Kategorie

Slevy

  • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

    Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Vítejte v přívlačové speciálce Ryba na háčku.cz

Jsme přívlačová speciálka - nabízíme nejširší sortiment woblerů v ČR a velký výběr gumových nástrah, který stále rozšiřujeme.

Specializujeme na aktivní metody rybaření, zejména feeder a přívlač. Nabízíme vybavení pro aktivní rybáře. Každá ryba, každá roční doba a každá voda vyžaduje  tu správnou nástrahu. Ať už jde o krmítko, třpytku, wobler nebo měkkou nástrahu, u nás najdete, co potřebujete. Zboží námi nabízené pečlivě vybíráme, věříme mu a sami je používáme. Mnohé produkty jsme uvedli na přání a doporučení našich zákazníků, takže víme, co Vám nabízíme. Díky důvěře, kterou v nás vkládáte, se dnes Ryba na háčku může pochlubit nejširší skladovou nabídkou woblerů a gumových nástrah na Českém trhu. V současné době máme skladem více než 7 000 woblerů a přes 30 000 gumových nástrah.

U nás najdete zboží značek Westin, 3Stan, Perch´ik, Keitech, Lunker City, Fox Rage, Orka, Monarch Dok, Iron Claw, DAM, MADCAT, Taps, Hunter, Hegemon, Dorado, Alex, BONITO, Salmo, Siek-M, Kenart, Rapala, Polsping, Wirek, Mann´s, Relax, Bass Assassin, Red Bass, Krakusek, a další. Jsme na Google+

Zaregistrujte se a po přihlášení získáte další individuální slevy 3-10%.

Nejnovější na blogu