Jigstreamer.cz

Slevy

 • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

  Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Jigstreamer.cz

Připravili jsme nabídku vysoce ceněných péřových nástrah z dílny Martina Brady. Výborného závodníka a skvělého vazače netradičních chlupatých jigstreamerů a kogutů. Tyto nástrahy mají na kontě mraky candátů, ale i velkých &scaro...

Připravili jsme nabídku vysoce ceněných péřových nástrah z dílny Martina Brady. Výborného závodníka a skvělého vazače netradičních chlupatých jigstreamerů a kogutů. Tyto nástrahy mají na kontě mraky candátů, ale i velkých štik. Obliba chlupatých šidítek se postupně rozšiřuje na lov pstruhů, ale už i mořský rybolov, kde zaujmou zejména polaky a kellery.

Zobrazit

Jigstreamer.cz Počet produktů: 58

Podkategorie

 • Štikové jigstreamery Big

  Štikové Big jigstreamery jsou pořádné nástrahy na velké štičí matky a velké mořské ryby. Nástrahy měří  cca 20+cm, což je pořádná porce materiálu. Použity jsou velmi pevné kované háčky WMC č. 5/0 a 6/0. Streamery jsou uvázány z velmi dlouhých chlupů angorské kozy. Tento materiál je velmi pevný a netrhá se. Zároveň je ale velmi vláčný a ve vodě se krásné vlní. Doplněno o lesklé lamety, které rybám vysílají ten správný signál "sežer mě". Z vlastní zkušennosti důrazně doporučuji použít lanko.

 • Candátové zonkery

  Ocas jigstreamera je uvázán ze srsti králíka s kůží, tělo je z umělých vláken. Díky tomu má nástraha zas jiný chod, než klasické jigstreamery Použítí pro chytání ve sloupci, ale i pomalé poskakování u dna je úspěšné. S touto nástrahou můžete chytat jako s twisterem. Velikost 10cm. Určeno hlavně na candáty a štiky ale úspěšní budete i při lovu dalších dravců. Doplněno o lesklé vlasy pro spouštěcí signál. Vázáno na barvených hlavičkách

   

 • Candátové jigstreamery

  Jigstreamery od Martina Brady závodníka v přívlači ve velikosti cca 10cm. Tyto nástrahy z peří a srsti jsou úspěšné hlavně na candáty a štiky, když loví potravní rybky v této velikosti. Použity jsou jigové háčky Matzuo.

 • Pstruhové jigstreamery

  Péřové jigy na pstruhy jsou oblíbenou nástrahou při lovu na potoku a řece. Jig z peří vedeme u dna, kde s ním obíjíme dno a napodobujeme pohyby vranky.

 • Koguty classic

  Základní klasické koguty Jigstreamer.cz z dílny Martina Brady vybavené trojháčkem. Tělo je vyvázáno šenilkou. Kobut vedeme ostrými přískoky u dna a po dně, čímž napodobujeme pohyby raků. Oblíbené potravy candátů a okounů.

 • Koguty Extra

  Koguty Extra jsou vytuněné nástrahy z dílny Martina Brady. Při jejich vázání byly použity nejlepší vázací materiály pro přidání pohybu.  Většina záběrů přichází zpravidla při propadu koguta ke dnu. Koguty vodíme agresivně trhnutím prutem s následným propadem nástrahy na napnuté šňůře. Klíčová je 100% kontrola po celou dobu vedení. Koguty jsou používány především na lov candátů ale je úspěšný na všechny dravé ryby. Doporučujeme použití prutu s tužší špičkou a pletenou šňůru, která přenese k rybáři každé "olíznutí" nástrahy dravcem.

 • Jigstreamery na moře

  Menší jigstreamery od Martina Brady na moře do středního Norska. Efektivita této nástrahy z ní činí jednu z TOP přívlačových nástrah na polaky a kelery. Nástrahu vodíme ve sloupci s jemným chvěním prutu, popřípadě jeho houpáním. Cílem je jigstreamera rozvlnit a dát mu pohyb (trochu jako se smáčkem). Při vodění v blízkosti dna bude streamer převážně atakován treskou obecnou, hlavně oranžová barva. Délka nástrahy je kolem 12cm.

 • Zonker štikový

  Tyto velké zonkery jsou vázány na pořádných 5/0 jigových hlavičkách. Váži ji se dvěma ocasy, což dává nástraze úplně nový rozměr. Zonker se perfektně hýbe a pracuje i jen při prostém tažení nástrahy ke břehu. Perfektní nástraha určená hlavně na štiky. Velmi dobré úspěchy na ní hlásí rybáři ze Švédska, ale i z našich vod..

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 58 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 58 položek