Woblery

Slevy

 • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

  Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Woblery

Wobler - slovo, které slyšel a vyslovil snad každý rybář.

Svoji první štiku jsem chytil právě na wobler. Bylo mi sedm let, psal se rok 1990. Otec mi dal nahodit s asi patnácticentimetrovým woblerem značky Ryna v barvě okouna. Velmi jsem si toho okamžiku vážil a wolber vedl přesně podle návodu v ...

Wobler - slovo, které slyšel a vyslovil snad každý rybář.

Svoji první štiku jsem chytil právě na wobler. Bylo mi sedm let, psal se rok 1990. Otec mi dal nahodit s asi patnácticentimetrovým woblerem značky Ryna v barvě okouna. Velmi jsem si toho okamžiku vážil a wolber vedl přesně podle návodu v časopise Rybářství. Před pařezem jsem ho nechal vystoupat k hladině, když se na woblerem zavřela voda. Tatíí, náá, na prutu je ta metrovka ! Otec štiku zdolal, nakonec měla jen 56 centrimetrů, ale zážitek ze záběru tohoto dravce přímo na hladině mi utkvěl v paměti dodnes a lovu na woblery jsem zůstal věrný.

Woblery (někdy též wobblery, z anglického slova wobble - kolébat se, houpat se) jsou umělé nástrahy pro lov dravých přívlačí. Lov s woblery tedy spočívá v aktivním vedení nástrahy. Woblery se původně vyráběly ze dřeva, nejčastěji lipového, později z balsy. Mezi nejznámější balsové woblery patří značka Rapala. Dnes se kvůli uspokojení trhu woblery nejčastěji vyrábějí z plastů, Rapalu nevyjímaje, a bývají často doplněny chrastícími kuličkami uvnitř těla wobleru. Primárně má wobler svým tvarem těla napodobovat rybičky, tedy nejčastější potravu dravých ryb. Dnes jsou však k dostání i woblery, které tvarem těla nebo pohybem imitují hmyz, myši, žáby nebo dokonce kachny. Aby wobler vydával chyrakteristické vlnivé pohyby, je většina woblerů vybavena lopatkou v přední části nástrahy,  díky níž se při vedení vodou kolébá ze strany na stranu (odtud pochází i její název). Tvar, velikost a úhel zapuštění lopatky určuje, jaký bude výsledný pohyb wobleru. Větší lopatka zpravidla znamená agresivnější chod, čím menší úhel svírá lopatka s osou wobleru, tím hlouběji se zanořuje. Při úhlu lopatky kolem 90 stupňů jde o bolenový speciál.

Woblery s malou lopatkou a úhlem kolem 45-60 stupňů se obecně zanořují mělce (zhruba 0,5–1,5 metru), woblery s dlouhou, téměř vodorovnou lopatkou a očkem lopatce i 6–10 metrů.

Woblery se obecně dělí na:

 • plovoucí (floating)
 • vznášivé
 • potápivé (sinking)

Dalším dělením woblerů je dělení podle stylu, jakými se woblery vedou:

 • crankbaity - woblery s lopatkou s agresivním chodem, které samy o sobě nepotřebují oživování prutem. Není však na škodu
 • jerkbaity - bezlopatkové woblery, jimž pohyb přidáváme cukáním prutu najčastěji nahoru a dolů.
 • twitchbaity - woblery, které oživujeme pohyby prutu do strah.
 • poppery - hladinové bezlopatkové woblery s vydutou přední částí. Při škubnutí prutu vydávají charakteristický zvuk pop pop. Napodobují nejčastěji žáby. Jedná se o velmi účinné nástrahy na okouny, štiky, tlouště a boleny.

Mezi nejznámější světové výrobce woblerů patří finská společnost Rapala, jejíž název se často používá i místo samotného označení wobler. Dalšími významnými evropskými producenty jsou Salmo, Dorado, v USA například Rebel, Bomber, River2sea, v Japonsku Yo-ZURI, Jackal, Owner. V naší nabídce najdete více než dvě desítky značek woblerů.

Zobrazit

Woblery Počet produktů: 1991

Podkategorie

 • Woblery 3STAN

  3STAN je slovenská značka woblerů prověřená více než  12 lety vývoje a rybaření. Jsou výsledkem kreativního přístupu, tehcnické zručnosti, smyslu pro detail a trpělivosti jejich výrobců Janka, Adama a Zuzany. Vedle propracovaného designu je to nevyhnutně i správný chod, odolnost nástrahy a kvalitní trojháček. Woblery jsou osazeny kvalitními japonskými trojháčky ICHIKAWA. 3STAN se za léta svého působení osvědčily při lovu většiny dravců, zejména candátů, štik, sumců, ale i lososů.

