Gumy FishUp

Katalog

Novinky

Slevy

Gumy FishUp

Gumové nástrahy FishUP jsou nasyseny atraktory, které podtrhují již tak vysokou účinnost těchto nástrah. FishUp je ukrajinský výrobce nástrah založený několika nadšenci a vítězi mnoha přívlačových závodů. Historie firmy začala vyrobením několika imitací ovádů pro osobní účely, ale ukázaly se velmi účinné a populární mezi přáteli rychlých prutů, ...

Gumové nástrahy FishUP jsou nasyseny atraktory, které podtrhují již tak vysokou účinnost těchto nástrah. FishUp je ukrajinský výrobce nástrah založený několika nadšenci a vítězi mnoha přívlačových závodů. Historie firmy začala vyrobením několika imitací ovádů pro osobní účely, ale ukázaly se velmi účinné a populární mezi přáteli rychlých prutů, až přerostly v projekt FishUp.

Zobrazit

Gumy FishUp Počet produktů: 27

Podkategorie

 • Catfish

  Catfish - výjimečná nástraha FishUp. Tento nový "ripper" je věrnou kopií potěru sumce. Chování ploutví i vousů Catfish jak v pohybu, tak ve stavu bez pohybu přesně napodobuje chování malého sumce: v klidu jsou vousy i ploutve rozevřené a prakticky nehybné,  v pohybu pak přiléhají k tělu. Mírný proud dodá nástraze dodatečné pohyby vnitřních struktur nástrahy dokonce i když ji nepřitahujeme. Díky svému vzhledu malého sumce bude Catfish cílem okouna, štiky, candáta a dokonce i bílého dravce. Všechny nástrahy jsou napuštěny atraktorem s vůní raka.

 • ARW Worm

  ARW Worm je výsledkem pilné práce specialistů z FishUp. Záměrem bylo vytvořit lehkou, kompaktní nástrahu s velmi pohyblivým ocáskem plněným vzduchem. ARW Worm je nejúčinnější při nízkých stavech vody. Díky unikátní konstrukci se ocas červíka začíná pohybovat i při nejjemnějším pohybu špičky prutu. Hlavní cílovou rybou ARW Worm je okoun, pstruh, ale zabere i candát nebo štika. Realistický tvar a pohyb červa často zaujme i bílé dravce jako cejna, perlína nebo kapra. Díky efektivitě, mnohosti záběrů a jednoduchosti vedení je červ FishUp ARW Worm opravdový hit. Všechny nástrahy jsou napuštěny atraktorem s vůní raka.

 • U-Shad

  U-Shad - nová série gumových nástrah s vibrujícím ocáskem. Tělo ve tvaru cigára s měkkou a stabilní prací ocasní části s velkými vibracemi. Proužkované tělo U-shad na jednu stranu přidává nástraze na lehkosti bez ztráty objemu, na druhé straně přináší elasticitu a mobilitu během vedení. Zesílení v ocasní části při kopýtku vytváří jakýsi kýl, který stabilizuje nástrahu v proudu. U-shad je napuštěn račím aromatem.

 • Wizzle Shad

  Wizzle Shad je první "ripper" FishUp. Hlavním znakem "Wizzle shad" je jeho masivní korpus dodatečně opatřený bočními drážkami. Výhoda této konstrukce je v tom, že nástraha vytváří silnější vibrace v porovnání s jinými podobnými nástrahami. To způsobuje, že  Wizzle Shad je velmi atraktivní pro dravce.  Nástraha rovněž disponuje drážkou pro offsetový háček. Všechny nástrahy FishUp jsou napuštěny esencí s vůní raka.

Zobrazují se 1 – 27 z 27 položek
Zobrazují se 1 – 27 z 27 položek