Gumy FishUp

Novinky

Slevy

Gumy FishUp

Gumové nástrahy FishUP jsou nasyseny atraktory, které podtrhují již tak vysokou účinnost těchto nástrah. FishUp je ukrajinský výrobce nástrah založený několika nadšenci a vítězi mnoha přívlačových závodů. Historie firmy začala vyrobením několika imitací ovádů pro osobní účely, ale ukázaly se velmi účinné a populární mezi přáteli rychlých prutů, ...

Gumové nástrahy FishUP jsou nasyseny atraktory, které podtrhují již tak vysokou účinnost těchto nástrah. FishUp je ukrajinský výrobce nástrah založený několika nadšenci a vítězi mnoha přívlačových závodů. Historie firmy začala vyrobením několika imitací ovádů pro osobní účely, ale ukázaly se velmi účinné a populární mezi přáteli rychlých prutů, až přerostly v projekt FishUp.

Zobrazit

Gumy FishUp Počet produktů: 39

Podkategorie

 • Catfish

  Catfish - výjimečná nástraha FishUp. Tento nový "ripper" je věrnou kopií potěru sumce. Chování ploutví i vousů Catfish jak v pohybu, tak ve stavu bez pohybu přesně napodobuje chování malého sumce: v klidu jsou vousy i ploutve rozevřené a prakticky nehybné,  v pohybu pak přiléhají k tělu. Mírný proud dodá nástraze dodatečné pohyby vnitřních struktur nástrahy dokonce i když ji nepřitahujeme. Díky svému vzhledu malého sumce bude Catfish cílem okouna, štiky, candáta a dokonce i bílého dravce. Všechny nástrahy jsou napuštěny atraktorem s vůní raka.

 • ARW Worm

  ARW Worm je výsledkem pilné práce specialistů z FishUp. Záměrem bylo vytvořit lehkou, kompaktní nástrahu s velmi pohyblivým ocáskem plněným vzduchem. ARW Worm je nejúčinnější při nízkých stavech vody. Díky unikátní konstrukci se ocas červíka začíná pohybovat i při nejjemnějším pohybu špičky prutu. Hlavní cílovou rybou ARW Worm je okoun, pstruh, ale zabere i candát nebo štika. Realistický tvar a pohyb červa často zaujme i bílé dravce jako cejna, perlína nebo kapra. Díky efektivitě, mnohosti záběrů a jednoduchosti vedení je červ FishUp ARW Worm opravdový hit. Všechny nástrahy jsou napuštěny atraktorem s vůní raka.

 • U-Shad

  U-Shad - nová série gumových nástrah s vibrujícím ocáskem. Tělo ve tvaru cigára s měkkou a stabilní prací ocasní části s velkými vibracemi. Proužkované tělo U-shad na jednu stranu přidává nástraze na lehkosti bez ztráty objemu, na druhé straně přináší elasticitu a mobilitu během vedení. Zesílení v ocasní části při kopýtku vytváří jakýsi kýl, který stabilizuje nástrahu v proudu. U-shad je napuštěn račím aromatem.

 • Wizzle Shad

  Wizzle Shad je první "ripper" FishUp. Hlavním znakem "Wizzle shad" je jeho masivní korpus dodatečně opatřený bočními drážkami. Výhoda této konstrukce je v tom, že nástraha vytváří silnější vibrace v porovnání s jinými podobnými nástrahami. To způsobuje, že  Wizzle Shad je velmi atraktivní pro dravce.  Nástraha rovněž disponuje drážkou pro offsetový háček. Všechny nástrahy FishUp jsou napuštěny esencí s vůní raka.

 • Buffi Fly

  Buffi Fly je nástraha na pstruhy. Její určení je ultralehká přívlač na řekách a potocích, které obývají pstruzi. Při lovu s Buffi Fly máme široké pole působnosti, protože nástrahy pracují i při nejjemnějším pohybu, ať už prutem nebo proudem vody. Je to ideální nástraha na lov s proudem, volné splavávání i nadržování v proudu.

 • Diving Bug

  FishUp Diving Bug – dokonalá kopie larvy potápníka, jednoho z oblíbených pamlsků pstruhů, okounů, štik a candátů. Diving Bug kopíruje přírodní předlohu, takže dává rybářům mnoho možností, jak zvrátit pasivitu ryb. Během propadu se nožičky atraktivně vrtí, při podnesení se korpus mírně pohupuje. Kromě dravců nástrahu často vezme i bílá ryba. Aromatizováno atraktorem s vůní raka.

 • Stonefly

  Stonefly je další originální nástraha ze série hmyzáků. Jde o věrnou kopii larvy májovky. Je to laskomina pro mnoho druhů ryb. Velká výhoda nástrahy Stonefly je její velká účinnost při nízké aktivitě ryb. Díky realistickému napodobení živého vzoru, atraktivním pohybům tělíčka a nožiček s přidaným atraktantem s vůní raka jde o zabijáka na pstruhových i mimopstruhových vodách.

na stránku
Zobrazují se 1 – 30 z 39 položek
Zobrazují se 1 – 30 z 39 položek