 • Woblery Savage Gear

  Woblery Savage Gear jsou velmi realistické nástrahy při jejichž výrobě je použito nejnovějších 3D technologií. Návnady jsou ve výsledku velmi realistickou imitací předlohy.

 • Woblery Westin

  Přívlačový program firmy Westin zahrnuje mimo jiné i nabídku velmi účinných woblerů po generace testovaných na velkých dravcích ve Skandinávii.

 • Woblery Bonito

  Woblery Bonito polské  výroby jsou woblery od polského výrobce Jacka Wargockiego, Každá návnada je individuálně testována v říčních vodách. To zajišťuje jejich zamýšlené charakteristické opakující se stejné pohyby. Nástrahy pracují agresivně. Nástraha pracuje dobře při lovu na říčních přelivech, v proudu i při trollingu, nevybočuje ani v nejsilnějších proudech ani nemá tendenci se převracet a vyjíždět k hladině. Originální úhlový tvar lopatky zajišťuje přirozený chod a snadné odrážení nástrahy od překážek bez rizika uváznutí. Lopatky jsou vyrobeny z polykarbonátu a jsou odolné proti lomu. Jako výsledek dlouholetých zkušeností se Jackovi podařilo docílit velmi efektního chování nástrahy, kdy po několika obrátkách kličkou navijáku wobler dokáže krásně nahodit boky a vydávat tak odlesky boků do vody, tak jak to dělá bílá ryba, což výrazně zvyšuje účinnost nástrahy.

  Tělíčka jsou vyrobena z polyuretanové pěny vhodných proporcí a hustoty. Tím je zajištěno, že wobler má odpovídající tvrdost a odolnost, takže i po případném poškození velkým dravcem zůstává kompaktní, neabsorbuje vodu a nemění své vlastnosti. Nástrahy jsme zkoušeli při lovu štik a jejich poškození v porovnání s jinými woblery bylo zejména díky kvalitnímu laku minimální. Kostřičky woblerů jsou vyrobeny z drátu z nerezavějící oceli, takže zaručují spolehlivost a stabilitu konstrukce a možnost individuálně si upravit chod například vyhnutím očka.

 • Woblery Bielik

  Woblery Bielik od pana Kamila Bialkowski jsou vyráběny hlavně se zaměřením na lovu jelců a pstruhů, ale nenechají chladnými ani jiné rybí druhy.

 • Woblery Siek-M

  Vycházejíc vstříc přáním a potřebám našich klientů lovících přívlačí máme to potěšení představit Vám wobler firmy "SIEK-M", nabízející unikátní woblery v široké barevné škále, uzpůsobené potřebám rybářů. V nabídce máme woblery od dvou do deseti centimetrů pokrývající potřeby  jak UL přívlače, tak klasické střední štikové přívlače. Všechny woblery SIEK-M jsou ručně malovány a následně indiviuálně testovány. Vášeň majitele firmy, dlouhodobé zkoušení a spolupráce s předními závodníky se přičinily o to, že SIEKI mají typ od typu různou akci, pasovanou na danou situaci,  což jim zaručuje nezávadnost chodu, vysokou úspěšnost a rybářům mnoho skvělých chvil strávených u vody. S rybářským pozdravem SIEK-M made in Poland!

 • Woblery Hegemon

  Firma Hegemon působí na Polském trhu od května 2010 a specializuje se na produkci rybářských nástrah - woblerů. Woblery Hegemon - nástrahy, které vznikly z vášně do přívlače. Cíl byl jasný - woblery mají pokud možno imitovat opravdové rybky a mají být opravdové. Těchto základních požadavků na nástrahy bylo dosaženo již dávno a po nich přišly další nové a neokoukané typy.

  Woblery Hegemon jsou kromě již zmíněného jsou ceněny také pro jejich dobrou stabilitu chodu, daleký dosah hodů, zvláště v případě bolenových woblerů, vysokou jakost zpracování a co je nejdůležitější, velmi dobou práci ve vodě. Absolutně všechny woblery bez výjimky pracují bezvadně, protože všechny jsou individuálně testovány na řece. Jakub Bereźnicki uvádí, že testování woblerů je nejpříjemnější část jeho práce, neboť při ní často již při prvních pokusech s novou nástrahou uloví ryby. Spolu s panem Bereźnickim jsme přesvědčeni, že všichni rybáři lovící přívlačí budou s woblery Hegemon spokojeni.

