Gumy Westin

 • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

  Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Gumy Westin

Westin nabízí širokou paletu osvědčených nástrah, které jsou vyráběny se stejnou vášní jako původní nástrahy Ingvara Westina, jejichž historie sahá až do 50. let dvacátého století. Nástrahy jsou tvořeny pro rybáře, kteří hledají nejlepší nástrahy na největší sladkovodní i mořské ryby.

Westin nabízí širokou paletu osvědčených nástrah, které jsou vyráběny se stejnou vášní jako původní nástrahy Ingvara Westina, jejichž historie sahá až do 50. let dvacátého století. Nástrahy jsou tvořeny pro rybáře, kteří hledají nejlepší nástrahy na největší sladkovodní i mořské ryby.

Zobrazit

Gumy Westin Počet produktů: 339

Podkategorie

 • Hypo Teez

  Hipnotizuj s HypoTeez. Název nástrahy pochází z latinského výrazu pro korušku (Hypomesus Olidus). Tento ručně malovaný výtvor vypadá jako opravdová koruška mořská - je tak realistická, že ani rodná matka nepozná rozdíl. Nahoď ji a začni navíjet hned, jak se dotkne vody. Pokud narazí na velké okouny nebo hladové candáty, pak aby její realistické oči a hbitá akce způsobí, že jí nebudou moci odolat.

 • Hollow Teez

  Hollow Teez v sobě kombinuje výhody umělé nástrahy a skutečné rybičky. V zadní části těla nástrahy je dutina pro vložení mrtvé rybičky. Využijete tak skvělé barvy a pohyblivost umělé nástrahy společně s pachem přirozené kořisti dravců. Případně lze rybičku zaměnit za kousek pěny (součástí balení) napuštěné vaším oblíbeným posilovačem. Nástraha je pak nadlehčována a nezachytává se za překážky na dně. Malé boční otvory na boku usnadňují uvolňování posilovače. HollowTeez se stane vaší tajnou zbraní zejména pro lov candátů.

 • Slim Teez

  Smáček Westin Slim Teez je „smrtící“ nástraha. Vypadá jako rybička, plave jako rybička a chutná jako rybička. Vynikající pro lov všech druhů dravců. Účinná ve dnech, kdy ryby příliš brát nechtějí. Měkký pohyblivý ocásek společně se zářezy na těle víří vodu a lákají všechny dravce v okolí. Příchuť nástražní rybičky zanechává lákavou stopu prchající kořisti. Vhodná nástraha pro všechny druhy přívlače.

 • Twin Teez

  Ideální nástraha pro vertikální přívlač. Rozeklaný ocásek a měkké pružné tělo rozpohybujete i nepatrným pohybem špičky prutu. Žádný candát nezůstane v klidu. Vnitřní komora pro akustický váleček. Váleček vyroben ze skla pro maximální zvukový efekt. Přední část nástrahy uzpůsobena pro jigové hlavy Westin RoundUp a TouchDown.

 • Kick Teez ST

  Nakopněte váš lov dravých ryb s Westin KickTeez - super efektivní měkknou nástrahou, která se tak snadno nastražuje, že z rybaření dělá až moc snadnou záležitost.  super effective soft lure that is so easy to rig, it almost makes fishing too easy.  Nástraha má v sobě vnitřní kanálek pro jigový háček a stinger, díky čemuž získáte utajenou zbraň na pořádné rybí dravce s více než přirozenou prezentací a plovací akcí. Dále je nástraha opatřena vertikální dírkou jdoucí od zad skrz do bříška, díky čemuž se nástraha při záběru snáze zasekne do tlamy dravce.  Candáti, štiky, okouni i Sea Bass nebudou schopni odolat šarmu této nástrahy a budou ji chtít ochutnat. Rybaření s měkkými nástrahami by už nemohlo být lehčí a účinnější !

 • Shad Teez

  Ripper Westin Shad Teez předčí všechny ostatní nástrahy. Dokonalý v každém detailu. Mohutné tělo a mrštný ocas zajištuje atraktivní pohyb. Velmi lákavá nástraha pro dravce díky své pohyblivosti i při pomalém vedení. Pohybem imituje zraněnou kořist. Perfektní nástraha pro všechny druhy přívlače.

