Gumy Jaxon

Novinky

Slevy

Gumy Jaxon

Polská firma Jaxon vyrábí zajímavé realistické imitace raků, žab a hmyzu.

Gumy Jaxon Počet produktů: 32

Podkategorie

 • Ripper JAXON Intensa...

  JAXON INTENSA je speciální ripper pro rybáře lovící metodou z propadu. Gumy jsou vyrobeny z měkkého a současně trvalého materiálu, bez sklonu k rychlému přebarvování. Při propadu pracuje především ocasní kopyto bez toho, aby se nepřirozeně kymácena celá nástraha. Všechny gumy intensa INTENSA již dokázaly svoji nevídanou účinnost při lovu dravých ryb.

 • Raci Jaxon

  Raci Jaxon. Rak je přirozenou potravou většiny dravců, zejména okounů a candátů. Nástrahu můžeme nastražit na jigovou hlavičku, Texas rig či Carolina Rig tak, aby šla ocáskem dozadu. Při dopadu nástrahy na dno, by měla klepítka směřovat vzhůru.

 • Gumové žáby Jaxon

  Žáby a jiní obojživelníci jsou přirozenou potravou mnoha dravců, zejména bassů a štik. Žába, která vleze do vody a plave nad koberci rostlin nebo mezi stulíky, si nikdy nemůže být jista životem. Umělé žáby nabízejí rybáři možnost lovit štiky číhající ve stulíkových polích, kde by s jinou nástrahou lovit nemohl. Nástraha je vyzbrojena dvěmi háčky vyvedenými hřbetem, takže v rostlinách nevázne.

 • Ripper JAXON Intensa...

  JAXON INTENSA přináší něco speciálního pro rybáře specializující se na metodu z propadu. Gumy jsou vyrobeny z měkkého a současně velmi trvalého materiálu bez sklonů k rychlému obarvování. Při propadu pracuje především terčík na ocasu bez kmitu celé nástrahy. Toto jemné vlnění je účinné zejména na prochytávaných vodách nebo v době slabého braní ryb, kdy na agresivní gumy nereagují.

na stránku
Zobrazují se 1 – 30 z 32 položek
Zobrazují se 1 – 30 z 32 položek