 • Woblery Hunter

  Další polskou značkou, kterou vám Ryba na háčku.cz představuje, je Hunter, které vyrábí pan Andrzej Lipiński. Firma Hunter je mezi rybáři známá zejména pro její široké portfolio osvědčených bolenových woblerů. Protože obliba lovu bolenů u nás neustále roste, byla firma Hunter jasnou volbou.

 • Woblery Kenart

  Made in Poland. Firma Kenart se specializuje se na výrobu rybářských nástrah typu wobler. Jde o mladou, rychle se rozvíjející firmu a jejich výrobky dobývají stále větší popularitu mezi rybáři, stejně v Polsku, tak i za hranicemi. V nabídce firmy Kenart najdete širokou nabídku přívlačových nástrah, které můžete otestovat při lovu ryb, od malých woblerů na pstruhy, po jerky na štiky. To je Kenart.

 • Woblery DORADO

  Made in Poland . Firma Dorado vznikla v roce 1997. Jejími zakladateli byli Wiera Jankowska i Darek Małysz. Konstruktérem a vynálezcem všech vyráběných woblerů je Darek. Jeho rybářská+ vášeň nezná hranic a záliba v tvorbě umělých nástrah sahá do jeho dětských let. Svůj první wobler vyrobil již v 8 letech, tedy před čtvrt stoletím. Od té doby vyšel z jeho rukou bezpočet vzorů, z nichž nejlepší a nejúčinnější dnes tvoří základní nabídku firmy na trhu. Mnoho z nich je stále ručně malovaných.  Každý ví, že aby se dal vytvořit účinný wobler, je třeba především chodit na ryby a chytat ryby. Tady nepomohou nejlepší poznatky vědy či teorie. Darek své rybářské schopnosti mnohokrát dokázal během rybářských závodů, kdy získal titul vicemistra Polska v přívlači a další čelní místa v závodech po celém polsku v cyklu Grand Prix.  Velké zkušenosti rovněž nabyl během výprav s nejlepšími polskými rybáři, díky jejichž podnětům jsou dnes nástrahy Dorado vyladěné na různé potřeby lovišť a rybářů.  Než se wobler Dorado dostane do prodeje, stojí za tím stovky hodin testování a zkoušení v ostrých svazových podmínkách při lovu v Polsku i v zahraničí.

 • Woblery Krakusek

  Made in Poland . Woblery Krakusek vyrábí již více než 35 let pan Zbygniew Pralat. Woblery jsou ručně vyráběny a individuálně zkoušeny. Povrchová úprava je tvořena speciální realistickou fólií a několika tenkými vrstvami laku. Woblery jsou perfektně vyváženy, lopatka je z polykarbonátu. KRAKUSKI se skvěle drží ve vodě i v silných proudech. Velkou výhodou je široká barevná škála.

 • Woblery Gloog

  Vyrobeno v Polsku. Firma Gloog vznikla v roce 2001. Právě tehdy se první prototypy woblerů dostaly do rukou zpřízněných rybářů, kteří je podrobili zkouškám. První značkové produkty firmy nazvané GLOOG se dostaly do prodeje na konci srpna 2002. Od samého vzniku se firma řídí mottem: jakost a cena. Proto jsou ceny vyráběných nástrah přizpůsobeny peněženkám zákazníků, nabízejíc nejlepší produkt za rozumnou cenu. Výrobce má stále na mysli zájmy a potřeby zákazníků, proto neustále po celou dobu pracuje nad vylepšováním kvality woblerů a jejich pokrytí v obchodech. Každý produkt je před uvedením do prodeje podroben několikanásobné systémové kontrole. O vysoké kvalitě woblerů Gloog vypovídá i stále rostoucí objem prodeje a spolupráce s nejlepšími rybáři v Polsku, individuálními i klubovými mistry Polska. Každá z těchto ručně vyráběných nástrah je dostupná ve dvaceti barvách.

 • Woblery Salmo

  Woblery Salmo se vyrábějí v Polsku již od roku 1991. Společnost Salmo je jedním z největších výrobců woblerů na světě.

