GUMY Relax

 • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

  Hodnocení obchodu na Zboží.cz
GUMY Relax

Gumové nástrahy ovládly český rybářský trh v polovině devadesátých let. První kroky nebyly lehké. Z vlasti gumových nástrah USA, se k nám dostávaly různé typy nástrah, mnoho z nich se pochopitelně nedalo použít na naše domácí dravce. Chtělo to trochu času, aby se k americké nejvyšší jakosti, přidalo trochu barev, tvarů a akce potřebných pro naše...

Gumové nástrahy ovládly český rybářský trh v polovině devadesátých let. První kroky nebyly lehké. Z vlasti gumových nástrah USA, se k nám dostávaly různé typy nástrah, mnoho z nich se pochopitelně nedalo použít na naše domácí dravce. Chtělo to trochu času, aby se k americké nejvyšší jakosti, přidalo trochu barev, tvarů a akce potřebných pro naše vody. A to se povedlo právě firmě Relax z Bielawy, jejíž šéf Witold Kowalczyk je sám skvělým rybářem, který mnoho let lovil ryby v Polsku i v USA. To co dokázal Relax, lze směle nazvat revolucí v realistice měkkých nástrah.  Kopyto, největší úspěch firmy a dodnes skvěle prodávaný mode, je uznáváno většinou rybářů za nejlepší a neúčinnější nástrahu bez ohledu na druh a kategorii lovených ryb. Kopyto dalo název celé kategorii těchto nástrah a mnoho polských firem se vydalo na cestu kopírování kopyta - pochopitelně se kopie nikdy nevyrovná originálu. Relax však nabízí i skvělé twistery, shady a další gumové nástrahy.

Zobrazit

GUMY Relax Počet produktů: 51

Podkategorie

 • Relax Bass

  NOVINKA 2016 - jak již sám název napovídá, Relax Bass je nástrhaa vyvinutá k lovu okounovitých ryb, jako je okoun a candát, čemuž odpovídají i vyráběné velikosti 6,5 a 8cm. Oproti tradiční tuhé gumě typické pro jiné nástrahy Relax, je Bass vyroben z nového supervláčného materiálu pocházejícího z Japonska. Připomíná tak například Keitech Easy Shiner. Nástraha má ve vodě velmi vláčný a atraktivní pobyb i při velmi pomalém vedení.

 • Twistery Relax

  Pokud jste v poslední době rezignovali na používání twisterů, protože si myslíte, že jsou už okoukané a používáte místo nich rippery na sto způsobů, měli byste se teď zastavit. Nástraha dokonalého tvaru a měkkosti, účinná a lákavá - to jsou twistery Relax , které vytrhnou z letargie i toho nejznuděnějšího rybáře, který byl hodiny bez záběru. Přitom - na začátku byl jen twister, ale dnes je synonymem twisteru výraz RELAX !

  Doporučená velikost háčku jigové hlavičky - č. 6.

 • Kopyto Relax

  Kopyto od Relaxu reprezentuje historii přívlače z konce 90. let. Na žádnou jinou nástrahu se v Polsku a u nás nechytilo tolik štik, candátů a velkých okounů jako na kopyta. Jejich úspěch vedl mnohé výrobce k tvorbě napodobenin, ale jedno je jisté - Kopyta chytají ryby dodnes.

 • Relax Super Banjo
  Twistery Relax Super Banjo patří k tomu nejlepšímu na okouny a candáty z nabídky Relax. Inovativní řešení děleného tělíčka s žebrováním zakončené pohybliým ocáskem twisteru přináší unikátní twister s kolébavým chodem a superživým ocáskem. Výborné pro kombinaci se 3-5g hlavičkami.
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 51 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 51 položek