   

 • CurlTeez

  CurlTeez přináší řešení snoubící tělo klasického Shadteeze s ocáskem Monsterteeze. Na první pohled vzniká gumová nástraha se zatočeným ocáskem, ale není jen tak obyčejná.  Štíhlé tělo skvěle napodobuje nástražní rybičku, ocásek se probouzí k životu i při sebemenším pohybu a při rychlém přitahování to pak rozjede na plné obrátky. Kromě toho, že na hladové dravce působí jako pozvánka na „sněz, kolik můžeš“ party, má ocásek ještě další funkci – tím že je natočen směrem dolů, jakmile se ocitne blízko dna, začne vířit kamínky a bahno a nadělá pod vodou pěkný rámus. Pokud tedy ještě nějaká ryba nevěděla, že se podává oběd, tak teď už je určitě na cestě.

 • RingTeez TT

  Při lovu candáta je poslední dobou velmi populární tzv. pelagické rybaření. Jde o vertikální přívlač, kdy za pomoci echolotu lokalizujeme rybu a k ní pak z lodě spustíme velkou gumovou nástrahu. Prezentace je velmi lokální a je proto třeba, aby nástraha dokázala vytvářet velmi atraktivní vláčné pohyby prakticky ny místě. RingTeez TT toto umí.

 • RingTeez CT 10 cm

  Nástraha, která nadchne každého milovníka přívlače! Vystouplé kroužky na těle vytváří lákavé vibrace. Atraktivní záležitost pro všechny okouny, štiky a candáty. Zářivé barvy a nezvyklý ocásek doslova hypnotyzují dravce k záběru. Vhodná a úspěšná nástraha pro všechny druhy přívlače.

 • RingTeez ST 13 cm

  Ocásek s kopýtkem. Nástraha, která nadchne každého milovníka přívlače! Vystouplé kroužky na těle vytváří lákavé vibrace. Atraktivní záležitost pro všechny okouny, štiky a candáty. Zářivé barvy a nezvyklý ocásek doslova hypnotyzují dravce k záběru. Vhodná a úspěšná nástraha pro všechny druhy přívlače.

 • MonsterTeez

  Univerzální nástraha s extra dlouhým ocasem, aktivními očimi, unikátním potiskem a detaily pro všechny druhy přívlače. Ani ta nejmazanější štika neodolá. Lze nastražit mnoha způsoby. Doporučujeme použít jigovou hlavičku propojenou krátkým lankem s trojháčkem v blízkosti spoje ocasu a těla nebo použijte Westin Roun Up Propeller. Zvláštní provedení konce ocasu dává nástraze extra akci.

   

 • Ricky the Roach SL/ST

  Sleduj tvou rychlost s touto reinkarnací Ricky the Roach - kratší ocásek umožňuje decentní a pomalý pohyb nástrahy vodou, zatímco velké kopyto nástrahy nabízí rychlejší a důraznější akci. Jakkoli se rozhodnete, tato nástraha to pořádně rozjede hned po dopadu na hladinu a při silné ocasní práci má úzkou akci tělíčka, díky čemuž se krásně kýve v bocích. Vypadá jako pravá plotice - ve skutečnosti by někteří rybáři byli rádi, kdyby takovou plotici ulovili, protože dravci je milují. Perfektně se hodí pro lov s jigy a nahazování ze břehu na větší dravce jako candáti a štiky.

 • Ricky the Roach

  Představujeme Vám novou unikátní vláčecí nástrahu HYBRID. Nástraha se skládá ze dvou částí. První část tvoří pevná hlava z plastu a druhá část je tělo z pevné naprosto realistické gumy. Obě části jsou mezi sebou spojeny zámkem. Ke každému Hybridu lze dokoupit náhradní gumové tělo, které se snadno vymění zasunutím do zámku. Nejrozšířenější nástražní rybkou po celém světě je Plotice. Ricky the Rouch je naprosto věrná napodobenina. Při vláčení realisticky pohybuje všemi ploutvemi a tím ještě více provokuje dravce k útoku. Ricky je lehce plovoucí, proto je dobré při vláčení dělat malé pauzy a nechat nástrahu pomalu vystoupat.

 • Tommy the Trout

  Westin HYBRID Tommy the Trout je nová hybridní nástraha napodobující pstruha. Nástraha se skládá ze dvou částí. První část tvoří pevná hlava z plastu a druhá část je tělo z pevné naprosto realistické gumy. Obě části jsou mezi sebou spojeny zámkem. Ke každému Hybridu lze dokoupit náhradní gumové tělo, které se snadno vymění zasunutím do zámku.

