Kategorie

Novinky

Slevy

   O nás

Naše společnost

Společnost JIVE-IT s.r.o. je rodinná firma založená v březnu 2014. Sídlem společnosti je Olomouc.

Společnost se zabývá internetovým obchodem RYBA NA HÁČKU.CZ, který se zabývá prodejem rybářských potřeb a je provozován na stránkách http://www.rybanahacku.cz, kde se právě nacházíte a distribucí woblerů BONITO prostřednictvím internetového obchodu http://www.woblerybonito.cz

Jsme výhradním distributorem woblerů BONITO pro Českou republiku.

Jak to vše začalo
Rybaření je naším koníčkem, ale pořád jsme naráželi na problém s otevírací dobou kamenných prodejen. Prostě jsme si uvědomili, že sice na ryby rádi chodíme, ale vzhledem k otevíracím dobám kamenných prodejen s rybářskými potřebami v Olomouci, které  se kryly s pracovní dobou v zaměstnání, si po skončení pracovní doby nemáme kde koupit rybářské potřeby. Takže jsme se rozhodli založit vlastní rybářský obchod, který by kombinoval funkci eshopu a dával k tomu něco navíc - články, facebookovou komunitu podobně zapálených nadšenců, výměnu zážitků a zkušeností. Ryba na háčku se tak vlastně stala koníčkem po večerech, kdy jsme zpočátku nabízeli jen několik málo značek. Díky naší vytrvalosti, osobnímu zapálení a trpělivosti postupně rostla a začala nás zaměstnávat stále víc, až se z ní stal životní styl.
Ano Ryba na háčku.cz je dnes životním stylem, žijeme naším koníčkem, který se stal naší prací. Nejde jen o prodej rybářských potřeb, ale především nová přátelství s ostatními rybáři, kteří rádi zkoušejí nové věci, vyráží s námi na společné výpravy za rybami, testují naše produkty, poskytují zpětnou vazbu nebo nám dávají tipy na zajímavé novinky. S tím souvisí i psaní článků o rybaření, tvorba blogu, kdy se z naší malé Facebookové skupiny postupně stává střední a velmi přátelská komunita nadšenců, kteří sdílení stejného koníčka - Rybaření.
Díky důvěře, kterou nám naši zákazníci dávají, můžeme přinášet novinky a rozšiřovat nabídku. Snažíme se vyhýbat mainstreamu, místo toho rádi podporujeme věci, které mají smysl, fandíme malým výrobcům rybářských nástrah, kdy zejména polské, srbské nebo chorvatské dílny produkují velmi zajímavé ručně malované woblery vyráběné s nadšením a vášní. Vznikají tak ručně zkoušené originální tvary a barevné variace nástrah, pro které by mainstream nikdy nenašel pochopení. Proto je nenajdete v žádném hypermarketu, nesetkáte se s nimi v žádné reklamní kampani, protože jsou vyráběny v malé sérii pro skutečné nadšence a jejich sláva se šíří pomalu, ale jistě ústním podáním mezi jejich uživateli. V duchu této filosofie jsme navázali spolupráci se skvělými lidmi jako například Jacek Wargocki, který vyrábí skvělé woblery BONITO nebo Jakub Bereźnicki, jehož woblery Hegemon vypadají jako živé. Naproti tomu firma Siek-M produkuje ručně malované skvěle chodící woblery s až vražednou účinností.
V současné době nabízíme  přes 1000 typů woblerů a stovky typů gumových nástrah, což představuje zhruba 5000 woblerů a 10 000 gumových nástrah skladem. Troufáme si hrdě prohlásit, že naše skutečná skladová zásoba nástrah patří mezi největší v zemi.
Náš přívlačový program zahrnuje především:
  • woblery značek BONITO, Westin, Monarch Dok, Alex, Hegemon, TAPS, Dorado, Salmo, Jaxon, Goldy, Ugly Duckling a Siek-M, Kenart, Krakusek, Microbait, Spro, Rapala.
  • plandavky značek Polsping, Wirek, DAM, Kuusamo, Daiwa, Silverbream, Cormoran
  • Gumové nástrahy Westin, FishUp, Mann´s, Keitech, Lunker City, DAM Effzett, Red Bass, Spro, Bass Asassin, Iron Claw, Orka, Jaxon, Relax
  • Rotační třpytky DAM, Wirek, Mapso, Mepps,
  • Jigové hlavičky značek Traper, Matzuo, Jaxon, Mustad a Falcon.
Dění na rybanahacku.cz můžete sledovat na Google+ a na https://www.facebook.com/rybanahacku
Našim zákazníkům nabízíme
  • produkty nejvyšší kvality
  • unikátní produkty, které v ČR jinde nekoupíte
  • rychlý a dostupný zákaznický servis
  • záruku rychlého vrácení peněz

Přejeme příjemný nákup