Woblery Krakusek

Katalog

Slevy

 • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

  Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Woblery Krakusek

Made in Poland . Woblery Krakusek vyrábí již více než 35 let pan Zbygniew Pralat. Woblery jsou ručně vyráběny a individuálně zkoušeny. Povrchová úprava je tvořena speciální realistickou fólií a několika tenkými vrstvami laku. Woblery jsou perfektně vyváženy, lopatka je z polykarbonátu. KRAKUSKI se skvěle drží ve vodě i v silných proudech. Velkou...

Made in Poland . Woblery Krakusek vyrábí již více než 35 let pan Zbygniew Pralat. Woblery jsou ručně vyráběny a individuálně zkoušeny. Povrchová úprava je tvořena speciální realistickou fólií a několika tenkými vrstvami laku. Woblery jsou perfektně vyváženy, lopatka je z polykarbonátu. KRAKUSKI se skvěle drží ve vodě i v silných proudech. Velkou výhodou je široká barevná škála.

Zobrazit

Woblery Krakusek Počet produktů: 60

Podkategorie

 • Krakusek NR 1

  Nejstarší wobler z dílny Zbygniewa Pralata. První exempláře byly malovány po vzoru Rapaly Original, kterou Zbyszek získal s velkými obtížemi na počátku své woblerové cesty. Před 35 lety to nebylo tak jednoduché.  Tento štíhlý wobler má agresivní, rychlou, ale ne příliš širokou akci a je vyráběn v délkách 4,5 a 7cm.  Wobler během vláčení vykonává pohyby připomínající prchající rybku, což provokuje dravce k útoku. Rychle se zanořuje a chodí na hloubce až 1,5m. Doporučujeme rybářům lovícím pstruhy.

 • Krakusek NR 3

  Wobler s úplně jinými vlastnostmi než předchozí model. Dělá se ve dvou velikostech 5 a 6,5cm. Menší 5cm je vhodnější pro lov na mělčích lovištích. Woblery se dobře zanořují, mají lehce kolébavou akci a dobře se drží v proudu. Nejúčinnější jsou v letním období roku. Málokterý pstruh nechá vranku, hrouzka nebo mřenku proplavat bez povšimnutí. Na velkých říčních pláních bude barva ouklejky fungovat na tlouště. Větší 6,5cm model se osvědčil při lovu candátů, štik a mořských pstruhů v Pobaltí.

 • Krakusek NR6

  Wobler s agresivní, ale úzkou akcí. Svou prací připomíná woblery nr 1, ale má mělčí pracovní hloubku. Velmi dobře se drží i v silném proudu. Jde o dokonalý wobler na pstruhy; dá se vodit s proudem i proti proudu. Zbygniew na ně lovil pstruhy na Rabie, Dunajci, Sanu a také v malých řekách a potocích. Dobře na něj berou parmy, jelci a okouni. Pracovní hloubka je do 1,2.

 • Krakusek NR2

  Woblery NR2 se vyznačují agresivním chodem a skvěle pracují v proudu. Rychle se zanořují a dosahují hloubky až 1,5m. Dobře pracují při vedení s proudem i po proudu. Nástrahy se skvěle hodí k lovu pstruhů, parem, ale rovněž na ně berou i jiní dravci.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 60 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 60 položek