  Společnost Salmo byla založena v roce 1991 na vlně velkých politických změn v Polsku. Jejími zakladateli byli Piotr Piskorski a Radoslaw Zaworski - absolventi ichtyologie a vášniví rybáři. Jejich vášeň pro lov byla inspirací a hnací silou společnosti. Do společnosti Salmo kromě vášně pro rybolov a schopností, investovali odborné znalosti o biologii ryb. Úkoly ve firmě od počátku byly rozděleny - Piotr pracoval na navrhování návnad a Radoslaw se snažil, aby se tyto myšlenky co nejdříve dostaly do života, nebo pro výrobu. Jedna věc byla jistá od prvních okamžiků společnosti - produkty Salmo musí být spojeny s nejvyšší kvalitou. Tato filozofie, i když nepříjemná, a v žádném případě snadná pro startování, vyústila v poměrně rychlé pozitivní účinky.


  Během několika let byly produkty společnosti Salmo vidět ve většině evropských zemí. Velmi důležitá byla každoroční účast na mezinárodních veletrzích rybolovu. Poprvé Salmo vystavoval své výrobky v Ženevě v roce 1995, od nynějška nevynechává EFTTEX. V současné době má polský výrobce distributory ve více než 40 zemích na všech kontinentech.

  V roce 2013 společnost změnila vlastnictví a Piotr Piskorski stal jejím jediným akcionářem, zatímco Radoslaw se rozhodl začít své vlastní podnikání v jiném odvětví.


  Piotr si je vědom toho, že dobrou
  značku je obtížné získat, ale ještě těžší je udržet. Úsilí posádky tak Salmo musí jít ve dvou směrech, Za prvé zavádět zcela inovativní řešení v oblasti umělých návnad. Právě tyto inovace umožní získat nové zákazníky.


  Skvělé nápady se nerodí z ničeho. Společnost Salmo je hrdá na svou práci s nejlepšími rybáři z Evropy a USA. Znalosti a zkušenosti projektantů a konstruktérů šampionů Salmo podprují inovativní návrhy v oblasti produktů té nejvyšší kvality.


  Zadruhé prioritou Salmo je kvalita výrobků, které opouštějí továrnu. Každá návnada je samozřejmě individuálně testována a upravena a podléhá přísné kontrole kvality, vícestupňové. Vývojáři Salmo se nezastaví v hledání dalších a lepších materiálů a technologií tak, aby konečný produkt splňoval nejvyšší standardy kvality. Velkou roli hraje dobře vyškolený personál. Přesto více než 90% z důvodu výrobního procesu Salmo návnady je založeno na manuální práci.

  O unikátnosti nástrah Salmo se přesvědčil každý, kdo měl možnost jít na ryby alespoň jednou s jednou z nich. Jsou nejen obvykle imitace vytvořené tak, aby splňovaly rozmary rybáře - sběratele. Salmo návnady mají magickou sílu - sílu, která je výsledkem znalostí a zkušeností designerů (certifikované biologové ichthyologists) a Salmo testerů v Evropě a zámoří a horké přání úspěchu proudících k nám skoro každý den po celém světě spolu s obrázky ulovených ryb a popisy fantastických dobrodružství na vodě

 • Woblery na boleny...

  Polské woblery MJ Handmade lures se staly naší další značkou v naší nabídce. Všechny nástrahy jsou ručně vyráběny panem Jackem Mirowskim. Woblery MJ představují ucelenou řadu bolenových woblerů s lopatkou i bez ní. Nástrahy jsou vyřezávány z lípy.

 • Woblery Microbait

  Polské woblery Microbait jsou vyřezány z lipového dřeva. Všechny nástrahy jsou typickými povrchovými nástrahami s pracovní hloubkou do 40cm. Jsou nadány jemně mihotavou prací, kdy skvěle napodobují drobný rybí potěr. Vedle typických hladinových ryb jako jsou tloušti a jeseni, lákají i další dravce.

