Gumy Pontoon 21

Katalog

Povolené filtry:
Výrobce
Druh nástrahy
  • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

    Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Gumy Pontoon 21

Značka Pontoon21 vznikla před několika lety jako výsledek mezinárodní spolupráce evropských, japonských a čínských projektantů a výrobců. Rozvíjí se velmi znatelně a v této době jsou již produkty Pontoon 21 dostupné v  Evropě, Austrálii a Japonsku. Pontoon 21 začal svoji historii stavbou woblerů a krok za krokem rozšiřuje svoji nabídku o gumové ...

Značka Pontoon21 vznikla před několika lety jako výsledek mezinárodní spolupráce evropských, japonských a čínských projektantů a výrobců. Rozvíjí se velmi znatelně a v této době jsou již produkty Pontoon 21 dostupné v  Evropě, Austrálii a Japonsku. Pontoon 21 začal svoji historii stavbou woblerů a krok za krokem rozšiřuje svoji nabídku o gumové nástrahy.

Zobrazit

Gumy Pontoon 21 Počet produktů: 6

Podkategorie

  • Awaruna

    Důmyslná skladba žebrového korkusu s tvarovaným ocáskem zajišťuje gumě Awaruna nezvykle zajímavou akci. Vnitřek gumy je dutý, což gumě dodává zvýšenou elastičnost a ulehčuje zbrojení. Aktivní a atraktivní - to jsou dvě hlavní výhody nástrahy Awaruna. Projekt gumy není nic jiného, než sloučení jednotlivých vlastností do jednoho celku - vytrvalost, barevnost a relevantní akce. Všechny tři dohromady tvoří jedinečnou nástrahu, která provokuje dravce k útoku.

Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek