Woblery Kenart

Slevy

 • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

  Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Woblery Kenart

Made in Poland. Firma Kenart se specializuje se na výrobu rybářských nástrah typu wobler. Jde o mladou, rychle se rozvíjející firmu a jejich výrobky dobývají stále větší popularitu mezi rybáři, stejně v Polsku, tak i za hranicemi. V nabídce firmy Kenart najdete širokou nabídku přívlačových nástrah, které můžete otestovat při lovu ryb, od malých ...

Made in Poland. Firma Kenart se specializuje se na výrobu rybářských nástrah typu wobler. Jde o mladou, rychle se rozvíjející firmu a jejich výrobky dobývají stále větší popularitu mezi rybáři, stejně v Polsku, tak i za hranicemi. V nabídce firmy Kenart najdete širokou nabídku přívlačových nástrah, které můžete otestovat při lovu ryb, od malých woblerů na pstruhy, po jerky na štiky. To je Kenart.

Zobrazit

Woblery Kenart Počet produktů: 121

Podkategorie

 • Kenart Dancer

  Kenart Dancer patří do rodiny jerkbaitů. Je to typický glider. Wobler během vedení vykonává charakteristické skluzy napravo a nalevo. Během volného propadu pěkně zrcátkuje, což je velmi dráždivé pro cílového predátora - štiku. Model ve velikosti 10cm je atraktivní pro každou velikost štiky a odpovídá potřebám většiny českých vod. Velkou devizou Danceru 10 je, že se s ním dá lovit běžným krátkým přívlačovým prutem do 40g. Je to dobrý jerk na naučení se vedení nástrah typu jerk.

 • Kenart Shark

  Shark je wobler nastupující na místo starého modelu Diver 5. Má velmi univerzální použití. Na velké řece jde o velmi účinný wobler na tlouště a jeseny. Je velmi stabilní, díky čemuž ho můžeme vláčet v parmových říčních rýhách. Na starých říčních ramenech je to skvělá nástraha na okouny a štiky. Na Sharka lovíme na středních i velkých pstruhových řekách, doporučujeme jím zejména lovit v proudu, kdy je dobře cítit jeho agresivní práce. Wobler je vyzbrojen trojháčky vel. 8

  Shark 4cm - ponor 1,0-2,0m
  Shark 5cm - ponor 1,5-2,5m

 • Kenart Fox Shallow 8cm

  Kenart Fox Shallow

  Mělce chodící verze jednoho z nejpopulárnějších woblerů značky Kenart. Vyrábí se pouze v plovoucí verzi ve velikosti 8cm. Pracuje okolo 0,5m pod hladinou a nejlépe se osvědčuje na mělkých lovištích. Fox Shallow je dobrý na zarostlé štikové vody. Je neocenitelným pomocníkem při noční přívlači na candáty a sumce, kdy tito dravci vyjíždějí do mělčin a loví při hladině.

 • Kenart Kaiman 8cm

  Kenart Kajman

  Kajman je na svoji délku poměrně těžkým bolenovo-candátovým woblerem s nevelkou lopatkou. Vyrábí se jen v potápivé verzi a ve dvou nejchytlavějších barvách s olivovým a modrým hřbetem. Více jich není třeba.  Wobler má zploštělé boky a vyšší korpus než typ Fighter 8. Díky tomu má parádní zrcátkující akci. Kajman je jistotou při lovu bolenů, kdy ho v nižších partích říčních přelivů vedeme s proudem. Jde o vynikající nástrahu na noční candátovou přívlač. Výzbroj tvoří dva trojháčky vel. 4. Pracovní hloubka je od 0,5 do 1 metru.

 • Kenart Winner

  Kenart Winner

  Klasická ouklejka doporučovaná hlavně na tekoucí vody. Vyrábí se jen v plovoucí verzi. Jde o dokonalý wobler na pstruhy, jelce, boleny i okouny. Rychlá práce s delikátním kmitáním v bocích. Nejmenší model je jako stvořený k lovu jelce tlouště a jesena. Modely 4,5 a 6 cm jsou nezastoupitelnými nástrahami při lovu pstruhů a bolenů.


  Upozornění: skutečná délka nástrahy je větší, než uvádí výrobce na krabičce. Rozdíl může činit okolo 0,5cm.

