Rippery 3D Trout Line Thru

Katalog

Výrobce
Druh nástrahy

Novinky

Rippery 3D Trout Line Thru

Gumový ripper Trout Line Thru byl vyroben metodou super detailního 3D scanování pstruha. Návnada umožňuje díky inovativnímu Y-systému umístění háčku na zádech nebo na břiše v závislosti na tom, jaké jsou rybářovy preference. Při upevnění háčků na záda můžete nástrahu vodit nad povodními překážkami a zarostlým dnem Nástraha je vyztužena zesílenou...

Gumový ripper Trout Line Thru byl vyroben metodou super detailního 3D scanování pstruha. Návnada umožňuje díky inovativnímu Y-systému umístění háčku na zádech nebo na břiše v závislosti na tom, jaké jsou rybářovy preference. Při upevnění háčků na záda můžete nástrahu vodit nad povodními překážkami a zarostlým dnem Nástraha je vyztužena zesílenou mřížkou a je vybavena vnitřním trubičkovým vedením. Háčky se připevňují právě do těchto trubičkových kloubů díky čemuž nedojde k protržení gumového tělíčka rybky. Po útoku ryby se většinou tělo nástrahy posune dále od trojháčku a ryba nemůže využít váhy nástrahy k odhození.

Akce nástrahy věrně napodobuje chod živého pstruha a vyrábí se ve třech velikostech: 15cm, 20cm a 30cm. Modely jsou dostupné ve dvou verzích, které se od sebe liší místem, kde lanko vychází z nástrahy. Verze SS (slow sinking) – lanko prochází přes tlamičku- nástraha se potápí pomalu, plave ve vodorovném směru a je idální pro lov v mělkých vodách. Verze MS ( moderate sink) – lanko prochází skrz čelo nástrahy nad očima- nástraha může stát ve vodním sloupci nebo se potápět ke dnu a guma je tak vhodná k prochytávání vodního sloupce ode dna až k lodi.

Zobrazit

Rippery 3D Trout Line Thru  Počet produktů: 8

Zobrazují se 1 – 8 z 8 položek
Zobrazují se 1 – 8 z 8 položek