu do hustých rostlin. Štíhlý tvar výrazně eliminuje zachytávání rostlin na nástraze, což umožňuje lovit štiky ukryté hluboko v zelí. Lov v hustých pásech rostlin ale není jediný způsob, jak využít Die Dapper.

Optimální vyzbrojení jigovou hlavičkou je háček vel. 4/0 a váha hlavičky do 15g. Při této kombinaci pracuje nástraha nejlépe. Při větším zatížení se již vyhlušuje práce ocásku, ale v některých situacích i to může být výhodou. Bez ohledu na její stavbu má nástraha dobré letové vlastnosti, což oceníme zejména při lovu na zarostlých vodách, kdy i při zatížení jen několikagramovou zátěží létá nástraha dobře do dálky.


Nelze opomenout vůni nástrahy. Die Dapper je navoněn tak, aby u ryb vzbuzoval chuť k jídlu, což dokáže dělat divy zejména na silně prochytávaných vodách.

Zobrazit

Die Dapper 9cm Počet produktů: 4

Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek
Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek