Salmo Frisky

Katalog

Povolené filtry:
Výrobce
Délka
Provedení
  • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

    Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Salmo Frisky

Neobyčejný wobler Salmo Frisky je výsledkem mnoha let zkoušení a vývoje, do něhož byly zaneseny zkušenosti a poznatky z lovu nejlepších rybářů světa. Klíčem k doražení úspěchu bylo spojení znamenitých hydrodynamických a aerodynamických vlastností v nástraze typu jointed. Tak vznikl wobler, který se dá daleko nahazovat, aniž by šlo o štíhlý, nehy...

Neobyčejný wobler Salmo Frisky je výsledkem mnoha let zkoušení a vývoje, do něhož byly zaneseny zkušenosti a poznatky z lovu nejlepších rybářů světa. Klíčem k doražení úspěchu bylo spojení znamenitých hydrodynamických a aerodynamických vlastností v nástraze typu jointed. Tak vznikl wobler, který se dá daleko nahazovat, aniž by šlo o štíhlý, nehybný kus dřeva. Naopak Frisky je nadupadný energií a agresivním chodem kombinovaným s vlnivým pohybem děleného wobleru. Prývě takový pohyb láká dravce našich vod. Frisky pracuje znamenitě a bezchybně, netrpí na problémy se zamotáváním při náhozu. Je nabízen ve variantě mělce a hluboce chodící. Wobler ocení lovic candátů, ale ani štiky a velcí tloušti nezůstanou pozadu.

Typické loviště, doba a metoda lovu:

Frisky SR - velká řeka, závěr sezóny
Frisky DR - velká nížinná řeka, pozdní jaro, brzký podzim.

Jak lovit na Salmo Frisky

Je to plovoucí wobler s malým odporem, pomalu stoupající nahoru během pauzy ve vláčení, což dovoluje lovit s ním s proudem i proti proudu. Hezké efekty vydává při vedení přímo do proudu s krátkými pauzami. Doporučený způsob: Dvě, tři otáčky kličkou, pauza, potáhnutí špičkou prutu. Na stojatých vodách je nejefektivnější vláčení s častou změnou rychlosti vedení a pauzami, občas krátké přiškubnutí prutem. Oba modely Frisky se osvědčily také při trollingu. Pokud potřebujete wobler dostat hluboko, můžete použít dodatečné zatížení.

Zobrazit

Salmo Frisky Počet produktů: 9

Zobrazují se 1 – 9 z 9 položek
Zobrazují se 1 – 9 z 9 položek