Gupik 3cm L hlouběji tonoucí

Katalog

Povolené filtry:
Výrobce
Gupik 3cm L hlouběji tonoucí

Gupik L 3cm je verze wobleru s dlouhou lopatkou a očkem pro upevnění vlasce umístěným v lopatce určený pro lov na řekách či jezerech tam, kde je třeba vést nástrahu hlouběji. Díky velké lopatce umístěněné v ose wobleru se wobler velmi rychle zanořuje do pracovní hloubky. Lovíme s ním v říčních korytech, při březích i kosách, zatáčkách, dírách po...

Gupik L 3cm je verze wobleru s dlouhou lopatkou a očkem pro upevnění vlasce umístěným v lopatce určený pro lov na řekách či jezerech tam, kde je třeba vést nástrahu hlouběji. Díky velké lopatce umístěněné v ose wobleru se wobler velmi rychle zanořuje do pracovní hloubky. Lovíme s ním v říčních korytech, při březích i kosách, zatáčkách, dírách pod spadanými kmeny stromů, před náplavem přelivů a špic i za nimi. Dlouhá lopatka se odráží od kamenů a jiných podvodních překážek. Wobler má silnou výraznou práci a pracuje dobře jak při volném vedení, tak při rychlém stahování.

Gupik L je určen pro lov jelců tloušťů, jesenů, okounů, pstruhů a barevná škála wobleru umožňuje vybrat si barvu pasující na danou vodu i rybu, jakož i ladící oku rybáře.

Zobrazit

Gupik 3cm L hlouběji tonoucí Počet produktů: 2

Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek
Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek