Gumy Monarch-Dok

Novinky

Slevy

Gumy Monarch-Dok

Všechny gumové nástrahy Monarch Dok jsou přátelské k životnímu prostředí. Prioritou MD je udržitelný stav životního prostředí. Monarch-Dok je a zůstane výrobcem individuálních, ručně vyráběných nástrah. Měkké nástrahy od MD neobsahují žádná změkčovadla PVC. Místo toho používáme materiály, které jsou běžně používány v medicíně a potravinářském pr...

Všechny gumové nástrahy Monarch Dok jsou přátelské k životnímu prostředí. Prioritou MD je udržitelný stav životního prostředí. Monarch-Dok je a zůstane výrobcem individuálních, ručně vyráběných nástrah. Měkké nástrahy od MD neobsahují žádná změkčovadla PVC. Místo toho používáme materiály, které jsou běžně používány v medicíně a potravinářském průmyslu. Neočekávejte od nich stovky či tisíce masově vráběných produktů. Ruční provedení má svoji cenu. Dodávky jsou limitovány výkonem, který jsou schopni vyvinout zkušení pracovníci MD.

Zobrazit

Gumy Monarch-Dok Počet produktů: 172

Podkategorie

 • Spickey Shad

  Gumové nástrahy Spickey Shad nejlépe vystihuje termín "tažný kůň." Nástraha se vyznačuje elegantním tvarem, tenkým tělem napojeným na středně velký ocas. Úhel náběhu umožňuje konstatní středně agresivní práci nástrahy jak na řekách, tak na stojatých vodách.  Spickey Shad  9 a 11 cm  můžeme s klidem nasadit na candáty a okouny ve sladkých vodách, ale i na Sea Bassy ve slané vodě. Velikost 13 and 18 cm je atraktivní pro větší predátory jako štika, sumec nebo hlavatka. Stejně jako všechny nástrahy Monarch-DOK je i spikey shad vyroben s ekologicky přátelského materiálu a nabízen ve všech standarcních MD barvách.

 • Trigger

  Monarch DOK Trigger

  Jak název napovídá, tato nástraha trigger (spouštěč) byla navržena, aby spouštěla záběry nejmazanějších sladkovodních a mořských dravých ryb, tedy candátů a mořských okounů (seabass).

  Trigger je velmi živá nástraha s velmi jemnou vibrací. Ať už lovíte v klidné, křišťálově čisté vodě nebo rychlém říčním proudu, dravci tuto nástrahu budou považovat stejně za neodolatelnou.  Je vhodná na různé techniky rybaření, od klasické přívlače po drop shot. Ve velikosti 8cm její temná vibrane neláká jen candáty, ale zjistili jsme, že nástrahu berou i okouni, parmy a jelci. Deseticentimetrová verze je vražedná na vláčení nebo vertikální přívlač na řekách na candáty, velkohubé okouny v jezerech a také si získala zářezy při lovu velkých exemplářů seabassů a Bluefish. A konečně 12cm verze má silnější vibraci, která je zodpovědná za mnoho velkých candátů, štik a sumců, zatímco na moři jí neodolalo mnoho ryb žijících u dna. Všechny nástrahy trigger jsou dostupné v mnoha MD barevných variacích.

 • Dok’s Frogtail

  Není to pořádně ani pulec ani žába, porota se stále rozhoduje, co tato 25cm kreatura vlastně je. No, prostě bude lepší nechat štiku, ať si to rozhodne sama. Jsme si jisti, že její veličenstvo štika tuto nástrahu bude považovat za velmi, velmi tučné sousto. Frogtail je těžká nástraha. Jeho 50 gramů vám dovolí nahazovat daleko, a to i když ho nastražíte bez zátěže na offsetovém háku nebo prošitého trojháčkem. Ale pokud potřebujete, aby nástraha šla hluboko, lze ji nastražit na těžkou jigovou hlavu. S její akcí a tvarem je frogtail zajímavou kreaturou nejen pro štiky, ale také sumce, tresky a amberjack. Takže příště až vyhoříte na vašem oblíbeném jezeře nebo hlubokém modrém moři, dejte šanci Frogtailu a uvidíte, co tam plave....

