Twistery Relax

Katalog

Povolené filtry:
Výrobce
Druh nástrahy

Slevy

 • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

  Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Twistery Relax

Pokud jste v poslední době rezignovali na používání twisterů, protože si myslíte, že jsou už okoukané a používáte místo nich rippery na sto způsobů, měli byste se teď zastavit. Nástraha dokonalého tvaru a měkkosti, účinná a lákavá - to jsou twistery Relax , které vytrhnou z letargie i toho nejznuděnějšího rybáře, který byl hodiny bez záběru. Při...

Pokud jste v poslední době rezignovali na používání twisterů, protože si myslíte, že jsou už okoukané a používáte místo nich rippery na sto způsobů, měli byste se teď zastavit. Nástraha dokonalého tvaru a měkkosti, účinná a lákavá - to jsou twistery Relax , které vytrhnou z letargie i toho nejznuděnějšího rybáře, který byl hodiny bez záběru. Přitom - na začátku byl jen twister, ale dnes je synonymem twisteru výraz RELAX !

Doporučená velikost háčku jigové hlavičky - č. 6.

Zobrazit

Twistery Relax Počet produktů: 36

Podkategorie

 • Twister 3cm

  Twister Relax 3cm - velikost je vhodná na pstruhy a okouny

 • Twister 3,5cm

  Twister Relax 3,5cm. Drobná umělá nástraha z poddajného silikonu. Tato velikost je vhodná na pstruhy a okouny. Při pomalém vedení u dna, s přestávkami a dotyky dna nástraha imituje drobný vodní hmyz a často ji vezme i kapr, cejn nebo bílá ryba. 

 • Twister 4,5cm

  Twister Relax 4,5cm - velikost vhodná na okouny

 • Twister 7,5cm

  Twister 7,5cm  velikost vhodná na candáty a štiky. Agresivně vlnivý chod ocásku umožňuje i velmi pomalé vedení, což je zvláště účinné na letargické dravce.

 • Relax twister 6cm
 • Twister 9cm

  Klasický nestárnoucí vždy účinný twister, který všichni ostatní jen napodobují.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 36 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 36 položek