  Pro velkého dravce není nic lepšího a lákavějšího, než šťavnatě vypadající tučný pstruh. Je dobře známo, že největší dravci vyrostou na pstruhových vodách a největší dravci jsou chyceni právě na na pstruhy což dokazuje spousta natočených videí z celého světa. Jinými slovy Tommy the Trout je nejhledanějších kořist od okamžiku, kdy narazí na vodní hladinu. Vypadá úžasně, je propracován do sebemenšího detailu, no prostě vypadá jako živý. Při vláčení realisticky pohybuje všemi ploutvemi a tím ještě více provokuje dravce k záběru. Tommy je lehce plovoucí, proto je dobré při vláčení dělat malé pauzy a nechat nástrahu pomalu vystoupat.

 • Percy the Perch

  Představujeme Vám novou unikátní vláčecí nástrahu HYBRID. Nástraha se skládá ze dvou částí. První část tvoří pevná hlava z plastu a druhá část je tělo z pevné naprosto realistické gumy. Obě části jsou mezi sebou spojeny zámkem. Ke každému Hybridu lze dokoupit náhradní gumové tělo, které se snadno vymění zasunutím do zámku.

  Lovec se stává lovnou zvěří, to je Percy the Perch. Jeho zlomyslně vyhlížející tělo, flexibilní kloubový pohyb těla a kývání za strany na stranu přitahuje velké dravce z dálky. Třepetající se tělo a realistické ploutve jsou k nerozeznání od opravdového okouna. Jakmile se dravec k Percymu přiblíží zblízka jeho instinkt velý jasně - „ SEŽRAT

 • Mike the Pike

  Zčásti wobler zčásti gumová nástraha - Hybrid. První část tvoří pevná hlava z plastu a druhá část je tělo z pevné naprosto realistické gumy. Obě části jsou mezi sebou spojeny zámkem. Ke každému Hybridu lze dokoupit náhradní gumové tělo, které se snadno vymění zasunutím do zámku. Štiky jsou největší kanibalové - proč soutěžit o potravu mezi sebou, když můžete jednoduše největšího nepřítele „SEŽRAT“? Mike the Pike je navržen tak, aby byl kořistí pro alfa predátora – velkou štiku. Úžasně jako živé tělo je propracované až do nejmenšího detailu. Na hlavě jsou dvě očka pro různé způsoby vedení nástrahy. Přední očko dává možnost klidného vedení v menší hloubce a horní očko potom k hlubšímu a podstatně agresivnějšímu vedení nástrahy. Mike the Pike je lehce plovoucí, proto je dobré při vláčení dělat malé pauzy a nechat nástrahu pomalu vystoupat. Je to prostě přirozený zabiják.

 • Platypus TeezTail

  Hybridní nástraha s 2 druhy vyměnitelných ocásků pro mnoho variant lovu. Malý ocásek pro pohyb jako u klasického wobleru Platypus. Měkkost pohyby ještě zvýrazní. Velký ocásek velmi vylepšuje již tak dobrý chod. Kombinujte různé ocásky, upevnění nástrahy a způsoby lovu. Překvapivě účinná nástraha v zimním období ve studené vodě.

   

 • Jätte TeezTail

  Gumová rybička nebo klasický wobler? Jatte Teeztail je tak trochu obojí. Pomocí 2 druhů vyměnitelných gumových ocásků (2+2 ks v balení) společně se změnou vedení nástrahy najdete vždy účinný způsob lovu. Malý ocásek pro intenzivní nepravidelnou akci. Velký ocásek pro pomalé vertikální vedení.

 • Sandy Andy

  Westin Sandy Andy přináší nejrealističtější napodobeninu písečného úhoříka (smáček, Tobiáš), která kdy byla vyrobena, tato rudně malovaná nástraha ošálí Sea Bassy, Pollacky i Halibuty. Nástraha je nastražena na mořském jigu se štíhlou protáhlou hlavou. Výborná nástraha pro vláčení při dně s přískoky s přestávkami.