 • Winner Pro (novinka 2016)

  Winner pro přichází namísto starší verze winnera plus. Došlo k mírnému zesílení korpusu, lopatka byla posunuta blíže k očku. Změnila se akce, wobler při jemném mihotání pracuje trochu silněji ocasem. Sedmička je velmi univerzální a je určena na velké pstruhové řeky, menší řeky s mořskými pstruhy (např. Reda, Leba) nebo na velké i malé nížinné řeky jako candátovo-bolenový wobler. Devítka se hodí na velké řeky, menší štiková jezera nebo na lehký mořský trolling.

  Pracovní hloubka: 0,5 - 1,5m 

 • Kenart Fox

  Fox je wobler hlavně na mořské pstruhy a lososy, menší modely využijeme při lovu pstruha obecného. Má poměrně silný masivní korpus. Pracuje agresivně a je velmi stabilní v proudu. Foxem se skvěle nahazuje. Při náhozu je imunní na poryvy větru. Ve srovnání s jinými woblery na mořáky (Sneck, Dynamic 7) pracuje mělčeji. Je ideální na lesní úseky plné zvalených stromů nebo menší řeky. Pokud jde o jiné dravce, pak ho doporučujeme hlavně na okouny a štiky na menších nádržích a na všech řekách.

 • Kenart Sneck

  Sneck 7cm je typický deep runner - hlubokopotápivý wobler, dokonalý na trolling nebo vymetání říčních děr. Sedmicentimetrový pracuje ve třech metrech, deseticentimetrový pak v šesti metrech. Pomalu vedený u dna vydráždí opravdu velké ryby. Sedmička patří mezi špičku na mořské pstruhy a candáty. Na desítku rád zabere sumec, na jezerech je efektivní na jezrní pstruhy a štiky.  Lov s tímto woblerem v proudu je opravdová radost.

 • Kenart Bass

  Bass je model na mělká loviště štik. Dlouho nám takový wobler chyběl v nabídce. Svým tvarem připomíná karase nebo kapra. Můžeme ho vést velmi pomalu a jeho práce ani na chvíli neustane. Za oblačného počasí doporučujeme agresivní barvy jako RT nebo NRX. Má kompaktní konstrukci a je dokonale vyvážený. Háže se s ním přesně a daleko. Bass může být výborným woblerem pro noční lov sumců. Doporučujeme ho předělat z trojháčků č. 4 na jeden trojháček č. 2.

 • Kenart Fighter

  Fighter je povedená napodobenina oukleje doporučovaná hlavně na tekoucí vody. Wobler je určen především k lovu bolenů a candátů. Pracuje více přední částí korpusu než ocáskem. Zanořuje se méně než metr hluboko. Fighter se prosadí i při lovu štik, hlavně v období, kdy štiky uřednostňují méně agresivní nástrahy. Na horských řekách s ním můžeme zkusit štěstí na hlavatku. V době okouních zálovů na hladině na něj často zabere i velký okoun.

 • Kenart Pill

  Pill je malý, ale dostatečně těžký wobler určený milovníkům lehké přívlače. Se svými 3cm určen hlavně na tlouště a jeseny, ale ani okouny a pstruhy nenechá netečně přihlížet.

 • Kenart Spike

  Tenký hrbatý tvar těla wobleru Kenart Spike 5cm napovídá, že jde o ideální nástrahu do říčních proudů. Vynikající mihotavá práce, která neustane ani při vedení s proudem. Ideální nástraha na trofejní pstruhy.

 • Kenart Flash

  Bolenový wobler s vyšším, ale plochým tělem. Tato nástraha se ve vodě chová jako živá ouklej.

 • Kenart Tiger

  Masivní barylka silně vířící vodu určená hlavně k lovu sumců trollingem i z ruky. Na větší nížinné řece se nejlépe hodí na ostrozíchm volnějších říčních zákrutách stejně tak v silném proudu, tak mělkých 2-3 metrových rozlitinách, které sumci rovněž rádi navštěvují. Na přehradách vedle sumců dobře provokuje i štiky.  Wobler je velmi robustně zkonstruován, ale v případě lovu sumce doporučujeme přezbrojit trojháčky na owner St. 66 vel. 1 s kroužky hamatsu hyperstrong.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 121 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 121 položek