Woblery Hunter

Katalog

Povolené filtry:
Provedení

Novinky

Woblery Hunter

Další polskou značkou, kterou vám Ryba na háčku.cz představuje, je Hunter, které vyrábí pan Andrzej Lipiński. Firma Hunter je mezi rybáři známá zejména pro její široké portfolio osvědčených bolenových woblerů. Protože obliba lovu bolenů u nás neustále roste, byla firma Hunter jasnou volbou.

Woblery Hunter Počet produktů: 17

Podkategorie

 • Hunter Soul

  Soul je těžký, lehký na obsluhu a velmi univerzální wobler. Je to alternativa k woblerům se širokou akcí X. Soul pracuje v každém tempu vedení, hodí se dobře k volnému vláčení v nižších partích vodního sloupce, ale stejně tak dobře bude pracovat při rychlém vedení při hladině. Soul loví především boleny, ale mimo to při pomalém vedení je to zabiják na všechny obyvatele řek a jezer. Při pomalém vedení je často napadán štikami, jelci i candáty. V proudu vydává soul na své rozměry poměrně silné vibrace, proto funguje i v kalné vodě. Pro nástrahu je typické zrcátkování boků a silná ocasní práce nástrahy.

 • Hunter Goblin

  Goblin představuje jemnou bolenovku s drobou mihotlivou prací zaměřené na lov říčních bolenů. Nabízíme ho tehdy, když jsou boleni opravdu opatrní a je třeba nástrahu do vody dopravit opravdu potichu a zaskočit tak nervózního dravce. Velmi účinný je v době, kdy na povrchu nevidíme žádné útoky ryb a ve vodě je klid. Goblina milují také štiky, zejména při pomalém vláčení.

 • Hunter Spirit

  Spirit představuje bolenový wobler s mihotlivou prací typicky napodobující pohyby oukleje. Hlavním lovištěm Spirita bude velká řeka, kde budeme hledat především boleny. Vedlejšín úlovkem může být štika a tloušť. Velmi úspěšný býví na začátku sezóny okolo vývařiště. Na podzim ho zkoušíme v mírnějším proudu na hranici vývařiště a proudu. Ideální drobná a velmi rychlá práce nástrahy věrně připomíná prchající rybku. Velmi realistický vzhled nástrahy, který ve vodě připomíná ouklej. Nástraha se vrtí v bocích a vydává charakteristické zrcátkové odlesky.  3D oči, silné kroužky, velmi ostré a silné trojháčky velikosti 6, skvělé vyvážení a zvýšený dolet, to jsou výhody modelu Spirit III.

 • Hunter Bolt

  Bolt představuje štíhlý bolenový wobler s úzkými boky a vyšším tělem určený pro lov bolenů

 • Hunter Yoda

  Woblery Yoda slouží k lovu pstruhů. Nejlepších výsledků dosáhneme při vedení woblerů s proudem, kdy wobler jen jemně oživujeme špičkou prutu - twitching. Woblery jsou opatřeny holografickou fólií, což pstruhy velmi provokuje.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 17 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 17 položek