Rippery 3D Trout Line Thru

Novinky

Slevy

Rippery 3D Trout Line Thru

Gumový ripper Trout Line Thru byl vyroben metodou super detailního 3D scanování pstruha. Návnada umožňuje díky inovativnímu Y-systému umístění háčku na zádech nebo na břiše v závislosti na tom, jaké jsou rybářovy preference. Při upevnění háčků na záda můžete nástrahu vodit nad povodními překážkami a zarostlým dnem Nástraha je vyztužena zesílenou...

Gumový ripper Trout Line Thru byl vyroben metodou super detailního 3D scanování pstruha. Návnada umožňuje díky inovativnímu Y-systému umístění háčku na zádech nebo na břiše v závislosti na tom, jaké jsou rybářovy preference. Při upevnění háčků na záda můžete nástrahu vodit nad povodními překážkami a zarostlým dnem Nástraha je vyztužena zesílenou mřížkou a je vybavena vnitřním trubičkovým vedením. Háčky se připevňují právě do těchto trubičkových kloubů díky čemuž nedojde k protržení gumového tělíčka rybky. Po útoku ryby se většinou tělo nástrahy posune dále od trojháčku a ryba nemůže využít váhy nástrahy k odhození.

Akce nástrahy věrně napodobuje chod živého pstruha a vyrábí se ve třech velikostech: 15cm, 20cm a 30cm. Modely jsou dostupné ve dvou verzích, které se od sebe liší místem, kde lanko vychází z nástrahy. Verze SS (slow sinking) – lanko prochází přes tlamičku- nástraha se potápí pomalu, plave ve vodorovném směru a je idální pro lov v mělkých vodách. Verze MS ( moderate sink) – lanko prochází skrz čelo nástrahy nad očima- nástraha může stát ve vodním sloupci nebo se potápět ke dnu a guma je tak vhodná k prochytávání vodního sloupce ode dna až k lodi.

Zobrazit

Rippery 3D Trout Line Thru  Počet produktů: 8

Zobrazují se 1 – 8 z 8 položek
Zobrazují se 1 – 8 z 8 položek