MOŘSKÝ PROGRAM

Slevy

 • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

  Hodnocení obchodu na Zboží.cz
MOŘSKÝ PROGRAM

Mořský program zahrnuje sortiment pro lov ryb na moři, nástrahy, kroužky, návazce a zátěže k nástrahám.

MOŘSKÝ PROGRAM Počet produktů: 242

Podkategorie

 • Vlasce

  Při lovu na moři se na konči šňůry váže monofilní návazec. Při pilkrování se na tento návazec váže pilkr a peříčka. Při lovu halibutů, Vlkoušů a štikozubců silný a odolný monofilní návazec snižuje riziko přepilování šňůry během zdolávání.

 • Gumy na moře

  Gumové nástrahy na moře napodobují nejčastěji písečné červy, smáčky nebo mořské ryby jako sleň a sardinka. Ve středním Norsku při lovu tresek se nejčastěji loví na barvy oranžová, červená, tmavě hnědá a černá. Naproti tomu na Švédském pobřeží Baltského moře při lovu štik využijeme modrobílé kombinace napodobující sledě.

 • Jigy na moře

  Mořský rybolov vyžaduje, aby háčky byly pevné a zátěže těžké. V naší nabídce najdete mořské jigy pro lov s gumovými nástrahami vhodné na tresky a a halibuty.

 • Návazce na moře

  Na moři se často loví vertikálně z lodě. Při pilkrování se často nad pilker dává návazec s jednou až pěti umělými nástrahami, nejčastěji peříčky, twistery, smáčky, maky nebo chobotničkami. Vedle dráždivého efektu slouží i přímo jako nástraha zejména na tresky, sledě a makrely. Sleďové a makrelové návazce jsou navázány s více háčky a na menších háčcích než treskové návazce.

 • Pilkery

  Pilkery se používají při vertikálním lovu na moři. Jde o účinné nástrahy při lovu velkých mořských dravců, zejména pak tresek. Lehčí pilkery se používají na mořskou přívlač při lovu tresek Polak a tresek tmavých.

 • Gumové ryby se zátěží

  V posledních letech se rybáři lovící v Norsku stále častěji zaměřují na těžkou přívlač s gumovými rybami s integrovanou zátěží. Tyto nástrahy se ukázaly být velmi účinné pro lovu velkých tresek a halibutů

 • Trojháčky na moře

  Extra pevné trojháčky s nerezovou úpravou do slané vody určené k dozbrojení gum či přezbrojení pilkerů.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 242 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 242 položek