 • Toby Shad

  Monarch DOK Toby shad

  Všechny dobré věci přicházejí k těm, kteří čekají. A tato nová nástraha si dala na čas při jejím vývoji, protože jsme ji chtěli udělat perfektní. Když jsem viděl finální verzi v akci, velmi rychle jsem zjistil, že tvrdá práce stála za to. Dnes mě nemohlo nic udělat šťastnějším, než představení naší nové nástrahy Toby Shad! Je to extrémně vláčná nástraha, štíhlá s úzkými vibracemi, která napodobuje písečného červa nebo smáčky - potravu mnoha mořských predátorů. Jsem si jist, že žádný Sea Bass, mořský pstruh, pyskoun ani treska mu nebudou schopny odolat a to ani tehdy, když jsou nacpané k prasknutí. Toby Shad se vyrábí v déláck 11 a 14cm, ale i 25 cm okoun do sebe nacpe rovnou tu větší bez problému. 

 • PikeShad

  Monarch DOK PikeShad – tato podlouhlá nástraha je vlastně "silikonový wobler." Byla navržena pro dlouhé hody bez podélné rotace a přetáčení, takže může dosáhnout velmi dalekých hodů, právě tam, kde stojí velké ryby. Při chytání s offsetovým háčkem nebo lehkou jigovou hlavou její velký ocas způsobuje přenos energie v silné vibrace celé nástrahy.  To vytváří unikátní akci, která z PikeShad činí skutečné sousto pro pořádné štiky, hlavatky, sumce a candáty. Nástraha je vyráběna v délkách 11, 14, and 17 cm.

   

 • Turbo-S

  Monarch DOK Turbo-S

  Předimenzovaný velký ocas nástrahy Turbo-S  se na první pohled může zdát trochu trapný. To však do chvíle, než ho hodíte do vody, kde pracuje i při nejpomalejším vedení a při sebejemnějším pohybu prutem. Pak už budete chápat, proč taková šílenost. Nástrahu jsme navrhu pro stojatá jezera a bezproudé úseky moří, kde jeho atraktivní pohyb už zdálky přitahuje dravce. Ať už ve stojaté vodě nebo na řece, pořád budete cítit, že nástraha stále silně vibruje a vibrace nemizí a neztrácí na intenzitě. Ať už jdete po velkých štikách, sumcích, candátech, hlavatkách nebo preferujete mořské dravce jako Bluefish na otevřeném moři nebo tresky a Grouper na hloubkách, vždy je s Turbo-S zaujmete a ulovíte. Nástraha se vyrábí ve dvou velikostech 9 a 11cm.

 • Trouty shad 8cm

  Malé nástrahy a ultra lehké rybaření jsou hitem dnešní přívlače. Naši zákazníci nás opakovaně oslovovali s požadavkem na malý štíhlý ripper, živý, něco s šílenou vibrací, kterou nebude ingorovat žádný predátor. Začalo to Trouty Shad 45, následovaly velikosti 60 a 80. Nástraha je divoká, její ocásek sebou šíleně mele a jde o smrtelnou nástrhua na okouny, pstruhy, parmy, candáty i mořské bassy.

 • Dok’s Twist

  Dok´s Twist - může vypadat prostě "jako další twister na trhu," ale Dok’s Twist  je velmi speciální nástraha. Roky zkušeností vedly k vytvoření dlouhého, ale velmi tenkého a jemného ocásku, který se až magicky vražedně vlní. Nastražen na jigovce, bezzávadovém carolina rigu nebo jako trailet na jerkbaitu..výsledek bude vždy stejný - ryby dovedené k šílenství. Délka nástrahy je včetně ocásku.

 • Ziggy

  Někteří by si mysleli, že nabídka měkkých nástrah Monarch-Dok je už tak široká. I tak se hoši z Chorvatska stále dívají po nových nápadech a cestách k vylepšení. A tak pěknou část minulého roku věnovali vývojem nástrahy, která by pracovala i při nejpomalejším možném navíjení, v nejpomalejším proudu na stojaté vodě a jejíž vlnění bude neodolatelně dráždit ryby jak při zdvihu ode dna, tak při propadu. Prostě a jednoduše - perfektní měkká nástraha ! No a po mnoha pokusech a měsících testování vám můžeme představit Ziggyho ! Nejnovější všestranná nástraha přichází na trh ve velikostech 85, 105 a 135mm. Tak Ziggy pustili jsme tě do světa, teď ukaž, co v tobě je !

na stránku
Zobrazují se 1 – 30 z 172 položek
Zobrazují se 1 – 30 z 172 položek