Gumy Crazy Fish

Katalog

Povolené filtry:
Výrobce
Aromatizované

Slevy

 • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

  Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Gumy Crazy Fish

Gumové nástrahy Crazy Fish vyráběné ve Španělsku jsou zástupcem moderního konceptu přívlačových nástrah - drobné vymakané nástrahy v unikátních tvarech, se skvělým chodem napuštěné aromaty pro zvýšení atraktivity pro ryby.

Gumy Crazy Fish Počet produktů: 29

Podkategorie

 • Nano Minnow

  Nano Minnow je nástraha s velmi tenkou a ohebnou konstrukcí těla. Je ideální k lovu okounů, pstruhů a candátů. Pracuje výborně při minimální rychlosti vláčení a vydrží nejeden agresivní útok ryby.

 • Vibro Worm

  Vibro Worm je všestranná nástraha, která je s úspěchem používána na okouny, štiky i candáty. Vedlejšími úlovky mohou být cejni, kapři nebo karasi. Nástraha je vyrobena z velmi měkké gumy a dá se zbrojit na mnoho způsobů, od jigových hlaviček, dále s offsetovými háčky v sestavách Texas a Carolina rig nebo se zátěžemi jako Stringease Tackle. Nástrahy jsou napuštěny aromatem.

 • Active Slug

  Active Slug se ukázal jako velmi všestranná nástraha na lov bassů, okounů a candátů. S ohledem na jeho podlouhlý tvar může být použit jako nástraha pro velmi pomalé vláčení, kdy kroutící se ocas provokuje dravce k záběru. Acvite Slug už mnohokrát zachránil rybáře od nulového výsledku v době slabého braní ryb. Aromatizováno.

 • Crayfish

  Crayfish je imitace malého ráčka, který je častým pokrmem candátů, okounů a jiných druhů ryb. Dlouhá klepeta a tenké nožky se dráždivě vlní a provokují ryby při každém pohybu. Nástraha ukáže svůj potenciál, je-li použita s jigovými hlavičkami nebo offsetovými háčky. Nástraha je napuštěna atraktorem.

 • Cruel Leech

  CRUEL LEECH je nástraha, která imituje nejčastější oběť jakékoli ryby - červa. Má nejvíce realistický a chutně vypadající tvar těla, který připomíná pijavici. Nástraha budí zájem ryb i tehdy, kdy leží na dně. I přes své malé rozměry dokáže zaujmout i velké ryby. Aromatizováno.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 29 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 29 položek