 • Woblery Taps

  Woblery Taps - Made in Poland. Pan Michal Osinski vyrábí woblery již více, enž 10 let. Jeho životní vášní je přívlač a největší potěšení mu dělá lov ryb na vlastnoručně vyrobené woblery. Když zakládal firmu TAPS, chtěl se podělit o své zkušenosti a výsledky při lovu ryb s ostatními rybáři. Nabízené typy woblerů jsou výsledkem tvrdé práce a stovek hodin zkoušení u  vody. Dnes se na woblery Taps Kujawskie loví v Polsku, ale i v zahraničí. Každá nástraha, která se dostane k zákazníkovi, byla individuálně testována a vyladěna. Všechny woblery jsou 100% vyráběny ručně. Stejně jako většina polských woblerů jsou vyráběny z tvrzené polyuretanové pěny pokryté akrylátovými barvami. Kostřičky jsou vyrobeny z kousku nerezavějícícho ocelového drátu a celý korpus je pokryt čtyřmi vrstvami chemicky tvrzeného laku, který nástrahu ochrání před mechanickými poškozeními.


 • Woblery Jaxon

  Made in Poland. Woblery polského výbobce Jaxon, které chytají ryby a jsou k dostání za skvělou cenu. SPolečnost JAXON působí na polském rybářském trhu od roku 1984. Jde o jeden z největších velkoskladů s rybářskými potřebami ve střední Evropě. Nabízí komplexní nabídku rybářského náčiní zahrnující pruty, navijáky, vlasce, pletenky, vláčecí nástrahy, háčky, splávky, podběráky a tisíce různých doplňků pro rybaření. Obchodní strategie je založena na nekompromisní jakosti při konkurenceschopné ceně.  Všechny produkty procházejí výstupní kontrolou před vpuštěním do obchodní sítě. Výrobky značky JAXON stále častěji používají i profíci startující n krajských, národních i mezinárodních soutěžích.

  • Woblery jsou z odolného materiálu.

  • Dobře se s nimi nahazuje a drží v proudu bez vybočení do strany.

  • Háčky a kroužky jsou kvalitní.


 • Woblery Alex

  Historie srbské firmy Costa je příběhem o nikdy nekončící cestě za dokonalosté. Cestě, jejímž hlavním cílem není zisk, ale spíše vyrobení nejdokonalejšího wobleru na světe. Neobvyklé ručně dělané nástrahy z balsy, jejichž práce ve vodě bere dec, jsou největší odměnou za ohromný díl lidské práce, tisíce testů, s nimiž je spojená ruční produkce nástrah z balsy. Obrázky napoví jen část historie. Když vezmeš do ruky wobler alex, ucítíš, že wobler má v sobě život. Nedostižná jakost několikanásobného malování na první pohled udělá velmi silný dojem. Věrné barevné vzory imitující skutečné ryby, rozkreslení škřelí a očí doplňuje hloubku barevnosti. Inovační systém rámové drátěné kostřičky odlehčuje wobler od přetížení a dovoluje wobleru pracovat volně. Aerodynamické možnosti při letu vzduchem utvářejí nové standardy nástrah této velikosti. Firma Costa Co. vznikla v roce 1993, kdy ji založil Alexander Veselinoc, býalý designer Ugly Duckling a svými produkty již dobyla srdce nejednoho rybáře po celém světě.

 • Woblery Monarch DOK

  Woblery Monarch Dok

  Naše dřevěné nástrahy mají značné výhody oproti těm, které se vyrábějí z plastů. Dřevěné jádro našich nástrah se skládá z vrstev vláken. Každé vlákno má uzavřenou vzduchovou komůrku. Časem tato vlastnost ukáže svoje výhody proti plastovým nástrahám. Prosím neberte nás zle. Neříkáme, že plastová nástraha nechytí rybu. Otázka zní: Jak dlouho to bude fungovat? Plastová nástraha se po čase stane porézní, povolují sváry plastu, může prasknout, může ji prokousnout štika nebo ji může sumec rozdrtit čelistmi. Každé takové poškození bude příčinou úniku vzduchu z nástrahy a vstupem pro prosakování vody do nástrahy, což změní její akci. Podobný problém nastane, když potřebujete vyměnit háčky, které se po nějaké době používání otupily. Sebemenší změna hmotnosti háčků změní vyvážení nástrahy, takže i její pohyb!

  Po mnoho let jsme testovali naše dřevené jerky na skalnatém pobřeží Švédska. Dokonce i po soustavném trefování skal zůstaly naše jerky kompaktní a vyvážené, hod za hodem. Dřevo neztratilo své vlastnosti a výměna háčků nezměnila pohyb nástrahy. Naše jerkbaity budou spolupracovat s těžkými trojháčky a impregnace bude chránit chod nástrahy bez ohledu na těžká pokousání dravčími zuby.

