Gumy Berkley

Katalog

Povolené filtry:
Výrobce
 • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

  Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Gumy Berkley

Gumový program Berkley představují nadupané gumové nástrahy unikátních tvarů vyráběné moderními technologiemi. Některé z nich jsou speciálně dipovány pro zvýšení atraktivity pro ryby.

Gumy Berkley Počet produktů: 24

Podkategorie

 • Powerbait Nymph

  Nymfy Berkley Powerbait jsou speciální rybářské nástrahy imitující přirozenou potravu ryb - nymfy, brouky, vývojová stádia vodního hmyzu. Tělíčko nymfy je oválné, seshora zploštělé. Hlavohruď je žebrovaná, po bocích se nacházejí dlouhé vláčné nožičky. Zadeček je osazen dvojitým ocáskem. Nástraha je nadipována účinnými atraktory, které lákají zejména pstruhy a okouny. Neodolají jim ani cejni a kapři.

 • Berkley Flex Beat Shad

  Flex Beat Shad náramně dopňuje další chybějící tvar v rodině Flex. Jeho měkký materiál, který je opravdu super měkký ho předurčuje k velmi úspěšné nástraze. Tenké tělíčko, husté žebrování, tenký ocasní násadec a ocásek ve stylu kopyta, tak toto jsou hlavní přednosti riperu Beat Shad. Můžete ho použít pro lineární, ale i vertikální přívlač. Doporučujeme na lov okounů a candátů.

 • Berkley Flex Cut Shad

  Rippery Berkley Flex Cutt Shad jsou další výbornou  nástrahou v rodině Flex. Disponuje 100% hladkým povrchem a při téměř nulovém odporu je ideální volbou pro situace, kdy je nástrahu potřeba vést vysokou rychlostí. Atraktivitu Cutt Shadu dodává zúžený ocásek zakončený "ripperovým kopytem". Délka 10cm.

 • Berkley Flex Grass Pig

  Další štíhlý ripper z dílny firmy Berkley s unikátním tvarem, barevností a flexibilitou pohybu. Nástraha má tužší tělíčko a vyštíhlený ocásek, což zaručuje odolnou nástrahu s intenzivní vibrací ocásku, pobobně jako plave ouklej. Ve spovní části těla je drážka pro offsetový háček. Doporučujeme na candáty a okouny.

 • Berkley Powerbait...

  Inovovaná verze riperů Pulse Shad z řady Powerbait přináší mnohem lepší holografické zbarvení a měkčí materiál, který ocenité především při pomalém vedení nástrahy.Rybářská gumová nástraha Berkley riper Pulse Shad má speciálně tvarovaný ocásek pro dráždivější pohyb (styl kopyto), 3D oči a holografické zbarvení.Doporučujeme na štiky, candáty, okouny, sumce, pstruhy, ale i mořský rybolov.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 24 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 24 položek