Woblery Strike Pro

Katalog

Výrobce
Hloubkový rozsah
Provedení

Novinky

Slevy

Woblery Strike Pro

Strike Pro je firma vyrábějící rybářské nástrahy již přes 30 let a má dobré ohlasy od Austrálie, přes Spojené státy americké a na evropském kontinentě konče. Cílem firmy je dodávat klientům vysoce účinné produkty. Proto má testery po celém světě. V naší nabídce najdete jerky Buster Jerk a Buster Jerk II projektované švédskými rybáři, kteří jsou ...

Strike Pro je firma vyrábějící rybářské nástrahy již přes 30 let a má dobré ohlasy od Austrálie, přes Spojené státy americké a na evropském kontinentě konče. Cílem firmy je dodávat klientům vysoce účinné produkty. Proto má testery po celém světě. V naší nabídce najdete jerky Buster Jerk a Buster Jerk II projektované švédskými rybáři, kteří jsou v této metodě mistři.

Zobrazit

Woblery Strike Pro Počet produktů: 7

Podkategorie

 • Buster Jerk

  Nástrahy projektované Švédy, vyzkoušené na lovištích celého světa. Buster Jerk je extrémně všestranná nástraha k lovu štik. Vražedná akce ze strany na stranu s dodatečným blyštěním břicha provokuje dokonce i ospalé dravce. Tuto skvělou nástrahu můžeme vodit i na běžném vláčecím prutu. Můžeme s ní cukat, potahovat, jednoduše jerkovat na mnoho způsobů a technik. Nástraha je ve Švédsku používána od jara do zimy. Po prvním použití zjistíš, že je to lehce a nejlépe pracující glider, na který jsi kdy chytal. Nástrahy mají uvnitř těla chrastící kuličku, která dodatečně vábí štiky k útoku.

  Pracovní hloubka:
  EG-048 - 0,5-4m

 • Buster Jerk II

  Nástraha projektovaná ve Švédsku rybáři pro rybáře, vyzkoušená v lovištích na celém světě. Buster Jerk II je menší verze nástrahy Buster Jerk. Jde o extrémně všestrannou nástrahu k lovu štik. Vražedná akce ze strany na stranu násobená odlesky boků provokuje dokonce i ospalé dravce. Tuto skvělou nástrahu lze vodit i na běžném vláčecím prutu. Dá se s ní trhat, cukat, škubat, prostě jerkovat jakýmkoli způsobem a technikou. Nástraha je ve Švédsku používána celoročně od jara do zimy. Po prvním použití poznáš, že je to snadno a nejlépe pracující nástraha, glider, na kterou jsi kdy lovil. Nástrahy jsou uvnitř vybaveny chrastící kuličkou pro zvýšení dráždivosti.
  Hloubkový rozsah: EG-049 - 0,3-2m

Zobrazují se 1 – 7 z 7 položek
Zobrazují se 1 – 7 z 7 položek