Dorado Classic

Katalog

  • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

    Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Dorado Classic

Série woblerů o klasickém štíhlém univerzálním tvaru, známém již desítky let. Díky široké nabídce velikostí a nezbykle bohaté nabídce barev umožňuje Dorado Classic každému vybrat si tu správnou nástrahu pro ...

Série woblerů o klasickém štíhlém univerzálním tvaru, známém již desítky let. Díky široké nabídce velikostí a nezbykle bohaté nabídce barev umožňuje Dorado Classic každému vybrat si tu správnou nástrahu pro daný okamžik, danou vodu, danou rybu. Nejmenší modely ( 4 a 5 cm) doporučujeme lovcům okounů, tloušťů a pstruhů. Dokonale pracuje jak v řece, tak na stojaté vodě. Střední rozměr ( 7 a 9cm) je dokonalá nástraha na boleny, štiky a candáty a velké exempláře pstruhů. Největší modely 11, 15 a 18cm patří do arzenálu každého lovce velkých štik, candátů a hlavatek.Wobler Dorado Classic se skvěle hodí jak na klasické vláčení, tak na trolling v nepříliš hlubokých vodách. 

Výjimkou z tohoto pravidla je 23cm model, který se ponořuje do hloubky 9 metrů a patří do hledáčku lovců hlubokomilných štik pronásledujících na volné vodě hejna síhů a sleďů.

Zobrazit

Dorado Classic Počet produktů: 63

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 63 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 63 položek