Woblery Ugly duckling

Katalog

Novinky

Woblery Ugly duckling

Příběh woblerů Ugly Duckling začal v pozdních 60. letech, když talentovaný rybář (Aca Veselinovic) obohatil svou rybářskou vášeň vytvořením návnady, kterou přizpůsobil nejlépe své oblíbené řece. Rodinné dědictví mu pomohlo vyvinout cit, aby prostudoval povahu a chování ryb. Po mnoha letech rybářských zkušeností po celém světě, vyvinul řadu původ...

Příběh woblerů Ugly Duckling začal v pozdních 60. letech, když talentovaný rybář (Aca Veselinovic) obohatil svou rybářskou vášeň vytvořením návnady, kterou přizpůsobil nejlépe své oblíbené řece. Rodinné dědictví mu pomohlo vyvinout cit, aby prostudoval povahu a chování ryb. Po mnoha letech rybářských zkušeností po celém světě, vyvinul řadu původně navržených návnad a výrobní technologii návnady (WOBLERU).

Mravenčí práce kvalifikovaných řemeslníků a technických zaměstnanců vedly k ruční montáži woblerů s vysokou výrobní kapacitou.

Dnes, po nekonečném testování a laboratorním výzkumu jsme hrdí na to, že každý náš model wobleru byl ručně testován týmem řemeslníků, kteří Vám to mohou vřele doporučit. I když jsme rádi, že slyšíme slova uznání od zkušených rybářů, nezanavřeli jsme a neustále vyvíjíme nové výrobní technologie, abychom uspokojili potřeby současných rekreačních rybářů i nově příchozích rybářů.

UGLY DUCKLING = v překladu Ošklivé káčátko je registovaná značka ® a všechny woblery jsou vyrobeny z prvotřídní balzy. Původně vyvinuté ochranné nátěry a konstrukční řešení poskytuje značnou odolnost. Wobler Ošklivé káčátko ® obstojí v častém užívání a ještě si dokáže udržet své jedinečné vlastnosti. Woblery Ugly Duckling dnes používají rybáří v Německu. Rakousku, Rusku, na Ukrajině, Bělorusku, Finsku, Švédsku, bývalé Jugoslávii, Maďarsku, Bulharsku, Japonsku, Chile, Španělsku, USA, Kanadě a dalších zemích. WoblerY Ugly Duckling jsou dostupné v 18-ti barvách vhodných do nejrůznějších situací, ale největší síla těchto nástrah není ani tak v barevné škále, ale práci a akci ve vodě. Ručně vyráběné nástrahy udělají mistra z každého rybáře.

V naší nabídce jsou woblery Ugly Duckling v délkách 5-12,5cm jednodílné i dvojdílné.

Zobrazit

Woblery Ugly duckling Počet produktů: 16

Podkategorie

Zobrazují se 1 – 16 z 16 položek
Zobrazují se 1 – 16 z 16 položek