Tail Spinnery

Slevy

 • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

  Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Tail Spinnery

V nepřeberném množství rybářských nástrah se stále najdou nové inovativní nápady. Skupina rybářských nástrah typu Kick-s zahrnuje jak olověné, plechové, tak gumové rybky, pro které je typické zakončení  plechovým rotačním ocáskem.

Tail Spinnery Počet produktů: 106

Podkategorie

 • Nástrahy Kick-S DAM

  Kick-s Minnow od firmy DAM v sobě snoubí atraktivní vzhled a perfektní práci ve vodě. Nástrahy Kick-s se dají vodit pomalu a hluboko, jedno, jestli prolovujete hloubku z náhozu nebo lovíte vertikálně, Kick-S bude vždy pracovat tak, jak má. Vibrace, odlesky do stran a to vše při atraktivně rotujícím ocasním plíšku.

 • Tail Spinner Manyfik

  Nástrahy typu Tail Spinner jsou navrženy hlavně na lov štik a velkých okounů. Při výrobě se používají tvrdé, ale lehké materály, díky čemuž byla získána redukce váhy při stále pěkne objemném tělíčku. Výrobek IWO OL neobsahuje olovo. 

 • Westin HypoTeez Buzz...

  Když se dravci vyskytují hlouběji, změňte nástrahu a zkuste na ně poslat nový new HypoTeez Buzz 'N Blade. Tato před vyzbrojená guma s rotačním listem a vrtulkou u ocásku je výjimečně úspěšný HypoTeez. Nástraha se snadno nahazuje a rychle zanořuje do hloubek, kde může předvést svá kouzla. Jednoduše stačí navíjet a nástraha bude viklad tělíčkem a kroutit ocasem s vrtulkou. Do kdy? Do záběru!

 • Spinmad

  Polská firma Spinmad vyrábí spoustu unikátní rybářské bižuterie. Mezi nimi i v Polsku velmi oblíbené vířivé ocásky nebo též Tailspinnery

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 106 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 106 položek