Přívlačové pruty

Slevy

 • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

  Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Přívlačové pruty

Přívlač získává si stále více příznivců a právem patří mezi nejoblíbenější způsoby rybaření. Je akční, pestrá a plná zábavy a adrenalinu. Přelstít zkušeného dravce vyžaduje umění a zkušenosti pravého lovce. Do hry však často vstupuje i jistá dávka začátečnického štěstí. To je na přívlači to, co přitahuje další a další nadšence této skvělé metody...

Přívlač získává si stále více příznivců a právem patří mezi nejoblíbenější způsoby rybaření. Je akční, pestrá a plná zábavy a adrenalinu. Přelstít zkušeného dravce vyžaduje umění a zkušenosti pravého lovce. Do hry však často vstupuje i jistá dávka začátečnického štěstí. To je na přívlači to, co přitahuje další a další nadšence této skvělé metody. Přívlač může být i dřina, protože během lovu učiníte stovky hodů a nachodíte kolem vody mnoho kilometrů. Správně zvolený rybářský prut Vám zpříjemní nejen lov, ale také se méně pronese. Přívlačové pruty jsou koncipovány tak, aby byly lehké, rychlé, dobře odhazovaly nástrahy, precizně přenášely do rybářovy ruky všechno dění pod vodou, umožnily kvalitní zásek i na větší vzdálenost a úspěšné zdolání ryby  a ještě dobře vypadají. Správný prut na přívlač je prostě akční stejně jako přívlač sama.

Zobrazit

Přívlačové pruty Počet produktů: 81

Podkategorie

 • Vláčecí pruty Westin

  Přívlačový program dánské firmy Westin je orientován především na vertikální candátovou přívlač z lodě, dropshot, těžkou přívlač na štiky a jerkování. Vedle krátkých prutů mezi nimi najdeme i delší pruty pro střední přívlač ze břehu. Pruty jsou navrženy tak, aby zvládly maximální zátěž a zdolaly ty největší ryby.

 • Vláčecí pruty DAM

  Německá firma DAM ve svém programu nabízí kvalitní a designově velmi povedené vláčecí pruty nadupané moderními materiály. Dnes už samozřejmostí je osazení mikroočky, která díky lepšímu vedení vlasce zvyšují délku náhozu. Díky velmi příznivé ceně udělají za málo peněz hodně muziky. 

 • Pruty Abu Garcia

  Vláčecí pruty výrobce ABU GARCIA představují severskou klasiku. Pruty v sobě kloubí atraktivní design, severskou tradici a japonský šmrnc.

 • Ostatní pruty

  Vláčecí pruty na dravé ryby

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 81 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 81 položek