  Během navrhování našich jerkbaitů jsme zvažovali několik faktorů. Abychom dosáhli úspěchu, musely naše jerkbaity splňovat nejen klasický pohyb "walk the dog", ale musely umět i zrcátkování kladením v bok. Kritickým faktorem je a vždy bude pohyb nástrahy. Přidáním balanční zátěže na správné místo jsme dokázali dát obě pohybové schopnosti do jedné nástrahy.

  Hydrodynamický design našich jerkbaitů umožňuje použití těchto nástrah i při trollingu na moři. Jsme si jisti, že výhody designu našich jerkbaitů přispějí ke zvýšení popularity lovu na jerky a přinesou vám pěkné ryby.

  Zůstáváme věrni našemu sloganu: Kvalita v každém kroku. Začíná se selekcí našich surovin a pokračuje se přes naši výrobu, celou dobu až k závěrečnému testování produktů. Každý krok procesu je pozorně definován a kontrolován dvěmi nezávislými testery. Právě proto jsme schopni garanzovat naše unikátní záruky.

  Dřevo: Podobně jako mnoho dalších výrobců nástrah jsme původně nabízeli woblery z balzového dřeva. Vzhledem ke zvyšujícímu se mizení deštných pralesů jsme se rozhodli dále nepoužívat tento typ dřeva. Namísto toho používáme dřevo z evropských lesů nebo tvrdé dřevo abachi z plantáží. Při speciálním zacházení během výroby toto dřevo bude vykazovat stejné parametry jako to tropické.

  Ocelový drát: musí být nejsilnějším článkem nástrahy. Preferujeme drát používaný v dentální medicíně. Tento typ drátu je velmi pevný, odolný a nekoroduje ve vodě.

  S ohledem na naši ekologickou produkci nepoužíváme při impregnaci dřeva ani při barvení krabiček na nástrahy žádná ředidla ani rozpouštědla. Rozhodli jsme se používat přírodní vosky a oleje. I přesto jsou naše nástrahy jedny z nejodolnějších na světě a odolají útoku a následnému souboji s jakoukoli dravou rybou.

  Barvení:

  Při barvení nástrah nepoužíváme žádný sítotisk. Každá nástraha je ručně barvena airbrushem a lokálně domalována ručním malováním.Díky tomu nemáme problém vytvořit vlastní individuální barevné variace dle přáná zákazníka. Každá nástraha, v závislosti na procesním postupu, je chráněna třemi až čtyřmi vrstvami laku. Lak, který používáme, je přátelský k životnímu prostředí a chrání nástrahu proti UV-záření, takže vaše malé dřevěné zvířátko vydrží řadu let.

  Když vybíráme háčky pro naše nástrahy, tak nemáme žádný soucit. Používáme, nejkvalitnější háčky od VMC a Gamakarsu. Sami si vyrábíme kroužky z německého drátu. Pro naše nástrahy jen to nejlepší.

  Kromě testování v nádrži prováděného v našich zařízeních, provádíme také testování nástrah v říčním proudu řeky Dunaj. Děláme vše pro ujištění, že nástrahy pracují precizně i v nejnáročnějších podmínkách. 

  Váš DOK

 • Woblery Goldy

  Woblery Goldy pocházejí ze Srbska. Goldy jsou projektovány a vyráběny majitelem firmy pana Milomira-Miso Starcevica. Od samého počátku společnosti zůstal projektový tým stále založen na dvou lidí, technika Nedeljko Pavlovica a druhého projektanta Zvonko Sostar.  Tato dlouholetá  tříosobová sestava spolu za ty dlouhé roky dosvědčuje, že vážně naslouchá potřebám svých klientů a zodpovědně opracovává produkty pro jejich uspokojení. Jejich základů devizou je snaha uspokojit nejvíce specifické potřeby rybářů. 

 • Woblery Ugly duckling

  Příběh woblerů Ugly Duckling začal v pozdních 60. letech, když talentovaný rybář (Aca Veselinovic) obohatil svou rybářskou vášeň vytvořením návnady, kterou přizpůsobil nejlépe své oblíbené řece. Rodinné dědictví mu pomohlo vyvinout cit, aby prostudoval povahu a chování ryb. Po mnoha letech rybářských zkušeností po celém světě, vyvinul řadu původně navržených návnad a výrobní technologii návnady (WOBLERU).

  Mravenčí práce kvalifikovaných řemeslníků a technických zaměstnanců vedly k ruční montáži woblerů s vysokou výrobní kapacitou.