 • Crazy Daisy

  Pokud jsou velcí halibuti a tresky vybíraví v jídle, zkuste nasadit gumový jig Crazy Daisy  a vaše šance na záběr výrazně stoupnou. Daisy má opravdu sexy pobyb i při pomalém driftu. Daisy napodobuje malou tresku - oblíbenou potravu velkých mořských dravců u pobřeží Norska. Nástraha je vybavena super pevným a velkým mořským jednohákem a velmi poevným trojháčkem na stingeru v břišní části. Balení obsahuje dvě různá tělíčka - jedno s ripperovým kopytem napodobující zraněnou šíleně se zmítající rybku, druhé s twisterovým ocáskem s jemným červovitým pohybem i pro nejpomalejší rychlosti.

  • Activní oči
  • důkladné barvení
  • Ultra ostrý a silný hák
  • Háčky: jednoháček #7/0, Trojháček #2/0 (300g)
  • Háčky: jednoháček #8/0, Trojháček #3/0 (400g)
  • Dvě různá tělíčka v jednom balení
  • Druhé očko pro přídavný stinger
  • Balení obsahuje 100+lb PE šňůru s navázaným trojháčkem
 • HypoTeez Buzz 'N Blade

  Když se dravci vyskytují hlouběji, změňte nástrahu a zkuste na ně poslat nový new HypoTeez Buzz 'N Blade. Tato před vyzbrojená guma s rotačním listem a vrtulkou u ocásku je výjimečně úspěšný HypoTeez. Nástraha se snadno nahazuje a rychle zanořuje do hloubek, kde může předvést svá kouzla. Jednoduše stačí navíjet a nástraha bude viklad tělíčkem a kroutit ocasem s vrtulkou. Do kdy? Do záběru!

 • Ricky the Roach SL 7cm

  Malý Ricky  je perfektní miniverze jeho většího bratra. Velikost 7cm je předurčena k lovu okounů. Nástraha začíná pracovat ihned p odopadu do vody. Snadná práce s nástrahou a realistický vzhled - vysoké tělíčko, úzký profil a široká akce ocásku dávají rybáři výhodu, ze které budou okouni na větvi.  Plotice je u okounů nejoblíbenější jídlo. S nástrahou Westin Ricky the Roach dáváte okounům to, co sami žerou. Doporučujeme lovit s tradičními jigovými hlavičkami a okouni a Bassové budou absolutně šílení.

 • Stanley the Stickleback

  Koljuška je tučná a proteiny nadupaná drobná rybka, což je dobrá volba pro mnoho dravých ryb - a nyní můžete na napodobeninu koljušky díky Westin lovit i vy. Stanley the Stickleback je výsledkem 3D scanování skutečné rybky a můžete s ním v klidu lovit ve slané i sladké vodě. Je vyroben ze superjemné a flexibilní umělé hmoty. Jeho doménou je lov s klasickou jigovou hlavičkou a dropshot - není úzkostlivý, ale lákavý!  Na robustnější tělíčko navazuje vyštíhlený ocásek zakončený mohutnějším kopýtkem. Díky jeho atraktivní akci, ručně malovaným barevným vzorům a aktivním očičkám ho budou napadat dravci všech druhů a velikostí.  Stanley the Stickleback přichází v délce 7,5cm, bude tak předurčen k lovu okounů.

 • BloodTeez

  Patentky jsou základní potravou mnoha rybích druhů - je to chléb s máslem pro ryby na celém světě, takže Westin přišel s nápadem přenést živoucí ikonickou nástrahu nástrahu umělou, dostupnou po celý rok ve vaší krabičce bez potřeby mít u vody ledničku pro uchovávání živých nástrah. BloodTeez je superjemná, flexibilní a neuvěřitelně živelná realtická gumka, která byla oproti originálu náležitě zvětšena  na délku 5,5cm a 7,5cm a díky odolnému materiálu víc než jeden záběr. Můžete očekávat, že to bude skvělý rybochyt. Když s ním nahodíte, nechte ho klesnout ke dnu a až bude na dně, ta mu jemnými pohyby prutu přidejte život. Doménou patentky je oblast dna a tam jsou ryby zvyklé je požírat ve velkém. Lovte s ní u dna jakkoli uznáte za vhodné, na micro jigové hlavičce, dropshotem, split ring nebo s čeburaškou. Zejména při zimním street fishingu v nadjezích, přístavech a kanálech s ním uděláte bezpočet zářezů v hejnech okounů, cejnů i kaprů. Na jaře až se znovu otevřou pstruhové vody, nezapomeňte zkusit stickleback. Pstruhům bude připomínat tučnou žížalu či pijavici. Takže na co čekáte? Až ten masakr udělá někdo místo vás?

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 339 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 339 položek