Krap 9cm Jerk

Slevy

  • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

    Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Bonito jerk Krap 9cm barva J12 sinking

jerk Krap 9cm barva J12 sinking

Nové

Potápivý jerk v délce 9cm v realistické barvě zkrvavené plotice

Více informací

7 ks

Ihned k dodání

Zakoupením tohoto produktu získáte až 16 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 16 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 1,60 Kč.


Shlédnout video

  Bonito jerk Krap 9cm

160,00 Kč

160,00 Kč za kus

Parametry

Délka 9cm
Hmotnost 26g
Hloubkový rozsah 1-2m
Provedení potápivý
Kategorie Střední přívlač

Více informací

Bonito Krap 9 je potápivý jerk v délce 9cm o váze 29 gramů a jde o ideální nástrahu na štiky.

Woblery Bonito polské  výroby jsou woblery od polského výrobce Jacka Wargockiego, Každá návnada je individuálně testována v říčních vodách. To zajišťuje jejich zamýšlené charakteristické opakující se stejné pohyby. Nástrahy pracují agresivně. Nástraha pracuje dobře při lovu na říčních přelivech, v proudu i při trollingu, nevybočuje ani v nejsilnějších proudech ani nemá tendenci se převracet a vyjíždět k hladině. Originální úhlový tvar lopatky zajišťuje přirozený chod a snadné odrážení nástrahy od překážek bez rizika uváznutí. Lopatky jsou vyrobeny z polykarbonátu a jsou odolné proti lomu. Jako výsledek dlouholetých zkušeností se Jackovi podařilo docílit velmi efektního chování nástrahy, kdy po několika obrátkách kličkou navijáku wobler dokáže krásně nahodit boky a vydávat tak odlesky boků do vody, tak jak to dělá bílá ryba, což výrazně zvyšuje účinnost nástrahy.

Tělíčka jsou vyrobena z polyuretanové pěny vhodných proporcí a hustoty. Tím je zajištěno, že wobler má odpovídající tvrdost a odolnost, takže i po případném poškození velkým dravcem zůstává kompaktní, neabsorbuje vodu a nemění své vlastnosti. Nástrahy jsme zkoušeli při lovu štik a jejich poškození v porovnání s jinými woblery bylo zejména díky kvalitnímu laku minimální. Kostřičky woblerů jsou vyrobeny z drátu z nerezavějící oceli, takže zaručují spolehlivost a stabilitu konstrukce a možnost individuálně si upravit chod například vyhnutím očka. Woblery jsou vyzbrojeny zesílenými kroužky a trojháčky VMC.

Recenze

Známka 
2016-06-15

Doporučuji

Barvu krvavá plotice J12 doporučuji. Na podzim byla velmi účinná. Čtyřku dávám jen proto, že by se mohl dělat i větší třeba 12cm.

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.

Napsat svou recenzi !

Napsat recenzi

Bonito jerk Krap 9cm barva J12 sinking

Bonito jerk Krap 9cm barva J12 sinking

Potápivý jerk v délce 9cm v realistické barvě zkrvavené plotice

Napsat recenzi