Gumy Mann´s

Katalog

Povolené filtry:
Výrobce
Druh nástrahy
 • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

  Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Gumy Mann´s

Vítejte v barevném světě nástrah firmy Manns. Předem děkujeme za Váš zájem seznámit se s naší nabídkou. Doufám, že každý z Vás v ní najde něco zajímavého.  Značka Manns Bait Company je obecně známa a uznávána za vedoucí ve vzorníku i technologii tvorby umělých nástrah. Výrobce Vám garantuje nejvyšší jakost výrobků a ujišťuje, že lovnost nabízený...

Vítejte v barevném světě nástrah firmy Manns. Předem děkujeme za Váš zájem seznámit se s naší nabídkou. Doufám, že každý z Vás v ní najde něco zajímavého.  Značka Manns Bait Company je obecně známa a uznávána za vedoucí ve vzorníku i technologii tvorby umělých nástrah. Výrobce Vám garantuje nejvyšší jakost výrobků a ujišťuje, že lovnost nabízených nástrah byla nejednou potvrzena na lovištích v různých částech světa. Barevná označení jsou dle nabídky barev Mann`s.

Výběr ripperů a twisterů značky Mann´s vyrobených v USA.

Zobrazit

Gumy Mann´s Počet produktů: 17

Podkategorie

 • Mann´s Predator

  Nabídka ripperů produkce Manns Predator USA.

  Rippery Mann´s  Predator, jinak zvané kopyto, napodobují rybičky. Nástrahy se vyznačují velmi kvalitním zpracováním, charakteristickým znakem je ztenčený ocásek, který skvěle pracuje jak během volného vedení bez ohledu na to, jestli na vodě stotaté nebo tekoucí. Nástrahy typu kopyto  patří mezi nejoblíbenější nástrahy používané rybáři lovícími přívlačí a jsou velmi chváleny. Guma je velmi poddajná a vláčná. Jejich velké kopyto se vlní i při velmi pomalém vedení.   Ve velikosti 6cm jde o parádní nástrahu na naše pstruhy, candáty a velké okouny. Velikost 8cm doporučujeme na štiky.

 • Rippery Mann´s shad...

  Model 80mm. Díky své chytlavosti bývá tato nástraha někdy přezdívána jako řezník. vyrábí se v délkách 45-150mm. Jde o klasické nástrahy v široké barevné škále. Ripper manns 80mm má oproti jiným nástrahám vyšší hřbet, v kombinaci s velmi poddajným materiálem, z něhož je vyroben, jde o skutečného zabijáka na štiky v letním a podzimním období, kdy loví rybičky ve sloupci.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 17 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 17 položek