Gumy Savage Gear

Novinky

Slevy

Gumy Savage Gear

Gumy Savage Gear byly vytvořeny metodou super 3D scanování a díky tomu svou akcí oklamou i ty nejchytřejší štiky, neboť se ve vodě chovají doslova jako živé ryby a stejně tak dobře plavou.

Gumy Savage Gear Počet produktů: 52

Podkategorie

 • Rippery 3D Trout Line...

  Gumový ripper Trout Line Thru byl vyroben metodou super detailního 3D scanování pstruha. Návnada umožňuje díky inovativnímu Y-systému umístění háčku na zádech nebo na břiše v závislosti na tom, jaké jsou rybářovy preference. Při upevnění háčků na záda můžete nástrahu vodit nad povodními překážkami a zarostlým dnem Nástraha je vyztužena zesílenou mřížkou a je vybavena vnitřním trubičkovým vedením. Háčky se připevňují právě do těchto trubičkových kloubů díky čemuž nedojde k protržení gumového tělíčka rybky. Po útoku ryby se většinou tělo nástrahy posune dále od trojháčku a ryba nemůže využít váhy nástrahy k odhození.

  Akce nástrahy věrně napodobuje chod živého pstruha a vyrábí se ve třech velikostech: 15cm, 20cm a 30cm. Modely jsou dostupné ve dvou verzích, které se od sebe liší místem, kde lanko vychází z nástrahy. Verze SS (slow sinking) – lanko prochází přes tlamičku- nástraha se potápí pomalu, plave ve vodorovném směru a je idální pro lov v mělkých vodách. Verze MS ( moderate sink) – lanko prochází skrz čelo nástrahy nad očima- nástraha může stát ve vodním sloupci nebo se potápět ke dnu a guma je tak vhodná k prochytávání vodního sloupce ode dna až k lodi.

 • Rippery 3D Trout...

  Ripper Trout Rattle Shad patří do řady 3D realistických nástrah jednoho z předních výrobců rybářského vybavení značky Savage Gear. Tato unikátní nástraha vznikla díky inovativní technologi 3D skenovaní přímo v líhni pstruha a zachytila tak každý jeho detail.  Spojením 3D scanování a 3D modelování vznikla nástraha, která dokonale napodobuje nejen vzhled pstruha, ale i jeho plaveckou akci. Nástraha má houpavý pohyb ze strany na stranu vyvolaný akcí velkého lopatkového ocásku, což umocňuje iluzi pohybu živého pstruha. Guma skvěle pracuje při navíjení i klesání do vodního sloupce. Nástraha je vybavena kvalitními háčky a tak je Trout připraven k lovu ihned po vybalení z krabičky. Součástí balení je vyndávací ocelové a skleněné chrástítko v ocásku gumy. Nástraha je vhodná i na trolling.

 • Savage Gear 3D Line...

  Plotice je nejčastější kořistí evropských dravců. Rippery Savage Gear 3D Line Thru Roach představují nejrealističtější napodobeninu plotice dostupnou na trhu.  Vzorem byla skutečná plotice, který byla nascanována ve 3D. Díky tomu nástraha vypadá i plave jako skutečná plotice k nerozeznání od pravé ryby. Line Thru systém byl vylepšen tak, že háček se volně pohybuje mimo tělo nástrahy. Vysoký profil těla vytváří úžasnou akci nástrahy. SS - Slow Sink verze klesá velmi pomalu a je vhodná pro lov v mělkých vodách. Lanko je umístěno vpředu nástrahy. MS - Moderate Sink verze klesá rychleji s výraznou akcí. Lanko je protaženo hlavovou částí nástrahy a vyvedeno břichem, kde je umístěn trn, na němž je zavěšen volný trojháček.

 • SG Cannibal Shad

  Velmi úspěšné gumy Cannibal představují klasické kopyto s žebrovaným ocasním násadcem vylepšené o realističnější siluetu rybičky. Výborná nástraha na okouna, candáta a štiku.

 • SG 3D River Roach

  Povedený ripper ve tvaru i barvách plotice vzniklý na základě 3D scanování skutečné plotice. Jedná se o pokračování populární řady Live Thru Roach, které přináší štíhlejší variantu plotice žijící v říčních vodách v provedení loose body.  Je jen na rybáři, jak si tento ripper vyzbrojí. Nástraha je opatřena kopytem ve tvaru písmene T. Kopyto pracuje i při pomalém vedení. Současně s tím se nervózně kymácí celé tělo nástrahy. Tento model je vybaven otvorem pro instalaci ampule se zvukovými kuličkami nebo nanesení atraktantu.

 • SG 3D LB Roach Paddle...

  Dokonalý ripper od Savage Gear napodobující plotici vzniklý metodou 3D scanování skutečné plotice. Navazuje na oblíbenou řadu SG 3D Line Thru Roach, ale na rozdíl od ní je vybaven kopytem ve tvaru T. V menších velikostech jde o výbornou volbu na okouny a candáty. Větší velikosti jsou určeny na štiku. Tento nevyzbrojený model dává rybáři volnost v tom, jakým způsobem si svoji nástrahu oková.

 • SG LB 3D Bleak Paddle

  Verze 3D nástrah s kopýtkem. Dokonalá práce nástrahy a zrcátkování s kymácením boků při propadu vodním sloupcem a nezvykle realitsické provedení těla i šupin provokuje dravce do útoku dokonce i tehdy, když nemají hlad. Fantastická a univerzální nástraha do sladké i slané vody.

na stránku
Zobrazují se 1 – 30 z 52 položek
Zobrazují se 1 – 30 z 52 položek