Woblery Gloog

Katalog

Slevy

 • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

  Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Woblery Gloog

Vyrobeno v Polsku. Firma Gloog vznikla v roce 2001. Právě tehdy se první prototypy woblerů dostaly do rukou zpřízněných rybářů, kteří je podrobili zkouškám. První značkové produkty firmy nazvané GLOOG se dostaly do prodeje na konci srpna 2002. Od samého vzniku se firma řídí mottem: jakost a cena. Proto jsou ceny vyráběných nástrah přizpůsobeny p...

Vyrobeno v Polsku. Firma Gloog vznikla v roce 2001. Právě tehdy se první prototypy woblerů dostaly do rukou zpřízněných rybářů, kteří je podrobili zkouškám. První značkové produkty firmy nazvané GLOOG se dostaly do prodeje na konci srpna 2002. Od samého vzniku se firma řídí mottem: jakost a cena. Proto jsou ceny vyráběných nástrah přizpůsobeny peněženkám zákazníků, nabízejíc nejlepší produkt za rozumnou cenu. Výrobce má stále na mysli zájmy a potřeby zákazníků, proto neustále po celou dobu pracuje nad vylepšováním kvality woblerů a jejich pokrytí v obchodech. Každý produkt je před uvedením do prodeje podroben několikanásobné systémové kontrole. O vysoké kvalitě woblerů Gloog vypovídá i stále rostoucí objem prodeje a spolupráce s nejlepšími rybáři v Polsku, individuálními i klubovými mistry Polska. Každá z těchto ručně vyráběných nástrah je dostupná ve dvaceti barvách.

Zobrazit

Woblery Gloog Počet produktů: 58

Podkategorie

 • Gloog Hermes

  Gloog Hermes NP 7cm je dnes již legendární sedmicentimetrový bolenový wobler pro daleké hody. 

  Gloog Hermes je speciální wobler určený na lov bolenů

  Jeho tvar, akce, hmotnost, barvy, vše je určeno v duchu lovu tohoot famózního dravce. Hermes má délku 70mm a hmotnost 12g. Bočně zploštělý korpus, precizně rozmístěné zatížení a proporciálně vyvářený wobler má vlepenou téměř kolmou lopatku, která způsobuje, že se wobler při vláčení chová velmi stabilně a poradí si i se silným proudem, změnami proudění i víry. Charakteristický pohyb s jemným mihotáním skvěle imituje oukleje.  Hmotnost wobleru umožňuje opravdu dlouhé a přesné hody i při silném větru. Pozice zatížení Hermesu dává typickou "bolenovou" akci, ale také způsobuje, že nástraha se nepřetáčí během letu vzduchem a nemotá se. Pracovní hloubka wobleru je závislá jen na představivosti rybáře. Nejčastěji používaná technika lovu je velmi rychlé vláčení, kdy woblera vedeme v povrchových vrstvách vody. Chceme-li lovit hlouběji, pak wobler vláčíme pomaleji, osvětčuje se mihotání prutem v nahoru dolů v rozsahu 30 stupňů. Při pomalém vláčení na wobler velmi často útočí i štiky a velcí jelci tloušti.

  Hermes - to je dokonalá bolenová nástraha. Neagresivní práce, tažený po proudu, přes proud nebo mezi proudy, vždy bude pracovat tak jak má a chytat jednoho bolena za druhým daleko za dostřelem běžných woblerů a měl by mít své místo v krabičce každého lovce bolenů.

  • délka 7cm
  • hmotnost 12g
  • provedení potápivé
 • Gloog Nike

  Série woblerů Gloog Nike se vyznačuje podlouhlým tvarem těla a lopatkou hluboko zapuštěnou do těla, což způsobuje drobnou akci ocásku, jemné výchylky v bok s lehkým kolébáním a mihotáním. Přesně jako oukleje. Nike 80 je dobrý v době rozmachu potěru. Tehdy s ním lovíme na mělčinách a kolem kamenných regulací, kde se krmí nejeden candát, okoun nebo velký tloušť. Nike 100 je velmi dobrou nástrahou na štiky na stojatých vodách. Nejlepší čas lovu je velmi časné ráno a pozdní večer, kdy jsou dravci velmi aktivní a vyplouvají do horních vrstev vody, aby hledali hejna ouklejí a plotic. Na řece jde o znamenitou nástrahu na prolovování kamenitých záhozů a regulací. Velmi úspěšný je i v místech, kde řeky přecházejí v zátočiny.

  Jde o jednu z nejúčinnějších nástrah na noční přívlač na velkých řekách jako Odra, Wisla, Labe. Tehdy se věnujeme mělkým partiím řek, kde se hromadí drobotina, na které se v noci krmí velcí candáti. 

  Velmi důležitou věcí při noční přívlači je pravidelné vedení wobleru. Musíme pamatovat na to, že dravci připlouvají až k samému břehu, proto nemusí být naše hody daleké. Vedení nástrahy by mělo být pomalé, protože noční rybky nejsou moc aktivní a silně pracující wobler by se opatrným dravcům mohl zdát podezřelý.

 • Gloog Ares 7cm

  Ares je wobler, který vzhledem, velikostí i akcí ve vodě věrně imituje okouna. Tento běžný dravec je častou obětí štik, sumců a také svých větších bratří. Ares měří 7cm a je vybaven 3,5cm dlouhou lopatkou vlepenou do těla pod úhlem 45 stupňů. Očko vychází lopatkou. Ares se hodí k oblovování říčních prohlubní, koryt a rýh na dně podél břehů, stejně jako jezerních lovišť. Bez problému se ponoří do hloubky 2,5 metru. Práce wobleru je agresivní a citelná v prutu. Jejich agresivní práce a silné boční mihotání často vyprovokuje i ospalého dravce.

 • Gloog Kalipso

  Kalipso se vyznačuje širokou klidnou akcí při současném plandavém pohybu ocasní části nástrahy s výrazným mihotáním v boky. Chod nástrahy je možno výrazně ovlivnit rychlostí navíjení. Rychlé vedení způsobuje zostření akce a frekvence vibrací.
  Kalipso 80 v plovoucí verzi je velmi účinný na málo aktivní dravce, dobrý je dokonce i k lovu v samé poledne, a to jak na řece, tak na stojaté vodě. Je velmi účinný na noční říční přívlač na candáty. Hlouběji chodící verze se vyznačuje agresivní prací, kterým se dá oblovovat říční výmoly a díry za kameny. Je to velmi dobrá nástraha na lososy a kelty.

 • Gloog Hades

  Hades byl navržen k lovu největších sumců a nic se nenechalo náhodě. Je osazen silnou 3mm tlustou lopatkou z polykarbonátu, drát prochází celým tělem nástrahy a je dodatečně spojen uvnitř těla. Vyzbrojení je provedeno pomocí 40 kg kroužků a kovanými trojháčky VMC Fishfighter x4, takže po koupi není třeba nástrahu již dále přezbrojovat. Wobler je určen na lov na řekách i přehradách. Vyznačuje se agresivní prací, zachovává si stabilitu v silném proudu nebo při rychlém vedení. Hades je nabízen ve dvou verzích - klasické a zvukové s kuličkami.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 58 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 58 položek