Woblery Goldy

Katalog

Novinky

Slevy

Woblery Goldy

Woblery Goldy pocházejí ze Srbska. Goldy jsou projektovány a vyráběny majitelem firmy pana Milomira-Miso Starcevica. Od samého počátku společnosti zůstal projektový tým stále založen na dvou lidí, technika Nedeljko Pavlovica a druhého projektanta Zvonko Sostar.  Tato dlouholetá  tříosobová sestava spolu za ty dlouhé roky dosvědčuje, že vážně nas...

Woblery Goldy pocházejí ze Srbska. Goldy jsou projektovány a vyráběny majitelem firmy pana Milomira-Miso Starcevica. Od samého počátku společnosti zůstal projektový tým stále založen na dvou lidí, technika Nedeljko Pavlovica a druhého projektanta Zvonko Sostar.  Tato dlouholetá  tříosobová sestava spolu za ty dlouhé roky dosvědčuje, že vážně naslouchá potřebám svých klientů a zodpovědně opracovává produkty pro jejich uspokojení. Jejich základů devizou je snaha uspokojit nejvíce specifické potřeby rybářů. 

Zobrazit

Woblery Goldy Počet produktů: 16

Podkategorie

 • Tiny 3,8cm
  Wobler Tiny je mírně tonoucí (do 1,5m) a je určen především k lovu pstruhů, ale samozdřejmostí je, že mu neodolá žádná dravá ryba. V roce 2010 probíhalo testování tohoto wobleru v rámci celé Evropy a výsledky byli ohromující. Nyní se můžete sami přesvědčit o jeho účinnosti!
 • Extra bait

  Extra Bait velký dvojdílky wobler vyráběný v délce 14 a 19cm na štiky, sumce a hlavatky. Při vláčení s krásně vlní a pohyby ocasu dráždí dravce k útoku.

 • Gold fish

  Goldfish je 5,5cm wobler, který pracuje v hloubce maximálně dvou metrů a jeho univerzální tvar korpusu připomínající potěř je velmi realistický a účinný na většině lovišť. Nástraha je úspěšná při lovu pstruhů, jelců, jakož i jiných dravců.
  Vyzbrojeno trojháčky VMC.

  Cílová ryba: okoun, jelec, bolen, bass, pstruh.

  Goldfish 5,5cm
  Floating (plovoucí) 0.5 - 1.5 m
  Sinking (potápivý) 0.8 - 2 m

 • Jointed Wizard 9cm

  Agresivní vibrace, které produkuje tento wobler jsou ideální, aby Vám zabezpečily úlovek velkého predátora. Tento wobler je určen pro chytání casting nebo troling metodou jak na stojatých, tak na tekoucích vodách s mírným proudem.

Zobrazují se 1 – 16 z 16 položek
Zobrazují se 1 – 16 z 16 položek