Woblery Westin

Novinky

Slevy

Woblery Westin

Přívlačový program firmy Westin zahrnuje mimo jiné i nabídku velmi účinných woblerů po generace testovaných na velkých dravcích ve Skandinávii.

Woblery Westin Počet produktů: 52

Podkategorie

 • Westin Danny the Duck

  Je obecně známo, že štiky, musky a bassové jedí kachňata. Být kachnětem ve světě, kde štiky jedí ptáky není jednoduché. Nyní máte díky působivé nástraže Danny the Duck možnost nabídnout štikám pěknou tučnou kachničku o obědu. Nástraha je navržena, aby se dala vláčet i velmi mělko, blízko hladiny a s prutem drženým vysoko s ní budete čeřit hladinu.

 • Westin Jätte Multi...

  Wobler Jätte Westin Multi Jointed s blikajícími Westin realistickými očičkami a unikátním hadovitým pohybem je neodolatelná nástraha. Je to všestranná nástraha použitelná na jezerech i řekách na ty největší predátory. Můžete s ním vláčet pomalu i rychle. O zvýšení atraktivity se postará klapající zvuk jednotlivých dílců a ultrasonické zvukové kuličky. Pokud jsou velké ryby mazané, zkuste přidat pauzy mezi navíjením a Westin Multi Jointed se bude jen pomalu propadat vodním sloupcem - velký trik, který spouští záběry.

 • Westin Swim

  Westin Swim se stal oblíbenou nástrahou mnoha skandinávských profesionálních rybářských průvodců. Ví totiž, že většina nezkušených klientů s nimi dokáže snadno nahazovat a s úspěchem rybařit. Tento jerk prohodíte i největším větrem. Nástraha začne ihned po zahájení navíjení vytvářet charakteristické esíčkové zatáčky, které jsou pro většinu velkých štik neodolatelné. Westin  Swim Sinking je perfektní nástraha pro lov mezi jedním a třemi metry, což je výborné, když dravci stojí na mělčinách. is the perfect choice for fishing between 1 and 3 meters. Westin Swim Suspending has a running depth of 0,5 to 2 meters. Perfect when the big fish are in shallow water.

 • Westin Platypus

  Projekt Platypus byl tvrdý oříšek pro skandinávského výrobce nástrah Allana Christiansena. Westin chtěl vše udržet v tajnosti a na začátku dokonce nebylo ani jméno nástrahy - jen seznam nemožných požadavků na jednu nástrahu. Po vyrobení prototypu bylo jasno, že nástraha dostane jméno Platypus (ptakopysk). Po uvedení na trh se Platypus stal leaderem při lovu na velké severské štiky. Ale to není vše. Zesílená 22cm verze se osvědčila při lovu velkých španělských sumců.

 • Westin Rawbite

  Superefektivní wobler Rawbite je doslova zabijácká nástraha s úzkou progresivní akcí, která z něj dělá perfektní spouštěč záběrů na okouny. Tato vere je klasickou nástrahou s ručním malováním povrchu těla s širokou nabídkou realistických i šílených barev. Rawbite je možná malý, ale jde o nástrahu s velkým potenciálem při lovu obřích okounů.

na stránku
Zobrazují se 1 – 30 z 52 položek
Zobrazují se 1 – 30 z 52 položek