Salmo Minnow

Katalog

Povolené filtry:
Výrobce
Délka
Hloubkový rozsah
  • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

    Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Salmo Minnow

Wobler Salmo Minnow - legendarní model firmy SALMO. Je to štíhlý wobler vyráběný ve velikosti 5, 6, 7, a 9cm ve verzi plovoucí i potápivé, mělce tonoucí i hlubokopotápivé. V menších velikostech je skvělý pro lov tloušťů a pstruhů, ve velikosti 7 a 9 je to dobrá nástraa na boleny a štiky.  Skandinávští rybáři považují Minnow za nejlepší pstruho...

Wobler Salmo Minnow - legendarní model firmy SALMO. Je to štíhlý wobler vyráběný ve velikosti 5, 6, 7, a 9cm ve verzi plovoucí i potápivé, mělce tonoucí i hlubokopotápivé. V menších velikostech je skvělý pro lov tloušťů a pstruhů, ve velikosti 7 a 9 je to dobrá nástraa na boleny a štiky.  Skandinávští rybáři považují Minnow za nejlepší pstruhový wobler na světě. Wobler Salmo Minnow se osvědčil na všech lovištích světa. Je bezkonkurenční při lovu pstruhů na hlubších lovištích. V případě větších rozměrů jde o dokonalou nástrahu na říční štiky a candáty. Každoročně se na Salmo Minnow uloví také rekordní tloušti a jeseni. Možné jsou v zásadě všechny metody vedení nástrahy. Na velké pstruhy je tutovkou hod lehce po proudu a pomalé přitahování. Úspechy na pstruhy přinese rovněž zadržení wobleru na místě v proudu, nejlépe při samém dně blízko zatopené překážky.

Typ nástrahy - Crankbait
Rok uvedení do nabídky Salmo - 1991
Dostupné rozměry- 5, 6, 7 a 9 cm
Dostupné verze - plovoucí, potápivý a Super Deep Runner
Dostupné barvy - 11
Metoda lovu - casting, trolling.
Cílová ryba - štika, candát, pstruh, walleye, bolen, bass


Jak lovit na Salmo Minnow:
  Možné jsou v zásadě všechny známé způsoby vedení nástrah z rodiny MINNOW. Na tekoucích vodách dosáhnete dobré výsledky při vedení nástrahy s proudem, proti proudu, ale take přes proud. Právě vedení přes proud přináší nejlepší výsledky na ryby usazené na dně za překážkami, kdy nástraha imituje neopatrnou rybu, která plave nebezpečným územín středu řeky a doslova si říká o to,ji něco sežralo. V každém případě je doporučováno nepravidelné vedení, přerušované potáhnutím, poškubnutím nebo popouštěním. MINNOW 7SDR je skvělá trollingová nástraha. Osvědčujese stejně při malých i vyšších rychlostech trollingu.

Hloubka práce wobleru spinning/trolling
M5F - 0,5 / 1,0m
M5S - 0,8 / 1,5m
M6F - 0,5 / 1,0m
M6S - 1,0 / 1,5m
M7F - 1,0 / 1,5m
M7S - 1,5 / 2,0m
M9F - 0,8 / 1,2m
M9S - 1,5 / 2,5m
M7SDR - 2,5 / 4,0m

Zobrazit

Salmo Minnow Počet produktů: 22

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 22 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 22 položek