Hechkiller 13cm

Katalog

Novinky

Hechkiller 13cm

HECHTKILLER je součástí našeho arsenálu a je velmi dobře znám lovcům štik po celém světě. Při délce 13cm a hmotností 40g patří do kategorie lehkých jerků. Jerkbaity Hechtkiller se vyrábějí z velmi lehkého dřeva, takže i pro nezkušené rybáře bude jerkování přijatelnou metodou, protože nástraha se ve vodě pohybuje velmi snadno. Přestože se díky ní...

HECHTKILLER je součástí našeho arsenálu a je velmi dobře znám lovcům štik po celém světě. Při délce 13cm a hmotností 40g patří do kategorie lehkých jerků. Jerkbaity Hechtkiller se vyrábějí z velmi lehkého dřeva, takže i pro nezkušené rybáře bude jerkování přijatelnou metodou, protože nástraha se ve vodě pohybuje velmi snadno. Přestože se díky nízké váze dá nástraha používat i v kombinaci s normálním vybavením, doporučujeme jerkovací prut a multiplikátor. Tento jerkbait má excelentí zrcátkovou akci a může být používán různými jerkovacími technikami. Hechtkiller je nabízen v plovoucí i potápivé verzi.

Po mnoho let jsme testovali naše dřevené jerky na skalnatém pobřeží Švédska. Dokonce i po soustavném trefování skal zůstaly naše jerky kompaktní a vyvážené, hod za hodem. Dřevo neztratilo své vlastnosti a výměna háčků nezměnila pohyb nástrahy. Naše jerkbaity budou spolupracovat s těžkými trojháčky a impregnace bude chránit chod nástrahy bez ohledu na těžká pokousání dravčími zuby.

Během navrhování našich jerkbaitů jsme zvažovali několik faktorů. Abychom dosáhli úspěchu, musely naše jerkbaity splňovat nejen klasický pohyb "walk the dog", ale musely umět i zrcátkování kladením v bok. Kritickým faktorem je a vždy bude pohyb nástrahy. Přidáním balanční zátěže na správné místo jsme dokázali dát obě pohybové schopnosti do jedné nástrahy.

Hydrodynamický design našich jerkbaitů umožňuje použití těchto nástrah i při trollingu na moři. Jsme si jisti, že výhody designu našich jerkbaitů přispějí ke zvýšení popularity lovu na jerky a přinesou vám pěkné ryby.

Zůstáváme věrni našemu sloganu: Kvalita v každém kroku. Začíná se selekcí našich surovin a pokračuje se přes naši výrobu, celou dobu až k závěrečnému testování produktů. Každý krok procesu je pozorně definován a kontrolován dvěmi nezávislými testery. Právě proto jsme schopni garantovat naše unikátní záruky.

Zobrazit

Hechkiller 13cm Počet produktů: 13

Zobrazují se 1 – 13 z 13 položek
Zobrazují se 1 – 13 z 13 položek