Swim Bait 5cm

Katalog

Povolené filtry:
Výrobce
Délka
Druh nástrahy

Slevy

  • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

    Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Swim Bait 5cm

Swim Bait firmy Bass Assassin je novinkou roku 2013. Na první pohled si človek řekne, na co je na trhu bude další kopyto? Pokud ho vezmeme do ruky, zjistíme, že držíme něco úplně jiného. Malý klasický okounový rozměr 5cm, zajímavé barevné variace, kdy tělo a ocsásek vzájemně kontrastují, ale pak pohlédnete na kopyto a máte pocit, že patří na gum...

Swim Bait firmy Bass Assassin je novinkou roku 2013. Na první pohled si človek řekne, na co je na trhu bude další kopyto? Pokud ho vezmeme do ruky, zjistíme, že držíme něco úplně jiného. Malý klasický okounový rozměr 5cm, zajímavé barevné variace, kdy tělo a ocsásek vzájemně kontrastují, ale pak pohlédnete na kopyto a máte pocit, že patří na gumu o číslo větší. Ano, ocasní kopýtko je schválně větší, než by se na tam malou gumu služelo. Výrobce to však udělal záměrně. Po nahození máte hned od první otáčky navijákem pocit, že táhnete wobler, ocas pracuje tak intenzivně, že Vám bude vibrovat špice prutu. Není moc nástrah, které by při délce pouhých 5cm pracovaly tak intenzivně. Právě díky tomu tato malá nástraha zaujme často i velké dravce.

Nástraha se dobře hodí k hlavičkám 2 až 6 gramů. Při rozměru háčku vel. 2 se silně hází v boky. Stačí ubrat trochu na měkkosti tělíčka tím, že zvětšíme háček na vel 1/0 a získáme úplně něco jiného. Tehdy vstupuje do akce samotný ocásek a nástraha pracuje o něco drobněji.

Zobrazit

Swim Bait 5cm Počet produktů: 7

Zobrazují se 1 – 7 z 7 položek
Zobrazují se 1 – 7 z 7 položek