  Dnes, po nekonečném testování a laboratorním výzkumu jsme hrdí na to, že každý náš model wobleru byl ručně testován týmem řemeslníků, kteří Vám to mohou vřele doporučit. I když jsme rádi, že slyšíme slova uznání od zkušených rybářů, nezanavřeli jsme a neustále vyvíjíme nové výrobní technologie, abychom uspokojili potřeby současných rekreačních rybářů i nově příchozích rybářů.

  UGLY DUCKLING = v překladu Ošklivé káčátko je registovaná značka ® a všechny woblery jsou vyrobeny z prvotřídní balzy. Původně vyvinuté ochranné nátěry a konstrukční řešení poskytuje značnou odolnost. Wobler Ošklivé káčátko ® obstojí v častém užívání a ještě si dokáže udržet své jedinečné vlastnosti. Woblery Ugly Duckling dnes používají rybáří v Německu. Rakousku, Rusku, na Ukrajině, Bělorusku, Finsku, Švédsku, bývalé Jugoslávii, Maďarsku, Bulharsku, Japonsku, Chile, Španělsku, USA, Kanadě a dalších zemích. WoblerY Ugly Duckling jsou dostupné v 18-ti barvách vhodných do nejrůznějších situací, ale největší síla těchto nástrah není ani tak v barevné škále, ale práci a akci ve vodě. Ručně vyráběné nástrahy udělají mistra z každého rybáře.

  V naší nabídce jsou woblery Ugly Duckling v délkách 5-12,5cm jednodílné i dvojdílné.

 • Woblery Rapala

  Přísloví "Všechno co je uvnitř, se počítá" nebylo nikdy tak trefné jako v případě woblerů Rapala. Pod  lakovanou skořápkou většiny woblerů Rapala se nachází balsa, magické dřevo, které již přes šedesát let stejnou měrou fascinuje jak ryby, tak rybáře. Žádný jiný velkosériově vyráběný wobler na světě není vyroben tak precizně a s tak bezprostředním podílem lidské práce jako balsová Rapala. Woblery jsou pokryty 12 ultratenkými vstrvami laku, které zpevňují zalakované dřevo, aniž by přidávaly masu balastu. Opravdu jde o kus dobré práce. Každý jeden exemplář balsových woblerů je kus po kuse nasazen na sestavě s krátkým prutem ručně testován a laděn ve vodním kanálu, tak, aby po vyjmutí z krabičky byl ihned připraven k lovu. A potom, při každém otočení kličky navijáku začiná malá dřevěná rybka ožívat, vibrovat a kolébat se na své cestě k srdcím rybářů na celém světě. To je ... RAPALA. 

 • Woblery DAM

  Nabídka předního německého výrobce rybářského vybavení značky D.A.M nezahrnuje jen navijáky, pruty a rybářské doplňky, ale také ucelený přívlačový program, do kterého patří i woblery. Firma DAM je známa díky dlouholeté tradici od roku 1875 a kvalitě svých výrobků po celém světě. Rybářské vybavení této značky je vysoce kvalitní a vždy pečlivě navržené a zkonstruované podle posledních trendů a požadavků. Všechny výrobky značka DAM poskytují vysokou úroveň funkčnosti, pohodlí a jsou vyráběny s cílem zajistit bezkonkurenční trvanlivost. Mnoho z těchto výrobků se stalo synonymem ve své řadě a my všichni je používáme pokaždé, když jdeme rybařit. Kdo by neznal legendární navijáky z řady DAM Quick, vlasec Tectan či rotační třpytky DAM Effzett.

 • Woblery Strike Pro

  Strike Pro je firma vyrábějící rybářské nástrahy již přes 30 let a má dobré ohlasy od Austrálie, přes Spojené státy americké a na evropském kontinentě konče. Cílem firmy je dodávat klientům vysoce účinné produkty. Proto má testery po celém světě. V naší nabídce najdete jerky Buster Jerk a Buster Jerk II projektované švédskými rybáři, kteří jsou v této metodě mistři.

 • Woblery SPRO

  Firma SPRO není nic jiného než známé japonské GAMAKATSU, tedy pouze jeho holandská sekce. Spro produkuje na evropský trh vše, co je třeba k rybaření. Díky specialistům jako Henk Simons může rybářům nabídnout například skvělé trojdílné jerky Screamin Triple Devil.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 1991 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 1991 položek