Woblery Savage Gear

Katalog

Slevy

 • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

  Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Woblery Savage Gear

Woblery Savage Gear jsou velmi realistické nástrahy při jejichž výrobě je použito nejnovějších 3D technologií. Návnady jsou ve výsledku velmi realistickou imitací předlohy.

Woblery Savage Gear Počet produktů: 27

Podkategorie

 • SG 3D SmashTail Minnow

  Jistě jste se již setkali se situacemi, kdy se rybičky snažily uniknout z dosahu dravce výskoky nad vodu nebo plutím po hladině. Právě na to reaguje Savage Gear 3D SmashTail Minnow - hladinová nástraha vytvořená na základě 3D scanování rybího těla, díky čemuž nabízí realistický tvar a vysokou míru detailů. Rotující ocas víří vodu a generuje hlasité šplouchání a zanechává za sebou bublinky. Malý nýt v ocasu zvyšuje zdvih a rozstřik vody od ocásku, čímž láká velké dravce k záběru. Korbus je vyroben z tvrdého ABS plastu.

 • SG 3D suicide Duck

  Velice věrná imitace kačenky s inovativními prvky! 3D naskenované detaily zajišťují opravdovou věrohodnost, díky které dokáže zmást i ty nejzkušenější predátory a zajistí vám brutální útoky!
  Pevné ABS tělo a poloměkké odolné nohy. Rotující nohy dávají nástraze neuvěřitelně živou cákavou akci, jenž za sebou zanechává stopu bublinek, která láká dravce z dálky.

 • Krysa Savage Gear 3D Rad

  Krysa 3D Rad je velmi reálná 3D imitace krysy s inovativními prvky a detaily, díky kterým se nechájí přelstít i ti nejzkušenější predátoři a zajistí vám brutální útoky na tuto nástrahu. V našich podmínkách se osvědčuje jak na štiky, tak při lovu hlavatek.

 • SG 3D Roach Lipster

  Realistický dělený wobler Savage Gear 3D Roach Lipster ve tvaru těla plotice. Způsob užití je přívlač stylem stop and go, při které wobler získává velmi živou akci imitující zraněnou a velmi dobře uchvátitelnou rybku. Wobler je osazen extra ostrými trojháčky SG.

 • Savage Gear 3D Cicada

  Nástraha Savage Gear 3D Cicada z vznikla na základě 3D scanování skutečné cikády. Tento hmyzí wobler má realistický tvar a vysoce propracované detaily. Nástraha pracuje na hladině vody a svými pohyby připomíná topícícího se ováda. Skvělé vábidlo na pstruhy, okouny, jelce a bassy !

 • SG 3D Twitch Minnow

  Realistická 3D imitace rybičky z dílny Savage Gear vzniklá 3D scanováním skutečných rybek. Twitch minnow je wobler určený speciálně pro techniku twitchování - aktivní vedení wobleru škubáním prutem. Štíhlý tvar a malá lopatka dávají nástraze dalekonosnost a ve vodě pak pracuje ze strany na stranu a dává mnoho odlesků bříška.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 27 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 27 položek