Gumy Doiyo

Katalog

Výrobce
Druh nástrahy
Aromatizované

Novinky

Gumy Doiyo

Značka Doiyo je další přívlačovou značkou firmy Saenger. Doyio představuje to nejlepší od německých projektantů a japonského konceptu moderní přívlače. Gumové nástrahy Doiyo můžeme zbrojit jigy, offsetovými háčky, jednoháčky, nastražit na dropshot. Materiál nástrah je injektován roztokem soli a speciálního atraktantu, který se z nástrahy během l...

Značka Doiyo je další přívlačovou značkou firmy Saenger. Doyio představuje to nejlepší od německých projektantů a japonského konceptu moderní přívlače. Gumové nástrahy Doiyo můžeme zbrojit jigy, offsetovými háčky, jednoháčky, nastražit na dropshot. Materiál nástrah je injektován roztokem soli a speciálního atraktantu, který se z nástrahy během lovu uvolňuje.

Zobrazit

Gumy Doiyo Počet produktů: 12

Podkategorie

  • Shaberu Tail

    Shaberu Tail je malý červ se shadovým ocasem. Velmi účinná a pohyblivá nástraha, která v praxi zastíní i jiné. Nástraha je injektována solí a Doiyo atraktantem.

  • Doiyo Micro Craw

    Miniaturní 3,5cm ráček dipovaný solí a Doiyo extraktem s dutými klepýtky. Díky dutým klepýtkům, v nichž je bublinka vzduchu se ráček vždy potápí klepýtky vzhůru. Jde o skvělou nástrahu na okouny a pstruhy.

Zobrazují se 1 – 12 z 12 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 12 položek